Forum Uroda

Powiększanie ust

~motylek2000

~motylek2000

Czy któraś z Was powiększała już sobie usta? :) Polecacie jakąś klinikę w Warszawie i dobrego specjalistę? Będę wdzięczna za pomoc :) Słyszałam, że w Melitusie ładnie powiększają usta.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zuczek

~Zuczek

Ja powiększałam usta właśnie w Melitusie. Super specjaliści. Usta wypełniałam kwasem hialuronowym. Są dużo większe, ale ciągle wyglądają naturalnie. jestem bardzo zadowolona z efektu,
~kalinapol

~kalinapol

Ja powiększałam w gabinecie Bellisana i mogę polecić :) Wyszły bardzo ładnie, przez 3 dni usta były lekko napuchnięte, więc ostatecznego rezultaty zobaczyłam po tym czasie i było super. Zabieg był praktycznie bezbolesny.

~KateWu

~KateWu

klinika jak Klinika, ale trzeba się tez dowiedzieć na jakich preparatach pracuje dany lekarz. No bo wiadomo, ze kazda raz że chce mieć naturalny efekt a nie niewiadomo czego. Druga sprawa, każda chce by preparat byl bezpieczny. U mnie np lekarz przed zabiegiem bardzo polecił mi preparat Restylane. Przeszedł chyba najszersze badania na rynku. Poza tym jako nieliczny ma rejestrację w FDA czyli w Amerykańskim Urzędzie rejestracji wyrobów medycznych, który bardzo restrykcyjnie podchodzi do bezpieczeństwa i jakości produktów. I tyle ;) A wy ? jakie preparaty miałyście drogie panie ?

~Example91

~Example91

Ja również miałam powiększanie usta właśnie wspomnianym preparatem restylane . U mnie efekt trzyma sie spokojnie rok czasu ;)

fitness_baba

fitness_baba

Ja na Twoim miejscu nie zdecydowałabym się na powiększenie ust. Jeśli już chcesz zmienić w swoim wyglądzie twarzy zrób sobie makijaż permanentny ust. Polecam wykonać go w Warszawie, http://www.biotekpolska.pl/. W tym salonie kosmetycznym można zrobić sobie też szkolenie/kurs z takiego makijażu.

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz
~Wistta

~Wistta

Ja zdecydowałam się na powiększenie ust i jestem generalnie zadowolona. Powiększałam w tej klinice medycyny estetycznej w Gliwicach. Ogólnie sporo kosmetyczek obecnie powieksza usta ale sama nie wiem czy chcialabym się oddać w ręce takiej osoby. Jestem zdania, ze o wiele lepiej jeśli zabieg jest wykonywany przez lekarza. Szczególnie, że efekt jest trwały i trzyma się prawie rok

Jestem bardzo zadowolona z efektu. Usta są wymodelowane, nie mają już takiej asymetrii jak miały wcześniej i po prostu wygladają o wiele lepiej.

~GretaG3

~GretaG3

~KateWu
klinika jak Klinika, ale trzeba się tez dowiedzieć na jakich preparatach pracuje dany lekarz. No bo wiadomo, ze kazda raz że chce mieć naturalny efekt a nie niewiadomo czego. Druga sprawa, każda chce by preparat byl bezpieczny. U mnie np lekarz przed zabiegiem bardzo polecił mi preparat Restylane. Przeszedł chyba najszersze badania na rynku. Poza tym jako nieliczny ma rejestrację w FDA czyli w Amerykańskim Urzędzie rejestracji wyrobów medycznych, który bardzo restrykcyjnie podchodzi do bezpieczeństwa i jakości produktów. I tyle ;) A wy ? jakie preparaty miałyście drogie panie ?

Hej;) Miałam powiększane tym kwasem usta w sumie już dwa razy. Efekt utrzymuje się bardzo długo bo u mnie spokojnie jakiś rok czasu ;)