Skocz do zawartości
Forum

blizna na skroni


Gość monisia99

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie w Centrum Zdrowej Skóry. Ceny zależą od wielkości blizny. Rok temu za usunięcie ok 5-cio cm. blizny zapłaciłam ok 400 zł. Z tym, że moja blizna znajdowała się na twarzy... ale dziś nie ma po niej śladu :))

Odnośnik do komentarza
Gość MarzankaKas

Mam podobny problem do ciebie, ale niestety nie stać mnie na razie na laserowe usuwanie. Za to znalazłam sposób na zakrycie jej. Ogólnie mam cienkie włosy i zrobienie grzywki było nieożliwe, ale na stronie salonu Great Lengths znalazłam dopinki w formie grzywki i u mnie zakrywa ona bliznę. Może u ciebie też się sprawdzi? Poza tym wyglądają te dopinki mega naturalnie :)

Odnośnik do komentarza

Skutecznym sposobem na usuwanie blizn jest laser frakcyjny. Ja w ten sposób miałam usuwaną bliznę po głupich, dziecięcych zabawach. Niestety, kosmetyki nie dawały sobie rady, a ja nie chciałam zostać z taka pamiątką. Przyjaciółka zapisała mnie najpierw na konsultację w Łodzi, a potem już sama umawiałam się na zabieg w gabinecie, który ona wybrała https://cashmire.pl/oferta/kosmetologia/laser-frakcyjny/usuwanie-blizn/ - miała sprawdzone miejsce, bo sama robiła tam sobie kilka zabiegów. Jeśli chodzi o laser, to potrzeba cierpliwości, bo nie każda blizna znika po jednej sesji - w przypadku głębokich - trzeba ich kilka. W moim przypadku, na ten moment wystarczyły dwie i blizna stała się znacznie mniej widoczna. Jeśli nic nie będzie się z nią działo, to mam nadzieję, że to wystarczy i będę mogła zapomnieć o problemie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...