Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi kosmetyczne dla naszej cery


Gość jente

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem kiedy nie pomagają różne preparaty i kremy, warto udać się po pomoc do kosmetyczki. Jest takie nowe urządzenie do oczyszczania skóry, daje świetne efekty, po takim zabiegu również skuteczność wszelkich kremów itd. wzrasta.
Chodzi mi o Ultrasonic - aparat do peelingu, sonoforezy i mikrostymulacji. Znacznie poprawia wygląd i nawilżenie skóry.
Odnośnik do komentarza
Gość machinka

wedlug mnie to tylko lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Nie ma co się sugerować tutaj na forach bo na jedną podziała mezoterapia, a na drugą coś innego. Ja chodzę do dr Maj do Demeter w Warszawie i pani doktor po sprawdzeniu skóry, wywiadze itp doradza mi zabieg, który aktualnie będzie najlepszy.

Odnośnik do komentarza

wstyd się przyznać ale ja mając 28 lat nigdy wcześniej nie chodziłam na żadne kompletnie żadne zabiegi związane z pielęgnacją cery. Dopiero teraz stosuję oczyszczanie, chodzę na różne zabiegi, które panie w gabinecie mi dobierają do potrzeb skóry i widzę ogromną poprawę w jakości skóry. warto zdecydowanie w ten sposób dbać o siebie tylko trzeba trafić do kompetentnych osób 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...