Skocz do zawartości
Forum

pielęgnacja twarzy


Gość natalecka2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Julita789

@rosalina a dlaczego akurat kosmetyki naturalne ? Nie są one dużo droższe niż zwykłe z drogerii? Opłaca się je kupować ?
@doradcaZepter a po czym poznać że kosmetyk jest naturalny ? Co powinno albo czego nie powinno być w składzie ?

Odnośnik do komentarza

~rosalina
uwielbiam moje wieczorne rytułały dotyczące pielegnacji twarzy jak i calego ciała. Peeling, maseczki, odpowiednie nawilzenie to jest to co kocham, ale oczywiście wszystko na bazie natrulanych skladników :)
Rosalina, jest to czas wyłącznie dla nas . Można się odprężyć,zrelaksować ale też taka pielęgnacja odpłaci na się piękną skóra i młodym , zdrowym wyglądem
~Julita789
@rosalina a dlaczego akurat kosmetyki naturalne ? Nie są one dużo droższe niż zwykłe z drogerii? Opłaca się je kupować ?
Kosmetyki naturalne to o wiele większa siła niż chemiczne dodatki. Olejki ,choćby z orzechów makadamii nawilżają skórę wielokrotnie lepiej niż silikonowe dodatki w kremach drogeryjnych.
@doradcaZepter a po czym poznać że kosmetyk jest naturalny ? Co powinno albo czego nie powinno być w składzie ?[/quote]Kosmetyki Zepter nie zawierają choćby parabenów, silikonów, silikatów i innych tego typu. To te składniki zazwyczaj powodują powierzchowne i krótkotrwałe działanie na skórę , w dłuższym używaniu oddziałowują jednak negatywnie. Czy wiesz ,że skóra poprzez właśnie chemiczne dodatki potrafi się "przyzwyczaić" do kremu i nie czerpać z jego pielęgnacji zupełnie nic? Kosmetyki naturalne nawilżają ,wzmacniają ,odżywiają głębokie warty skóry na długo,aby efekt był również wyraźny jak i długotrwały. Siła natury jest wielka!

Odnośnik do komentarza

Medycyna Estetyczna Opole

Byłam ostatnio na mezoterapii twarzy za pomocą Dermapenu u dr ledniowskiej /informacje powyżej w odnośniku do jej strony/. Muszę przyznać, że jest to wspaniała forma pielęgnacji skóry twarzy. Po trzech zabiegach wyglądam kilka lat młodziej - skóra gładsza, bardziej jędrna, kolor jakby żywszy taki jak u nastolatki. Polecam panią doktor, wyjątkowo cierpliwie przykłada się do zabiegu.

Odnośnik do komentarza

Polecam nauczyć się czytac składy kosmetyków.Bo nawet jesli pisze na kosmetyku, ze jest to kosmetyk naturalny to wcale tak nie musi być. Być może jedynie jeden ze składników jest zgodny z certyfikatami, a reszta nie.... Producenci zrobia praktycznie wszystko aby sprzedać nam kosmetyki i dobrze jest mieć świadomość co w tych kosmetykach siedzi. Nie jest to takie trudne wbrew pozorom :)
Kilka dobrych firm kosmetyków z niezłymi składami jakie mogę polecić
sylveco
vianek
biolaven
Nuxe
W dobrej cenie można zamówić w Cefarmie https://www.cefarm24.pl/kosmetyki-dermokosmetyki.html

Odnośnik do komentarza
Gość Marika1977

Ja bardzo lubię kosmetyki z Neutrogeny, szczególnie maseczki i kremy, mają taki subtelny zapach. Do tego często wrzucają na stronę jakieś mądre artykuły, między innymi jak walczyć ze smogiem (w kontekście cery oczywiście) http://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna/pielegnacja-twarzy/ Widać, że mają ogromną wiedzę i doświadczenie w pielęgnacji, dlatego im zaufałam.

Odnośnik do komentarza
Gość Sanerka

Ja polecam analizę komputerowa, miałam robiona i wszystko na niebydło fajnie widać. Nad czym mam popracować, co jest dobre. Potem mi pani kosmetolog dobrała zabiegi i kremy do domu. Robiłam w klinice dr legrand.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

Kosmetyki w pielęgnacji twarzy są na ostatnim miejscu!!!
Na pierwszych miejscach są:
1. prawidłowe odżywianie
2.wysiłek rekreacyjny na poziomie potu
3. higiena,czyli nie tylko czystość , ale wszystko co dobre dla organizmu, np. sen, seks etc.
4. pozytywne nastawienie psychiczne.
Szczegóły proponuję wyguglać pod linkiem
www.vademecum-zdrowia.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

Kosmetyki są w pielegnacji twarzy są na ostatnim miejscu!!!!
Na 1-szym miejscu są:
a) prawidłowe odżywianie
b) wysiłek fizyczny, ale rekreacyjny, na poziomie optymalnego zmęczenia
c) higiena, czyli nie tylko czystość, ale wszystko co korzystne dla organizmu, np. sen, seks, lampka czerwonego wina etc.
Szczegóły proponuję wyguglać pod linkiem:
www.vademecum-zdrowia.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Marika1977

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 42-gą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Moja skóra była bardzo wiotka i najlepszym zabiegiem jaki mi doradzono był zabiegie ClearLift. Super zabieg i na prawde bardzo ujedrnia skórę . Mogę polecić bardzodobrą klinike gdzie robiłam zabieg Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość Jadzia88

Jeśli kupujesz w sprawdzonej miejscu, to nie ma się czego obawiać. Przede wszystkim trzeba się nauczyć czytać składy. Trzeba wiedzieć, za co jest odpowiedzialny dany składnik, a wtedy nie ma żadnego problemu. Ja na przykład kupuję kosmetyki w tym sklepie https://e-naturalne.pl/ i mam pewność, że wszystkie są organiczne i bezpieczne.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze w pielęgnacji twarzy sprawuje się u mnie Hydro-esencja Fresh Juice Bielendy. Ja używam wersję rozświetlającą. Faktycznie moja cera jest po nim świetlista, nawilżona i odmłodzona. araz po zastosowaniu można nakładać make up, zero uczucia ciężkości.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu wprowadziłam do swojej pielęgnacji koreańskei zasady pielęgnacji skóry. Mam cere tłustą ze sklonnością do trądziku oraz dzięki temu widze znaczną poprawę nawilżenia oraz jej stanu. Wyglada o wiele lepiej oraz jest świetlita. Poza tym dzięki temu, ze oczyszczam ją codziennie, tworzy mi się o wiele mniej wyprysków. Myję na początku olejem, dopiero potem myję preparatem na bazie wody.Raz na jakiś czas warto jest się również zdecydować na zabieg nawilżający na twarz, który ograniczy ilość zmarszczek http://ego-medspa.pl/intraceuticals-booster-to/ Ze swojej strony polecam zabieg taki jak infuzja tlenowa.

Odnośnik do komentarza
Gość Hanna1983

Ja chodzę regularnie na oczyszczanie twarzy + algi do salonu kosmetycznego www.alga.waw.pl w Warszawie. Moja cera jest gładka, promienna i pozbawiona niedoskonałości. Niedługo mam zamiar zapisać się także na zabieg intensywnie dotleniający. Korzystałyście z niego?

Odnośnik do komentarza

Rodzaj zabiegów w głównej mierze zależy od rodzaju i stanu skóry, ale przypuszcza , ze każda z Pań wraz z wiosna chciałaby dla swojej skóry odrobine relaksu i nawilżenia po osterej i mrożnej zimie.
Salony kosmetyczne pewnie mają w swojej ofercie ciekawe zabiegi połączne z delikatnym masażem skóry twarzy i dekoltu, które dosknale odprężają, a przy tym ujędrniają i dotleniają skórę.

Najwazniejsza jest jednak codzienna pielęgnacja skóry. W przypadku cery z problemem pękających naczynek polecam poczytanie sobie o Acne rose:

https://zabrze.com.pl/is,kosmetyki-na-tradzik-rozowaty---dzialaja,270925,918910.html

Bardzo dobre działanie kosmetyków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...