Skocz do zawartości
Forum

nieudane farbowanie włosów


Gość justi33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justi33
mam pytanie do pani stylistki. jakiś miesiac temu poszłam do fryzjerki zrobić brąz pasemka na moich nieco ciemniejszych wpadajacych wciemny br ąz włosach pasemka wyszły kolorowe poczynajac od czubka włosów przybierały kolory od blondu po rudy. wiec zdecdowałam sie pofarbowac je całe na jakiś ciemniejszy kolor by nie wygłądac głupio. niestety teraz tak wyglądam troche śmiesznie bo kolor ciemniejszy sie zmya i są ciągle te dziwne pasemka a na czubku to sie zrobił jakiśkolor granatowo- bordowy. co robić?

justynka
Odnośnik do komentarza
Gość Stylistka Małgorzata Sołek
Powinnaś złożyć reklamację u fryzjerki zaraz po zrobieniu pasemek. Ma ona obowiązek albo zwrócić ci pieniądze, albo to poprawić. Teraz niestety reklamacja może zostać nieprzyjęta, ale możesz spróbować. Wybierz się do innej fryzjerki, najlepiej takiej którą wypróbowały już twoje znajome lub ktoś z rodziny. Myślę, że fryzjerce uda się jeszcze naprawić te pasemka.
Odnośnik do komentarza
Gość sabinka1590
Witam, ostatnio znalazłam farbę do włosów ciemnych które je troche pojaśnia, a że miałam włosy farbowane na czarno (mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz) to miałam nadzieję że mi je choc troszkę pojaśni:/ niestety farba złapała mi tylko odrosty:( i wygląda jakbym miała rude zafarbowane na czarno z odrostami:( czy gdybym poszła do fryzjerki żeby mi zrobiła np. blond pasemka to czy one wyszły by w rzeczywsitości blond na czarnych włosach? A może jakiś inny kolor? Proszę o poradę:(
Odnośnik do komentarza
Gość Stylistka Małgorzata Sołek
U fryzjerki pasemka wyjdą ci takie jakie sobie zażyczysz no chyba że fryzjerka jest niekompetentna. Proponowałabym ci raczej pasemka w kolorze kasztanowym lub jasnobrązowym. Blond będzie wyglądał strasznie sztucznie.
Odnośnik do komentarza
Witam. Mam pytanie. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond (mysi), w styczniu zrobiłam pasemka brązowe i platynowe plus moje własne, w ubiegłym tygodniu farbowałam włosy i miał być brąz z prześwitem jasniejszego brązu, a wyszły wiśniowe. Nigdy wcześniej nie farbowałam włosów i oba zabiegi wykonywane były w salonie fryzjerskim. Włosy wyglądają ładnie chociaz nie tak jak chciałam, ale nie pasują do mnie, ani do mojego charakteru i temperamentu. Czy po dekoloryzacji mam szansę na powrót do swojego naturalnego koloru i czy bardzo zniszczę przy tym włosy? Czy dalej będę musiała farbować włosy, jeśli tak to jak zrobić , żeby włosy wyglądały jak najbardziej naturalnie? Z góry dziekuję za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Kilka dni temu użyłam kremu koloryzującego Wellaton Ciemny brąz. Podobno ten krem jest bardzo trwały :( Włosy zafarbowały się na czarno - czego można się było spodziewać... Na jaki kolor powinnam je zafarbować (może ma Pani jakąś konkretną propozycję) i po jakim czasie (ile tygodni? czy można już za niedługo?), żeby uzyskać odcień brązu (średni lub ciemniejszy brąz, byle nie znów czarny)? Mam nadzieję, że jest to możliwe i można załatwić to bez wizyty u fryzjera... :) Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Gość Stylistka Małgorzata Sołek
To jaki kolor wyjdzie ci na włosach zależy od twojego naturalnego koloru twoich włosów. Trzeba czytać co pisze na opakowaniu. najlepiej jest farbować włosy u fryzjera, bo dobierze odpowiednią farbę. Zrób sobie z rumianku i wystaw na słońce na 30 minut. Wykonaj ten zabieg kilka razy, ale tylko raz dziennie.
Odnośnik do komentarza
Gość edyta_87
mam takie pytanie, wczoraj bylam u fryzjerki , polecila mi pukanke zamiast farby(moj naturalny kolor jasny braz-po plukance ciemny braz, wpadajacy w czarny) chciabym jakos rozjasnic wlosy , naturalnie lub preparatem tylko nie wiem czy jest to mozliwe, prosze o rade :)
Odnośnik do komentarza
Gość zakrecona_883
no taaak.. czytam forum ale takiego problemu jak mam ja nie znalazłąm, mianowicie na moich włosach nie trzyma sie ŻĄDNA farba dłużej niz dwa tygodnie... próbowałam wszysttkiego a na końcu i tak wychodzi mi średni blon (fryzjerka nawet ostatnio stwierdziła ze taki nawet troszke jabky zielony)... fakt, tez mialam kiedys pasemka, jasny blon, ale to było pewnie ze 2 lata temu... co w takim przypadku zrobić??
Odnośnik do komentarza
mam takie pytanie, pofarbowalam wlosy kolorem ktory mial przpominac ladny kolorek bursztynu (dodam ze to mial byc jasny kolor) ale niestety na moich wlosach pojawil sie odcien zblizony do burgundu :mad: czy jest szansa ze jak uzyje farby z rozjasniaczem to wyjdzie mi pozadany kolr? dodam ze moj naturalny kolr wlosow to sredni braz a przed farbowaniem ostatnim mialam juz nalozona farbe ktora byla jasniejszym odcieniem niz moj naturalny. jest szansa zeby ten ciemny kolor co mi wyszedl troche rozjasnic?
Odnośnik do komentarza
Gość chelsea1984
witajcie . a ja mam taki problem mialam piekne pasemka blond na naturalnym ciemnym blondzie i cos mnie pokusilo i zafarbowalam je na ciemny blondale wyszedl jakis sraczkowaty potm jak to dosc zeszlo kupilam szamponetke blond i wyszly mi pomaranczowe wlosy:sourgrapes:wiec potemmamakupila mi szamponetke bordo ta wyszla na rozowy-pomarancz wiec szybko polecialamdo sklepu po jasny brąz ktory wyszedl razem z ta mieszanka na ciemny bordo minolju tydzidzien a moje wlosy szybko sie wyplukują i są brązowo rude a w niektorych momentach przeswituje lekko blond i mam takie pytanie czy jesli farba zejdzie bardziej to razem z tą szamponetką czy szamponetka zostanie a drugie pytanko jesli tak szybko schodzi mi farba to kiedy bede mogla je znowu rozjasnic bo do tego koloru nawet ciuchy mi nie pasuja i nie umie ulozyc sobie zadnej fryzury:no:prosze oszybka odp.
Odnośnik do komentarza
Droga Stylistko 2 miesiące temu na moich włosach były pasemka jasny blond ale teraz miałam już spore odrosty więc postanowiłam odwiedzić fryzjera i poprosić aby nałożył mi taki kolor farby jak moj naturalny. Moj naturalny kolor włosów to taki myszkowaty ciemny blond. Doskonale wiem, że ne da się odtworzyć dokładnie takiego samego koloru jak naturalny dlatego poprosiłam o bardzo zbliżony kolor. Fryzjer nałożył mi farb o kolorze ciemny blond. od tego czasu umyłam już włosy 2 razy a kolor troszkę zmył się i przypomina miedziany.
Dlatego postanowiłam kupić odżywkę pantin pro-vi z ekstraktem ze słonecznika do włosów od platyny po ciemny blond i wydaje mi się że kolor jest jeszcze bardziej miedziany. czy jeśli będę stosować tą odżywkę to teraźniejszy kolor zmieni się na blond bez odcienia miedzi??
Czy jest jakiś domowy sposób by ten kolor albo przyciemnić albo rozjaśnić??:(
Z GÓRY DZIĘKUJĘ Z PORADĘ!!!! POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Gość kasiunkaaaa
Witam, błagam o rade. Naturlany kolor mam średni blond wpadający w jasny. Raz rok temu robiłam jaśniejsze pasemka a potem za pare miesięcy wróciłam do naturalnego farbą. Wczoraj byłam u fryzjera który zrobił mi ciemniejsze pasemka i teraz mam całą głowe brązowo-siwą;/ wygląda to koszmarnie co moge teraz zrobić aby wrócić do blondu,niekoniecznie naturalnego ale do blondu.Błagam
Odnośnik do komentarza
Witam. Mam pytanie. Często i od dawna farbuję włosy. Zawsze miałam blond włosy ale ost zdecydowałam się na ciemniejszy kolor(brąz). Na początku było super. Piękny intensywny kolor. Po jednym dniu moja koleżanka zauważyła że mam "zielone włosy". Straszne!!! I faktycznie w odpowiednim świetle mają zielonkawy połysk.Po kolejnym farbowaniu jest już lepiej ale boję się że niedługo znowu zzielenieją:shy: Jak tego uniknąć? A co jeśli będę chciała zmienić kolor na blond albo chociaż rozjaśnić pasemkami? Nie jest fajnie mieć zieloną czuprynkę:smilewinkgrin: proszę o pomoc:uhoh:
Odnośnik do komentarza
Gość szpilka007
Mam pewnien problem... Byłam dzisiaj u fryzjerki i chciałam sobie zrobić jakiś jasny blon-platynowy blond. Fryzjerka odradziła mi to stwierdzając że mogą mi nie wyjść takie jak chce gdyż mój naturalny kolor to złoto-słoneczny blond. nigdy nie były farbowane.... i zrobiła mi pasemka blond które wyszły własnie takie jak chciałam całe włosy... co teraz? jęsli pójde i będe chciała zafarbować te pasemka na jeden jednolity kolor platynoy czy wyjdą? czy wyjdą w odcieniach blondu? czy konieczny bedzie rozjaśniacz? prosze o rade.
Odnośnik do komentarza
Gość dendryt44
pomalowałam włosy na hebenowy brąz, niestety kolor nie wyszedł mi taki jak chciałam i włosy są czarne! jak mam je rozjaśnić? czy jak położe farbę w kolorze jasny brąz czy włosy będą choć trochę jaśniejsze?? bardzo proszę o radę..!!
Odnośnik do komentarza
Gość lukasik21anita
Witam mam pytanie do pani Stylistki otóż zrobiłam sobie na włosach pasemka rozjasniałam je tylko fryzjerka narobiła mi ich tyle ze wygladałam jakbym miła całe białe włosy wiec poczekałam az troche odrosna i w domu przefrabowałam je na ciemny blad bo takie mam w rzeczywistosci ale wyszły niestety rude!!!!!!!wiec szybko poszłam do fryzjera pofarbowała mi całość "niby na bardzo ciemny blad ale w rzeczywistosci wyglada to jak ciemny braz i powiedziała ze juz po pierwszym myciu sie zmyje ten kolor czy to mozliwe??czy trwała farba sie zmywa??prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Gość krystynaaa
Hej dziewczyny!

Mam ciagly problem z kolorkiem jak kupuje farby takie w sklepie... firmowe i drogie ale nie profesjonalne... myslicie, ze takie porzadne farby fryzjerskie jak na stronie www.koloryzacjawlosow.pl wychodza porzadnie? A widzialam takie w sklepach wysylkowych np redken?

prosze o info?
Pozdrawiam Was :)
Odnośnik do komentarza
witam :) mam pytanie bo od ok 2 lat farbuję włosy na ciemną czekoladę/ ciemny brąz (różnie się nazywa w zależności od firmy w każdym bądź razie prawie czarny) juz troszkę znudził mi się ten kolor i chciałabym zienić na całkiem inny np. swoje naturalne ( brązowe) z blond pasemkami Słyszałam ze są jakieś płukanki, dekololryzacje lub coś w tym stylu :confused: ale czy możliwa jest aż taka zmiana koloru włosów czy juz niestety zdana jestem na te czarne do końca życia :( bo odrosty w grę nie wchodzą bo wyglądają ohydnie Pozdrawiam :) i proszę o pomoc jak zmienić kolor albo wrócić do naturalnych?
Odnośnik do komentarza
oczywiscie mozliwa jest zmiana koloru wlosow. ale nie dla kazdego pasuja jasne pasemka przy ciemnych wlosach. a do tego rozjasnianie tych pasemek bardzo zniszczy wlosy. jesli chcesz jakiejs odmiany to moze pomyslisz o odcieniu kasztanowym? na wlosach wyglada swietnie przynajmniej. z reszta popatrz na ashlee simpson-wentz. ma sliczna fryzurke. najlepien wstaw zdjecie to zobaczymy czy taki odcien wogole bedzie do ciebie pasowal
Odnośnik do komentarza
Gość Paulina Karina
Mam pytanie związane z moimi włosami, a mianowicie mój naturalny kolor to jasny blond, niestety postanowiłam zafarbować włosy na czarny kolor i aktualnie staram się go pozbyć najpierw położyłam na włosy jasną farbę, ale ona zmieniła kolor na ciemny brąz, następnie w ruch poszedł rozjaśniacz po którym włosy wyszły rude. Proszę o rade co mam teraz zrobić iść do fryzjera czy raczej położyć inny blond na włosy ?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...