Forum Uroda

Problemy z farbowanymi włosami

~Emilka18

~Emilka18

Siemka wszystkim:) Szukam kogoś kto udzieli mi kilka dobrych rad co do farbowanych włosów. Wczoraj byłam u fryzjera i pomalowałam sobie włosy na blond a na nich jeszcze kilka czarnych pasemek. Słyszałam ze po miesiącu zrobią mi się rude!!! Jak tego uniknąć? A dziś przey prostowaniu odbarwiły mi sie moje czarne pasemka na RUDO!!!! Pomocy!!! :bigeek:

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Stylistka Małgorzata Sołek

~Stylistka Małgorzata Sołek

Myślę, że jedynym skutecznym sposobem jest wybranie się do salonu fryzjerskiego na dekoloryzację i na ponowne farbowanie. Tym razem zrób sobie np. brązowe pasemka.
~GirlyGirl

~GirlyGirl

Ja mam pytanko odnośnie farbowania włosów...nie wiem do kogo zwrócić się z tym pytaniem bo w każdym salonie mówią co innego. Mój naturalny kolor to ciemny zimny odcień blondu (taki toszkę mysi jak się potocznie określa) miałam początkowo baleyaje samym rozjaśniaczem, pozniej dołaczylam kolor w brazie...ostatecznie po 8 latach baleyaju, postanowilam zafarbować kolor na zimny jasny odcień jakiegoś brązu by kolro stawał się jednolity...Udałam się do fryzjerki i wyszedł prawie czarny brąz... czekałam aż się spłucze poszłam po raz kolejny i tłumaczyłam że nie chce ciemnnych włosów, że chce wyrównać kolor...znowu mi zafarbowano włosy i o zgrozo znowu sa praktycznie czarne i mają odcień rudosci i czerwieni...bo zmieszała bez mojej wiedzy Majirouge do brązu...nie mowiac juz o tym ze obcieła mi pół włosów i to w dodatku krzywo...:bigeek:
Co mam teraz począć:upset: chcałabym rozjaśnić włoski do ciemnego blondu i chyba zrobić jesniejsze blond pasemka tylko na wierzchnich warstwach aby kolor był taki żywy, bo w tym prawie czarnym wyglądam upiornie... nie wiem jednak czy to sie da uzyskac :mad: czy dekoloryzacja moze stac sie jedynym wyjsciem...a jesli tak to jaka mam gwarancje ze po dekoloryzacji wyjdzie mi upragniony kolor:confused:
~martuunia

~martuunia

stylistko prosze o pomoc bylam wczoraj u fryzjera zrobic blad pasemka a naturalny moj kolor wlosow to brazowy czy idzie powrocic jak najszybciej do swojego koloru wlosow:(:(
~martuunia

~martuunia

stylistko prosze o pomoc bylam wczoraj u fryzjera zrobic blad pasemka a naturalny moj kolor wlosow to brazowy czy idzie powrocic jak najszybciej do swojego koloru wlosow:(:(
~malinkaoo

~malinkaoo

ja używam mleczka hmilk z organicznewlosy.pl jako odżywki a do szamponu dodaję 2 krople gencjany i wtedy ładnie trzyma mi się kolor a włosy nie są zniszczone