Skocz do zawartości
Forum

Depilacja okolic bikini


Gość mirka40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Zastannawiam się dziewczyny jaka metoda najlepsza?może już jakas to robiła i poleci coś. Zbieram się do tej depilacji już długi czas, no ale juz postanowiłam sobie że przed okresem letnim to ogarne.
Czytałam ostanio że weszła nowa metoda depilacji okolic bikini "fotepilacja", czy może już któras to robiła jak tak to prosze o jakieś informacje albo linki do tego typu zabiegu.

Pozdrawiam.Mirka.
Odnośnik do komentarza
Gość BezTemptation
Epi zdecydowanie nie jest skuteczna. Za to jest baaardzo bolesna. Byłam na 5 zabiegach. Fakt, że jestem blondynką i mam dość jasne włosy (podobno najlepiej epi działa na twardych, czarnych włosach), jednak bo 2 zabiegach zauważyłam na prawdę niewielką różnicę w odroście włosów, 5 zabiegów patrząc z perspektywy czasu nic nie dało. Minął rok od tamtej depilacji a u mnie wszystko wygląda jak zanim wybrałam się do studia kosmetycznego.
Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że mylisz ból podczas samego wosku z całą metodą Epilfree, ponieważ samo nałożenie wyciągów roślinnych na depilowaną powierzchnię ja osobiście nie nazwałabym bolesnym, a wręcz przyjemnym/kojącym.
Kiedyś miałam laser i jego efekt (po 8 stosowaniach zabiegu ) utrzymywał mi się niecały rok. Mając na uwadze, że zabiegi o częstotliwości co najmniej 6 przynoszą dopiero efekt widoczny to uważam, że i tak Ci się poszczęściło.
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
BezTemptation a może Ty byłaś na czymś innym niż na epilFree.. przynajmniej tak wnioskuję. Tutaj nie ma mowy o żadnym bólu. może Ty zabieg woskowania podciągnęłaś pod epilfree. ten owszem boli ale potem samo nakładanie preparatu....nic a nic. Zresztą te 6 zabiegów jest proponowanych aby uzyskać pożądany efekt więc jestem ciekawa co to było za epilfree jak po pięciu nie miałaś zadowolenia. a może to wina salonu? gdzie robiłaś zabiegi? jestem ciekawa.
Odnośnik do komentarza
ja przerobiłam wszystkie możliwe metody i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że najlepsza jest depilacja laserowa. Byłam na takiej w Studio Laser i jestem bardzo zachwycona efektami, szczególnie latem jestem wdzięczna, że się na to zdecydowałam. Co prawda ten sposób na pozbycie się włosów nie jest tani, ale na pewno warto wydać każdą złotówkę.
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
No właśnie, stąd jednak skuteczność depilacji woskiem wychodzi na wyższą. Jednak trzeba wybrać się do gabinetu ale efekt lepszy. do tego jeszcze zastosować preparaty epilfree i napewno proces odrastania włosów jest o wiele wiele dłuższy.
Odnośnik do komentarza
ale woskiem to strasznie boli i mnie się też nie udało dokładnie tego zrobić więc nie bardzo taki rodzaj depilaji mnie przekonuje. Ale za to przyznam, że laserowa w Studio Laser bardzo fajna sprawa, dokładnie, trwałe efekty
Odnośnik do komentarza

a czy ktoś z was probował może depilacji laserowej wykonywanej w domu?
Wyczytałam, że można kupic takie urządzenie typu laser do domu i zrobić to samodzielnie, a nie płacąc w salonie - i do bikini i do innych części ciała...

jak myślicie?
opłaca się?

Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
A na czym polega ten zabieg epilfree?? Ja w lato byłam na wosku okolic bikini, ale to chyba metoda nie dla mnie, bo miałam po niej strasznie podrażnione te miejsca przez parę dobrych dni... Wolę zdecydowanie kremy do depilacji, mam vanity laser expert bielendy, Veet nie sprawdzał się u mnie tak dobrze
Odnośnik do komentarza

Ja jakoś nie jestem przekonana do depilacji laserowej. Już wolę iść na lipo laser, by usunąć tłuszcz niż tracić kasę na depilację. Z tego co wiem włoski i tak po jakimś czasie odrastają, to nie jest tak, ze jeden zabieg i spokój do końca życia.

Odnośnik do komentarza

wszystko zależy od tego jak kto jest wrażliwy. ja nie porwałabym się na zwykły wosk bo bym chyba umarla tam później od tych podrażnień jakie miałam kiedyś po normalnym wosku. Sprawdźcie sobie zabieg lycon- ten jest według mnie najlepszy bo własnie niepodrażnia takich delikatnych miejsc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...