Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość milena935

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim :) Ostatnio przeczytałam artykuł o depilacji laserowej w domu:
ww w.depilacjalaserem.info.pl/2011/10/02/najwyzszy-czas-na-depilacje-laserowa-w-domu/

Tak jakoś natchnęło mnie, żeby kupić taki depilator:) Tylko nie wiem czy jeszcze mi mąż zafunduje, ale przed negocjacjami chciałam się upewnić ;) Co sądzicie ogólnie o tego rodzaju depilacji? Zdrowe czy niezdrowe ? Znacie może gdzieś jakieś storny lub sklepy, w których za nie wielką cenę mogłabym dostać taki depilator ?

Pozdrawiam serdecznie :)
Odnośnik do komentarza
ja sobie nie wyobrażam, sama w domu robić coś takiego , jednak najważniejsze jest to żeby to bylo bezpieczne, a tak sama w domu nastawisz sobie za mocny laser i się poparzysz, po to są wykwalifikowane osoby w tych salonach , żeby takie sytuacje nie miały miejsca, lepiej idz do salonu np studio laser w warszawie lub Poznaniu lub sama w domu zrobisz sobie krzywdę
Odnośnik do komentarza
Również uważam, że najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług jakiegoś dobrego salonu depilacji laserowej... wiem, ze takie zabawki mogą się okazać bardzo niebezpieczne. Zresztą stosowanie lasera ma też swoje przeciwwskazania :/:/
Odnośnik do komentarza
moim zdaniem nie warto jest używać lasera samemu w domu, bo sobie można zrobić krzywdę. Poza tym jak chcemy, żeby zabieg przyniósł oczekiwane efekty warto wybrać możliwie najlepsze miejsce. A do takich moim zdaniem należy Studio Laser. Pełen profesjonalizm, jeden z najlepszych sprzętów na rynku i wieloletnie doświadczenie.
Odnośnik do komentarza
Takim domowym laserem raczej nie mamy prawa się poparzyć, bo ma on bardzo słabą moc i dlatego też działa jedynie przez jakieś 2-3 tygodnie, jak zwykły depilator. Jeżeli chcemy się pozbyć niechcianych włosków na dłużej, lepsza jest jednak depilacja laserowa u kosmetyczki. Nie jest to tania opcja, zdaję sobie z tego sprawę, ale na zakupach grupowych często możemy znaleźć oferty na przeróżne promocje w tym temacie. Sama zresztą się na taką załapałam i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Odnośnik do komentarza
BezTemptation napisał/a:
Moje doświadczenie z laserem jest takie, że byłam w bardzo dobrym salonie na 4 zabiegach depilacji bikini. Bolało jak cholera, ledwo wytrzymałam do końca zabiegu, efekty mizerne, a po pół roku od zabiegów nie ma śladu po laserze. Wszystko wróciło do stanu sprzed. Podobno metoda jest skuteczna w przypadku bardzo gęstych, czarnych włosów, a takich nie posiadam.

to spróbuj epilfree, ten zabieg działa na wszystkie włosy, również na jasne i słabe, ja na bikini jeszcze tej metody nie stosowałam, ale słyszałam, że efekty sa super. Najpierw wykonuje się depilację woskiem lub pastą cukrową, a potem ten zabieg. Ja robiłam na nogi i działa, więc jeśli na bikini ma być jeszcze lepszy efekt to śmiało możesz spróbować. Nawet jeśli efekty by Cię nie zadowoliły to nie zbankrutujesz bo to o wiele tańsze niż laser.
Odnośnik do komentarza
To co słyszałam na temat tej metody to przede wszystkim:
1. atrakcyjna cena ( tańsza od depilacji laserowej ).
2. Metoda do każdego rodzaju owłosienia.
3. ilość zabiegów podobna co do depilacji laserowej ( zatem mniejsze koszty ).

No i do tego nie ma poparzeń.
Odnośnik do komentarza
Trwałe usunięcie owłosienia za pomocą lasera nie jest niestety metodą dostępną dla wszystkich. Głównymi przeciwwskazaniami wcale nie są względy natury materialnej. Okazuje się, że to natura naszego ciała czasowo lub nigdy nie będzie mogła być narażona na działanie lasera, ponieważ może to skutkować groźnymi konsekwencjami dla zdrowia. Trwałe przeciwwskazania to: włosy rude, siwe, blond przewlekłe choroby skóry
Odnośnik do komentarza
tred102 napisał/a:
Trwałe przeciwwskazania to: włosy rude, siwe, blond przewlekłe choroby skóry


Stąd właśnie zwróciłam uwagę, że epilfree może być stosowane w każdym wieku, na każdy rodzaj skóry i owłosienia i powoduje przebarwień.
Odnośnik do komentarza
Mnie jakoś nie kuszą takie oferty jak depilacja laserowa w domu. Depilacja to poważna sprawa jesli nie chcemy zostac np poparzone i jesli chcemy efektów. Dlatego mom zdaniem duzo lepszym pomysłem są zabiegi systemem Harmony XL, które reduują owłosienie
Odnośnik do komentarza
Gość pieknamadra
Laserowe usuwanie wloskow to najlepsza rzecz jaka mogla sie mi przydarzyc!!! Szczegoonie kiedy odkrylam vectusa, bardzo przyjemny zabieg i szalenie krotki:)) Pare minut i mam zrobione nogi , jeszcze kilka a tu juz zrobione pachy i to bezbolesnie. Nie wiem jak kiedys moglam uzywac maszynek, ciagle mialam podraznienia i wrastajace wloski do tego krostki :( Bardzo sobie chwale i polecam.
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei właśnie dumam nad rio laserem - poczytałam trochę w sieci o tych urządzeniach i ogólnie jestem mocno zachęcona, bo to spore możliwości i dużo taniej wychodzi w dłuższej perspektywie czasu niż bieganie po salonach kosmetycznych i wystawianie się na wzrok (bikini) kosmetyczki...
Ale jeszcze się zastanawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...