Forum Uroda

zabiegi kosmetyczne

~tatarak

~tatarak

Chciałam zapytać czy korzystacie z zabiegów na twarz?? jeśli tak to z jakich i gdzie?? Bo jestem bardzo zainteresowana zabiegami na twarz, peelingami ale nie chcę iść w "ciemno" do jakiejś kosmetyczki... może polecicie mi jakieś fajne miejsca nad morzem?? Bo jadę na kilka dni nad Bałtyk, żeby odpocząć i pomyślałam, że przy okazji skorzystam z usług kosmetyczki;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~younglady

~younglady

A gdzie konkretnie jedziesz nad morze? Bo wybrzeże jest dosyć długie ;) Nad morzem byłam kiedyś w Primavera SPA w Jastrzębiej Górze i mogę Ci to szczerze polecić. Byłam tam między innymi na zabiegach na twarz. Zabiegi sa bardzo przyjemne i odprężające. Najpierw kosmetyczka robi Ci demakijaż twarzy, nakłada mleczko i tonik i dobiera zabieg indywidualnie do Twojego rodzaju skóry. Następnie wykonuje peeling, który ma na celu usunięcie martwego naskórka. Potem następuje moim zdaniem najprzyjemniejsza część zabiegu czyli masaż twarzy, szyi, dekoltu i głowy. Uwierz mi, że można się wtedy odprężyć! Po masażu nakładają jakąś maseczkę odżywczą i regenerującą, która jest na twarzy jakieś 15-20 minut a w tym czasi kosmetyczka masowała mi dłonie :) Po takim zabiegu wyszłam baaaaaaardzo odprężona i z poczuciem, że super się mną zajęli. Polecam Ci serdecznie takie zabiegi na twarz :)