Skocz do zawartości
Forum

Problemy z farbowanymi włosami


Gość Emilka18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emilka18
Siemka wszystkim:) Szukam kogoś kto udzieli mi kilka dobrych rad co do farbowanych włosów. Wczoraj byłam u fryzjera i pomalowałam sobie włosy na blond a na nich jeszcze kilka czarnych pasemek. Słyszałam ze po miesiącu zrobią mi się rude!!! Jak tego uniknąć? A dziś przey prostowaniu odbarwiły mi sie moje czarne pasemka na RUDO!!!! Pomocy!!! :bigeek:
Odnośnik do komentarza
Gość Stylistka Małgorzata Sołek
Myślę, że jedynym skutecznym sposobem jest wybranie się do salonu fryzjerskiego na dekoloryzację i na ponowne farbowanie. Tym razem zrób sobie np. brązowe pasemka.
Odnośnik do komentarza
Gość GirlyGirl
Ja mam pytanko odnośnie farbowania włosów...nie wiem do kogo zwrócić się z tym pytaniem bo w każdym salonie mówią co innego. Mój naturalny kolor to ciemny zimny odcień blondu (taki toszkę mysi jak się potocznie określa) miałam początkowo baleyaje samym rozjaśniaczem, pozniej dołaczylam kolor w brazie...ostatecznie po 8 latach baleyaju, postanowilam zafarbować kolor na zimny jasny odcień jakiegoś brązu by kolro stawał się jednolity...Udałam się do fryzjerki i wyszedł prawie czarny brąz... czekałam aż się spłucze poszłam po raz kolejny i tłumaczyłam że nie chce ciemnnych włosów, że chce wyrównać kolor...znowu mi zafarbowano włosy i o zgrozo znowu sa praktycznie czarne i mają odcień rudosci i czerwieni...bo zmieszała bez mojej wiedzy Majirouge do brązu...nie mowiac juz o tym ze obcieła mi pół włosów i to w dodatku krzywo...:bigeek:
Co mam teraz począć:upset: chcałabym rozjaśnić włoski do ciemnego blondu i chyba zrobić jesniejsze blond pasemka tylko na wierzchnich warstwach aby kolor był taki żywy, bo w tym prawie czarnym wyglądam upiornie... nie wiem jednak czy to sie da uzyskac :mad: czy dekoloryzacja moze stac sie jedynym wyjsciem...a jesli tak to jaka mam gwarancje ze po dekoloryzacji wyjdzie mi upragniony kolor:confused:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...