Skocz do zawartości
Forum

Sucha skora


Gość sylwia90

Rekomendowane odpowiedzi

Mi koleżanka podpowiedziala żeby suplementować olej z wiesiołka, on świetnie działa na skórę, nawilża, wygładza, biorę kapsułki oeparol już kilka tygodni i pierwsze efekty już są. Według mnie warto zadbać o skórę od środka, oprócz oczywiśce smarowania balsamami na co dzień

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina357

Jeśli problem suchej skóry dotyczy stóp, to bardzo często ma to też związek ze zrogowaciałymi piętami i wtedy warto sięgnąć po odpowiednie kosmetyki, jak np. taki krem https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-przeciw-zrogowaceniom/ - nie trzeba od razu decydować się na żadne skomplikowane zabiegi, bo te najbardziej pomocne możemy zrobić w domu. Trzeba tylko pamiętać, żeby tego typu kremy aplikować regularnie i najlepiej na noc. A żeby jeszcze lepiej wchłaniały się wszystkie wartościowe składniki, po zastosowaniu kremu, możemy założyć bawełniane skarpetki. Pierwsze efekty powinny być widoczne już po kilku tygodniach, więc myślę, że warto poświęcić chwilę na takie domowe SPA

Odnośnik do komentarza

Polecam Wam japoński olejek do ciała z serii Japan Beauty od Bielendy z konopi i olejem cacay. Bardzo dobrze nie tylko nawilża, ale i regeneruje skórę. Osobiście uważam, że jest to najlepszy olejek z tej serii i bardzo wydajny, dzięki praktycznego dozownikowi ?

Odnośnik do komentarza

Sama mam problem z wysuszeniem skóry głównie wiosną czyli po zimie. Moja skóra bardzo często jest ziemista tak więc jeśli chodzi o pielęgnację to staram się o nią zadbać głównie wiosną...

Polecam zafundować sobie jakiś dobry zabieg w gabinecie medycyny estetycznej:

http://medison.info.pl/wiosna-juz-czas-zajac-sie-swoja-cera-przed-latem/

Na stronie jest opisane jakie zabiegi polecane są wiosną.... U mnie bardzo dobre rezultaty dały peelingi oraz zabiegi z zastosowaniem witaminy C. Staram się równiez kupować sobie kosmetyki, które w składzie maja własnie witaminę C. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...