Skocz do zawartości
Forum

czy szarym mydlem mozna myc twarz?


Gość ewuniusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewuniusia
otoz mam cere tlusta, ze sklonnosiami do wypryskow i bardzo wrazliwa
bylam u kosmetyczki 2 razy na mikrodermabrazji po ktorej zawze mialam cala twarz w tradziku:( uzywalam kosmetykow chyba wszytkich dostepnych w drogeii , bez rezultatow, z lepszych iwostin tez nic, ostatnio zakupilam effaklar K po ktorym mialam bable jakby mnie ugryzl komar
nie wiem juz czego uzywac
w akcie desperacji zakupilam szare mydlo...myje nim hmmm 5 dni twarz, wyskoczyly mi od tego czasu 2 pryszcze..nie wiem co robic myc dalej ? czy szare mydlo moze zaszkodzic? prosze o rade kogos profesjonalnego

aha, u dermatologa bylam , wszystkie masci z antybiotykiem chyab jzu mialam , teraz biore cyprest i jest lepiej ale nie jest calkiem ok
Odnośnik do komentarza
Gość marta578
Może za szybko zmieniasz kosmetyki bo leczenie trądziku wymaga czasu. Nie ma też uniwersalnego preparatu, który pomógłby każdemu. Mnie pomaga Acne Derm, maść niedroga, która smaruję tylko pryszcze. A mycie twarzy zwykłą wodą i szarym mydłem odradzam.
Odnośnik do komentarza
Ja bym Ci zaproponowała Mydło na zaskórniaki i trądzik z gardenią (można zamówić na mydlarnia.info.pl). Jest ono przeznaczone właśnie typowo do skóry z trądzikiem. Dodatkowo nie wysusza ani nie podrażnia. Nie wiem jak Ty ale jak ja próbowałam kiedyś myć twarz szarym mydłem, to dość że byłam czerwona jak burak, to jeszcze czułam że mam taką gorącą twarz po umyciu.
pozdr:)
Odnośnik do komentarza
Szarym mydłem? Coś mi tutaj nie pasuje... Dlaczego? Nie lepiej kupić jakiś żel do mycia twarzy. Fajny preparat ma mój facet, dokładnie nazywa się on - KYOKU Preparat do codziennego mycia twarzy. Skóra po jego zastosowaniu jest miła w dotyku i to główna różnica widoczna po zmianie kosmetyku. Zresztą ta zmiana bardzo mi odpowiada ;-)
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest to najlepszy pomysł. Mój facet stosuje mydło dla mężczyzn Hildegard Braukmann, aktywny, męski zapach. Szare mydło moim zdaniem nie jest najlepszym pomysłem pod takie zastosowania, ale żaden ze mnie specjalista.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli masz takie problemy to w pierwszej kolejności powinnaś się udać do dermatologa!! Mikrodermabrazja i inne zabiegi kosmetyczne nie są przeznaczone dla wszystkich, a już na pewno nie dla osób z wrażliwą i kłopotliwą cerą. Dokładnie to samo tyczy się produktów z drogerii. Nie ma sensu na sobie eksperymentować. Lekarz zdiagnozuje Twój problem i dopasuje odpowiednie LEKI i kosmetyki. Pamiętaj, że to co pomogło innym niekoniecznie może być dobre dla Ciebie.
Odnośnik do komentarza

Mydłem naturalnym myję, dokładnie mydłem 7 ziół. I swoje robi. Nie mam żadnych problemów z cerą. Raczej przeciwnie - prostymi krokami doprowadziłam ją do sensownej kondycji. W zasadzie niczego ponadto nie robiłam. Najważniejsza jest zawsze jakość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...