Forum Uroda

Blizny

~Conamorek

~Conamorek

Witam!
Mam problem dotyczacy blizn , zazwyczaj tych ,ktore pozostaja po pryszczach.
Na nosie mialem duzego pryszcza i zostal mi po nim czerwony,nawet mozna powiedziec siny ślad , ktorego nie moge rozjasnic lub wyleczyc jakos. Macie jakies sposoby na to ?
Stosowalem na to pasty cynkowej,davercin, rozne kremy matujace i nawilzajace i nic nie pomaga. Poza tym mam jeszcze troche blizn po malych pryszczach na ktore tez przydala by sie jakas porada.

Pozdrawiam i licze na pomoc.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~magnificia

~magnificia

Moim zdaniem powinnaś pójść do dermatologa, on poleci Ci odpowiednie kosmetyki, ewentualnie zabieg. Jedną z lepszych specjalistek w tych sprawach jest dr Irena Walecka. Przyjmuje ona w Klinice La Perla. Na pewno będzie potrafiła pomóc Ci w rozwiązaniu tego problemu.
~noacne

~noacne

Pewnie złuszczanie dopiero da jakieś efekty, są kremy złuszczające ale tutaj z kolei czeka się na efekty długo, lepszy jest zabieg który raz a porządnie złuszczy skóre, no ale tutaj musi dermatolog się wypowiedzieć.
~blanka33

~blanka33

Próbowałaś stosować żel lub plastry Contractubex? One są właśnie na blizny, zwłaszcza takie świeże, czerwone. Jak stosujesz regularnie produkty blizna się rozjaśnia. A chyba o taki efekt Ci chodzi?