Skocz do zawartości
Forum

Łupież?


Gość Baska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
echhh mój chłopak ma problem z łupieżem... próbowaliśmy już H&S i nizoralu... ten drugi co prawda pomógł.. ale po zaprzestaniu używania łupież powrócił... a nie polecam używania nizoralu na codzien gdyż niszczy włosy...
Słyszałam że nowy szampon Elseve Intensive jest dobry... ktoś coś może mi o nim powiedzieć? Warto spróbować?
Odnośnik do komentarza
Gość martus89
ja bym proponowała zużyć co najmniej 4 saszetki nizoralu, a później kupić jakiś zwykły szampon (mówiąc zwykły mam na myśli ze może być tani;)), najlepiej jakiś z czarnej rzepy albo taki naturalny właśnie i myc nim chociaż jakiś czas głowę, powinno pomóc, ale jeśli to nie przyniosło by efektów to proponuje jednak wybrać sie do dermatologa. Może twój chłopak ma jakieś problemy ze skora głowy, ale wtedy tylko dermatolog może tu coś poradzić
pozdrowionka;*
Odnośnik do komentarza
witam, mam nadzieje ze temat sie odswiezy:) mam pytanie odnosnie szamponu przeciwlupiezowego loreala. Uzywam elseve do wlosow suchych, wlosy sa ladne po umyciu, lupiez jakby sie zmniejszal, ale uzywam go krotko. Po jakim czasie lupiez powinien zniknac? Czy jak juz sie go pozbede to nadal mam uzywac tego szamponu czy odstawic? Macie jakies doswiadczenia z nim zwiazane?
Odnośnik do komentarza
Ja też miałam podobne problemy, więc cie dobrze rozumiem :( też używałam różnych szamponów niby przeciwłupieżowych, ale nie dawało to żadnych efektów. Poskarżyłam się fryzjerce i ona poleciła mi szampony z serii Ce Ce takiej z krzyżykiem. I podziałały :D Nawet jak nie mam łupieżu to używam sobie np. do skóry wrażliwej, żeby się znowu łupieżu nie nabawić. Tak w sklepach to ich nie widziałam. Ale ostatnio brałam dla siebie w Beliso Shop i maja promocję 20 proc. zniżki na wszystko, więc jeszcze taniej wyszło :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość angela079

o pirolamie właśnie słyszałam też od znajomej. że naprawdę skuteczny i że działa na długo a nie tak jak wiele innych szamponów p. łupieżowych.
Wyczytałam że ma dobre rekomendacje i że zawiera aktywną substancję która działa przeciwgrzybicznie a czasem to jest przyczyna powstania łupieżu.

Odnośnik do komentarza
Ja stosowałam szampon przeciwłupieżowy Oliprox, razem z pianką tej samej firmy i mogę go polecić z całego serca. Ten szampon w przeciwieństwie do Nizoralu nie niszczy włosów - wręcz przeciwnie nadaje im połysk i stają się bardziej puszyste. Pianka wzmacnia działanie szamponu, bardzo łagodzi swędzenie towarzyszące łupieżowi. Te apteczne kosmetyki nie są specjalnie znane czy reklamowane, ale spróbowałam i wiem, że są super skuteczne.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...