Skocz do zawartości
Forum

leki na wakacje


Gość Claudyn

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie to zalezy gdzie jedziesz na wakacje. ale bez wzgeldu na miejse powinnas wziac ze soba jakies leki przeciwbolowe np wlasnie apap czy polopiryne alebo ibuprom (w zaleznosci od tego co ci pomaga nalepiej), wapno rozpuszczalne, masc witaminowa i najlepiej wegiel (w tabletkach zeby nie bylo :lol: wegiel jest dobry na biegunke czy rozne zatrucia pokarmowe). wazne jeszcze zeby zabrac ze soba jakis krem kojacy jak sie spieczesz na sloncu i jakies plasterki na drobne otarcia czy skaleczenia i spirytus salicylowy albo cos innego do przemywania ran. no to hcyba tyle;)
Odnośnik do komentarza
ja po ostatnich wakacjach uznaję za niezbędne zabranie czegoś na wypadek, gdyby wypadła mi plomba. dyskomfort jest okrutny, a można temu zapobiec tymczasowo samemu. obejrzyjcie takie wypełnienie do samodzielnej aplikacji Plomb-R. przezorny zawsze ubezpieczony, przydaje się. plomb-r. pl
Odnośnik do komentarza

Ja mam zawsze ze sobą smectę go - ale to akurat w aucie mam zawsze w saszetce. Kilka razy miałem już takie akcje, że mnie dopadało w czasie jazdy, tylko raz nie miałem przy sobie smecty i kiepsko się to kończyło. Ale w innych sytuacjach zawsze było w porządku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...