Skocz do zawartości
Forum

Wpływ podkładów,pudrów na naszą cerę


Gość Gejsza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanie do was i do stylistek.Mam 17 lat i jak do tej pory nie używałam żadnego podkładu chciałabym zacząc,lecz chciałam równiez uzyskac informacji czy sa one bardzo szkodliwe i lepiej ich nie uzywac? Czy mozecie polecic mi jakies specjalne dla nastolatek ktore nie beda bardzo niszczyly mojej cery !?? Pomocy
Odnośnik do komentarza
podkład jak podkład,ale a propo pudrów to na innym forum powiedzieli mi, że są np. jakieś lecznicze, które nie zapychają, a wręcz przeciwnie...

Też chciałabym się dowiedzieć, bo jestem prawie jak Rudolf czerwononosy z wielkim świecącym na czerwono nochalem, który przydałoby się czymś zamaskować, ale nie chce po raz dziesty znowu zawalić sobie cery jakimś świństwem;/ - Narazie lecze ją z wyprysków spowodowanych używaniem żelu do twarzy z serii Nivea Young...

Tak się rozgadałam, ale w skrócie - podpisuje się pod watek. Dodam, że mam 15 lat:)
Odnośnik do komentarza
oczywiscie istnieja takie pudry ktore nie tylko poprawiaja wyglad naszej cery ale takze dbaja o nia. ja np. uzywalam pudru matujacego Miss Sporty (w takim ciemno niebieskim opakowaniu) ktory pieknie zmatawial mi cere ale takze pomagal w walce z tradzikiem. napewno znajdziesz ocs dla siebie w drogerii lub aptece co nie zaszkodzi Twojej skorze
Odnośnik do komentarza
Gość katieannmaggy
no właśnie te mineralne podkłady są teraz u różnych firm (od najtańszych: rimmel, maybelline, max factor, loreal, revlon, vichy i inne) ;)
ale wiadomo że te droższe będą raczej lepiej działały... ;)
Odnośnik do komentarza
jeśli używacie podkładów, to bez względu na to, czy są one droższe cy tańsze to i tak bardzo wysuszają skórę bo ona nie ma jak "oddychać", trzeba zadbać o dobre nawilżenie,najlepiej nałożyć jakąś baze i raz dziennie po kąpieli wsmarowac w ciało odżywkę do skóry i twarzy, ja polecam z dermokosmetyków, bo nie uczulają, więc nie ma niespodzianek. mam nanobase i jestem zadowolona, teraz moge swobodnie uzywac podkładu i cera stała się gładsza:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...