Skocz do zawartości
Forum

Najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe


Gość szisza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ulakula
bielenda ma zazwyczaj niezłe kosmetyki, więc może warto spróbować... ja zazwyczaj jednak wybieram AA - bo są testowane dermatologicznie na alergikach i to jest dla mnie kluczowe - mam wrażliwą skórę i często mnie uczulają kremy... a akurat ta seria którą teraz używam (revita intensa) jest w miarę tania i w moim odczuciu - skuteczna. a opakowania też eleganckie - szklane słoiczki... na prezent w sam raz :)
Odnośnik do komentarza
ja kupiłam mamie na dzień krem glacier z sensilis - dość drogi( :bigeek:), ale mama podobno od razu zauważyła różnicę-jak tylko ruszyło ogrzewanie w pracy i w domu, to miała jakieś podrażnienia, a teraz już nie ma. na pewno nie uczuli B)
Odnośnik do komentarza

ja baaardzo długo szukałam kosmetyków antiaging dla mojej mamy, które będą miały naturalny skład, no i dobrą cenę. Od jakiegoś czasu stosuje krem i serum z bielendy z linii golden placenta, w takim złotym opakowaniu. Jest bardzo zadowolona ? skóra została ujędrniona, a zmarszczki mniej widoczne. :) 

Odnośnik do komentarza

Fajnie się zachowują kremiki przeciwzmarszczkowe od bielendy, dokładnie seria golden placenta. Dobierasz sobie serie produktów dostosowaną do Twojego wieku ? Myślę, że to fajna i sprawdzona alternatywa 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z dziewczynami w powyższych komentarzach. Ja ostatnio mojej mamie zafundowałam zestaw z Bielendy golden placenta - krem pod oczy, serum i krem liftingująco-ujędrniający. Mama zadowolona i ja też, bo stosunek ceny do jakości produktów jest super

Odnośnik do komentarza
Gość Calinka

Najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe to te, które odpowiednią są dostosowane do wieku danej osoby i ich zapotrzebowań ? Ja polecam bardzo serię golden placenta bielenda. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie ? 

 

Odnośnik do komentarza

Moja córka zakupiła mi krem liftingująco- ujędrniający golden placenta bielenda ? Szczerze mówiąc, fajnie sie sprawdza. Ja mam tendencję, ze moja skóra się szybko wysusza, jednak ten krem pozostawia skórę nawilżoną przez dłuższy czas ❤️ 

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem, warto zacząć zarówno wprowadzić daną pielęgnacje jak i różne zabiegi na twarz. Co do danych kosmetyków, może warto kupić kremy. Moja mama bardzo lubi te z bielendy. Stosuje je od dłuższego czasu. Teraz zmieniła tylko na nowsze, jak dobrze pamiętam są to kosmetyki golden placenta. Mama coś wspominała, że fajne jest to, że wszystko podstosowane jest pod dany wiek ?

Odnośnik do komentarza

 Najlepszy krem jak dla mnie, który stosuję od jakiegoś czasu. Chciałam coś nowego i tańszego, ale nadal z dobrym działaniem. Zamówiła krem na twarz i pod oczy golden placenta. Bielenda jest coraz lepsza w tym co robi. Posiada wegańskie kosmetyki, a ja lubie rzeczy, które są zgodne z naturą ? Same produkty super się sprawdzają!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...