Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja skóry wokół oczu


Gość stonka2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dbacie o skórę wokół oczu? Stosujecie jakieś specjalne kremy? Bo wiadomo, ze skóra wokół oczu jest delikatniejsza i bardziej podatna na zmarszczki. Macie jakiś swój sprawdzony ulubiony a przede wszystkim skuteczny kosmetyk?
Odnośnik do komentarza
Gość kukuryku
ja sobie robię często maseczkę z ogórków, nakładam dwa grube plastry na oczy i leżakuję w ten sposób, dodatkowo stosuje "serum pod oczy" z firmy Gal. Z kapsułek wyciska się olejek i wsmarowuje w skóre pod oczy. Póki co nie narzekam na swój wygląd, nie mam widocznych zmarszczek:)
Odnośnik do komentarza
Gość wiera987
Ja dostałam od siostry na imieniny marki Revitol. Stosuje go od jakichś dwóch tygodni i póki co jestem zadowolona. Oczywiście to zbyt krótki czas by były zauważalne jakieś większe efekty. Na razie zauważyłam jednak, ze zmniejszyły się cienie pod oczami, a skóra stała się delikatniejsza. Czekam na dalsze efekty stosowania:)
Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
Właśnie też słyszałam o ogórkach, że dobrze wpływają na skórę wokół oczu, więc koniecznie niedługo wypróbuję:)
a z kremów do twarzy ostatnio używałam Bandi kremu z algami morskimi, był fajny bo lekki i nie zapychał twarzy. Teraz stosuję krem Młodzieńczy Blask, to chyba jest nowośc z bielendy, matujący i mocno nawilżający, dodatkowo zapobiega powstawaniu zmarszczek. Pomimo że krótko używam to już jestem z niego zadowolona, skóra nie jest w końcu taka wysuszona, zobaczymy jakie będą efekty po dłuższym stosowaniu...:)
Odnośnik do komentarza

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, tak wiec wymaga specjalnego traktowania. Polecam po pierwsze delikatne zabiegi nawilżające. Po drugie kupienie sobie konkretnego nawilżającego kremu.

Dobrze jest też zastanowić sie nad jakimś zabiegiem odżywiającym. Dobre działąnie odmładzające ma zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, który jest polecany nie tylko na samą okolicę oczu ale i na cała twarz:
http://informed.com.pl/main/zabiegi-z-osoczem-bogatoplytkowym-na-czym-polega-wampirzy-lifting-a-724.html

Na stronie jest opisane jak wygląda taki zabieg.

Odnośnik do komentarza
Gość Mirka 4343

Mam 30 lat i zaczęły pojawiać się mi już zmarszczki na czole i wokół oczu. Dzieki zabiegowi laserem emerge bardzo ładnie mi je usunięto. Bardzo dobry zabieg i warto sobie wykonać. Polecam miejsce gdzie robiłam Ego Med. Spa w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...