Forum Uroda

trądzik różowaty

~dziaka92

~dziaka92

Cześć, od kilku już lat borykam się z trądzikiem różowatym. Chodziłem już do różnych dermatologów, przyjmowałem antybiotyki, smarowałem twarz maściami a trądzik jak był tak i jest. Naprawdę nie wiem już jak mogę sobie pomóc. Czy znacie jakieś sposoby na pozbycie się trądziku różowatego? Bo przeglądając strony natrafiłam na krem revitol na stronie www.revitolrosacea.pl. Może znacie opinie o tym preparacie i możecie mi coś doradzić :bigrazz::bigrazz::bigrazz: !!!!
POZDRAWIAM ;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Daga_81

~Daga_81

Na trądzik różowaty warto spróbować kosmetyków Iwostin.

~Berenika26

~Berenika26

mnie pomógł Sudocrem, poleciła mi pani dermatolog jak cudowne maści i kremy nie pomagały. Skórę mam o niebo lepszą po kuracji sudocremem właśnie. smarowałam całą twarz na noc, dość grubą warstwą.
~wiola438

~wiola438

Współczuje, z trądzikiem czasami bardzo ciężko się walczy... Mój brat miał ten sam problem. I to przez długi, długi czas. Biegał po lekarzach, używał różnych specyfików, maści. Teraz już jest znacznie lepiej. Podobno na trądzik bardzo dobry jest ten suplement - Noacne. Jest bezpieczny dla zdrowia, usuwa zaskórniki i wypryski. Ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Niestety trądzik różowaty zaliczamy do grupy chorób przewlekłych, których nie można całkowicie wyleczyć. Można jedynie łagodzić jej objawy lekami i kosmetykami. Dzięki temu możliwe jest również zahamowanie dalszego rozwoju choroby, dlatego warto nieustannie kontynuować terapię zaleconą przez lekarza.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa
sara23

sara23

Mojej kolezance na tradzik rozowaty pomogly kroplowki z naozonowanej soli fizjologicznej.

128379 sara23 Kobieta, 29 lat, Warszawa

Odpowiedź eksperta

W aptekach są dostępne różnego rodzaju kremy pielęgnacyjne dedykowane dla cery z trądzikiem różowatym. Poza tym, wskazane w tym przypadku mogą być maści dostępne na receptę, które może przepisać dermatolog.

~marysia332

~marysia332

Mam 27 lat i nadal na mojej twarzy pojawia się trądzik. czy może to mieć związek z hormonami?

Anna_WP

Anna_WP

Z tego co ja tak pamiętam to na trądzik różowaty sa specjalne zabiegi takie jak lasery , mikrodermabrazja i makroekstrakcja . Najlepiej idź do dermatologa , ale dobrego dermatologa

154226 anna-wp Kobieta, 28 lat, katowice

Odpowiedź eksperta

~marysia332
Mam 27 lat i nadal na mojej twarzy pojawia się trądzik. czy może to mieć związek z hormonami?

Zmiany trądzikowe mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych. Poproś lekarza o skierowanie na badania krwi, dzięki którym przekonasz się czy w twoim przypadku trądzik ma związek z hormonami.

~LucynaXC

~LucynaXC

Ja stosowałam iqface i mi te tabletki pomogły. Ja w każdym razie jestem zadowolona

Odpowiedź eksperta

Niestety to, że dana terapia sprawdza się w twoim przypadku nie oznacza, że będzie tak samo u innej osoby. Oczywiście zawsze warto spróbować, ale ogólnie leczenie trądziku polega na zastosowaniu metod skojarzonych, np. Terapii miejscowej i doustnej.

Polianna1

Polianna1

Ponoć jedną z przyczyn trądziku różowatego jest helicobacter pylori. W aptece możesz kupić test, by sprawdzić czy nie masz. Niestety trądzik różowaty nie da się tak łatwo wyleczyć. Trzeba czasu

--

Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie

167596 polianna1 Kobieta, 38 lat, Warszawa