Forum Uroda

jakie kosmetyki na trądzik

~anak17

~anak17

hej wszystkim! jakich uzywacie kosmetyków antytrądzikowych? chcę wybrać coś dobrego, bo dermatolog powiedział, że do antybiotyków zdecydowanie się nie kwalifikuje...

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~basiak206

~basiak206

hej:) ja używam toniku i kremu przeciw trądzikowi z under twenty:) tonik dobrze oczyszcza, a krem matuje. Przynajmniej mi się twarz nie świeci jak żarówka:D
~sloneczko6

~sloneczko6

Ja używam żelu Epiduo i do tego kremów nawilżających z reguły Nivea :). Serdecznie je polecam ;)
~honeydaniels

~honeydaniels

A pisałam chyba już gdzieś o tym tutaj, nie wiem, ale mogę napisać jeszcze raz. URT - Oil z naftą oczyszczoną to pół kosmetyk i pół lekarstwo, ale nabywasz je bez recepty i działa bardzo przyzwoicie. A skoro się nie kwalifikujesz pod antybiotyk, to się ciesz, bo ja się kwalifikuję i czeka mnie szesnastodniowa kuracja :(
~Basiulka

~Basiulka

Ja polecam glinki kosmetyczne. Najlepsza jest glinka bentonitowa (np. błękitna glinka krymska) i jest wypas. Czysto, bez pryszczy, skóra matowa.
~kitty33

~kitty33

Najlepiej jest się wybrać do dermatologa i doradzić jakie kremy można stosować. Poza tym dobrym na skórę po trądziku lub w trakcie jego gojenia jest ponoć żel aloesowy z Merino, zawiera w 97% aloes więc jest nieszkodliwy i bezpieczny. Poza tym dobrze nawilża i działa kojąco.