Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się zmarszczek?


Gość Agaluk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaczęłam używam od niedawna przeciwzmarszczkowego kremu naprawczego od Bielendy z serii Japan lift. Zawiera m.in biomimetyczny peptyd gra żeń szeń zwany również korzeniem życia ;). Myślę, że to godny polecenia produktów. Kupiła mi go moja wnusia i jestem z niego bardzo zadowolona ?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Danuta napisał:

Ja zaczęłam używam od niedawna przeciwzmarszczkowego kremu naprawczego od Bielendy z serii Japan lift. Zawiera m.in biomimetyczny peptyd gra żeń szeń zwany również korzeniem życia ;). Myślę, że to godny polecenia produktów. Kupiła mi go moja wnusia i jestem z niego bardzo zadowolona ?

Kojarzysz gdzie można go kupić? Chciałam poczytać coś więcej ale niestety nie mogę go znaleźć...

Odnośnik do komentarza

Nie jest to takie proste. Moim zdaniem najlepiej jest zapobiegac a nie potem usuwac. Zapobieganie daje o wiele lepsze rezultaty niż późniejsze usuwanie zmarszczek, które nie jest wcale takie trudne. Skórę dobrze jest nawilżac oraz odżywiać, tak aby była sprężysta. Na takiej skórze zmarszczki pojawiają się później. NO i dobrze jest zrobić sobie raz na jakis czas dobry peeling, dzięki temu skłądniki odżywcze mają lepsze wchłanianie. 

Na zmarszczki mimiczne polecam serum z argireliną:

https://darmarsklep.pl/serum/the-ordinary-argireline-solution-10-serum-na-zmarszczki-30ml

Serum takie jest naturalnym botoksem. NIe zmienia naszej mimiki, jednocześnie zmniejsza znacznie marszczenie w miejscach, w ktorych nie chcemy aby skóra się marszczyła. 

Odnośnik do komentarza
Gość angelika

Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegów w Aestetic Clinic (Poznań), przyjmuje tam dr Rosiński, którego poleciła mi znajoma z pracy. To świetny specjalista, z doświadczeniem, dlatego nie obawiam się oddać twarzy w jego ręce. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2019 o 17:52, Gość Nut333 napisał:

A ja bardzo polecam moi mili zabieg wampirzego liftingu ? Miałam taki w dzięgielewska Instytucie oka. Super efekt, i przede wszystkim bardzo bezpieczny

Miałam ten zabieg ? jak dla mnie jest rewelacyjny ? A sama klinika i lekarze w niej pracujący są w pełni profesjonalni.

Odnośnik do komentarza
Gość aliceblue

Moim zdaniem albo botox, albo kwas hialuronowy. Ale tutaj powinien się wypowiedzieć lekarz, który zabieg u Ciebie sprawdzi się najlepiej :) Mogę polecić klinikę, w której ja robię takie zabiegi - Klinika Sfera w Warszawie, p. dr Migała - świetny specjalista z dużym doświadczeniem, Byłam ostatnio, już po zniesieniu obostrzeń, jest bezpiecznie i komfortowo, co też w obecnych czasach nie jest bez znaczenia :) 

Odnośnik do komentarza
Gość MagdaLena57

jeśli ktoś szuka możliwości nieoperacyjnego liftingu to polecam Endolift! efekty są niesamowite! chomiczki dużo mniejsze, skóra jędrniejsza, owal bardziej uniesiony, medycyna estetyczna ma wiele do zaoferowania, trzeba tylko znaleźć dobrych specjalistów. szczerze polecam dr Ewę z Estetica Nova w Warszawie, bardzo dbała o mój komfort przez cały czas trwania zabiegu, wszystko dokładnie wytłumaczyła, bardzo ciepła i miła kobieta

Odnośnik do komentarza
Gość Weronika

Ja bym się osobiście zdecydowała na laser FOTONA 4D, który ma świetne działanie odmładzające. Sama z niego korzystałam w krakowskim SCM estetic i jestem naprawdę pod dużym wrażeniem jego możliwości… Korzystałam już z kilku zabiegów odmładzających, ale ten okazał się zdecydowanie najlepszy, polecam! 

Odnośnik do komentarza

Kwas hialuronowy przy zmarszczkach to niezłe rozwiązanie, ale na początek zdecydowałabym się chyba na coś bardziej naturalnego, na przykład na odmładzanie skóry laserem. Polecam na przykład laser FOTONA 4D, który ma właśnie dobre działanie odmładzające.  Ja akurat korzystałam z oferty SCM estetic i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Odnośnik do komentarza

Warto zastosować fotoodmładzanie, a nie od razu wstrzykiwać sobie kwas czy botoks. Laserowe zabiegi na twarz są bardzo skuteczne, dzięki temu można pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień skóry, rozszerzonych porów. Fotoodmładzanie to dobra opcja, jak chcemy przeciwdziałać efektom fotostarzenia. klinika elite wykonuje takie zabiegi, oni mają dobbre lasery, co jest istotne, inaczej zabiegi mogą być mniej skuetczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...