Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się zmarszczek?


Gość Agaluk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MiraLew

Moim odkryciem jest kolagen liofilizowany w postaci suplemenatcji. Raptem trzecie opakowanie a już takie efekty. W internecie jest wiele na temat jakości kolagenu który kupić kolagen hydrolizowany czy liofilizowany

Odnośnik do komentarza
Gość Olafasola56

A może spróbuj dermapen? Miałam zrobiona cała serie z kwasem hialuronowym, chyba to było 5 zabiegów co trzy tygodnie. Buźka się taka napięta zrobiła i o wiele gładsza. Po każdym zabiegu takie miałam uczucie, ze oddycha mi skóra. Robiłam zabiegi w klinice dr legrand.

Odnośnik do komentarza

Również polecam Doppel Herz Kollagen Beauty. Pracowałam w korporacji, przygotowywałam dużo prezentacji, występowałam przed wysoko postawionymi ludźmi w firmie, ale zaczęła dopadać mnie starość – zmarszczki stały się bardziej widoczne, pojawiły się worki pod oczami, a skóra przestała być gładka i napięta. Stosuję kurację od DH od dłuższego czasu i zauważam sporą poprawę jakości życia. Mam więcej energii, śpię regularniej i wręcz tryskam entuzjazmem, zniknęły też moje kompleksy, bo zmarszczki się wypełniły. W ostatnim czasie awansowałam. Może to nie do końca zasługa kolagenu, ale każdy powinien brać życie pełnymi garściami. Dlatego polecam, bo mi również polecono.

Odnośnik do komentarza

~Zari
Również polecam Doppel Herz Kollagen Beauty. Pracowałam w korporacji, przygotowywałam dużo prezentacji, występowałam przed wysoko postawionymi ludźmi w firmie, ale zaczęła dopadać mnie starość – zmarszczki stały się bardziej widoczne, pojawiły się worki pod oczami, a skóra przestała być gładka i napięta. Stosuję kurację od DH od dłuższego czasu i zauważam sporą poprawę jakości życia. Mam więcej energii, śpię regularniej i wręcz tryskam entuzjazmem, zniknęły też moje kompleksy, bo zmarszczki się wypełniły. W ostatnim czasie awansowałam. Może to nie do końca zasługa kolagenu, ale każdy powinien brać życie pełnymi garściami. Dlatego polecam, bo mi również polecono.
No to chyba i ja sprobuje jak tak polecasz

Odnośnik do komentarza

No ja ostatnio zdecydowałam sie na botoks. Kiedys nie myślałam o takich zabiegach jednak na moim czole pojawił sie duża poprzeczna zmarszczka. I dziwo w niecały rok. Po prosu z miesiąca na miesiąc się powiekszała i od razu postarzyła mnie o kilka lat Kilka osób zapytało się mnie również czemu jestem taka zła, chociaż wcale nie byłam.
Botoks nie bolał, no możę trochę bo czuje się ukłucie.Efekt bardzo dobry. Kosmetyki w przeciwieństwie do botoksu zmarszczek nie usuwają. Botoks wykonałam w tym gabinecie w Krakowie https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/azzalure-botox-toksyna-botulinowa-typu-a-2/

Odnośnik do komentarza

Ogólnie na stan skory wplywa tez picie wody, pij duzo, oprocz sotoswania kremow. Moze niekoniecznie potrzebujesz nawilzajacych, tylko odzywczych.
podobno nawilzajace tez czasem wysuszaja skore, bo woda zamiast sie wchlonac, zostaje na skorze, wysycha i tym samym jeszcze bardziej wysusza.
ja mam tez skore sucha i stosuje wlasnie odzywcze kremy i dwa razy w tygodniu maseczki. Musze przyznac, ze teraz juz mi sie tak nie wysusza.
nie mam jakiegos ulubionego kremu/maseczki, ale moze sprobuj czegos z serii Dermiki.
Raz czy dwa razy do roku warto jest się natomiast wybrać na mezoterapię:
https://depilacjalaserem.info.pl/choc-na-chwile-cofnij-czas/

Bardzo dobry i dogłębnie nawilżający zabieg.

Odnośnik do komentarza
Gość lilianka123

całkiem dobrze na zmarszczki dziąła lifting twarzy, serio, mi mega pomogło to na kurze łapki, czy lwią zmaszczkę oraz opadnięty owal twarzy, genialna sprawa. Ten zabieg moim zdaniem najlepiej wykonują w klinice dermed w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość magdalenka

Dla mnie najlepsza okazała się pielęgnacja Beauty Box. Kosmetyki kupiłam w klinice la Perla podczas jednej z wizyt. Dla mnie najlepsze kosmetyki. które rzeczywiście super sobie radzą ze zmarszczkami !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...