Skocz do zawartości
Forum

Depilacja - Warszawa


Gość Kociaa

Rekomendowane odpowiedzi

no najskuteczniejsza nie ma co ukrywać to jest depilacja laserowa, ona powoduje, że włoski wraz z cebulkami sa całkowicie wypalony , dzieki temu po serii 4-5 zabiegów po włoskach praktycznie nie ma śladu. Jeśli chodzi o salon w Warszawie to uważam , że jestem z najlepszych jest studio laser , maja najnowocześniejsze lasery, wykwalifikowany personel , ceny też ok
Odnośnik do komentarza
No tak, jeśli chodzi o usuwanie włosów z pleców, to można się bawić woskiem, albo maszynką, ale moim zdaniem to nie jest żaden sposób, jeśli już wybierać metodę, żeby się pozbyć zbędnego owłosienia to myślę, że depilacja laserowa jest najlepszą opcją. I przyznam, że moja przedmówczyni ma rację, że studio laser jest najlepszym miejscem do tego.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o takie usługi jak depilacja laserowa, kriolipoliza, karboksyterapia czy mezoterapia igłowa to niekwestionowanym liderem w WARSZAWIE jest Lasercare. Wiele dobrego słyszałam, więc w końcu sama się wybrałam i potwierdzam, że salon jest na prawdę na wysokim poziomie. Mogę szczerze polecić!

Odnośnik do komentarza

Lepiej zainwestować w taki sprzęt do domu. Zabieg u kosmetyczki będzie jednorazowo kosztował jakieś 300-500 zł, a takich zabiegów na jedną partię ciała trzeba wykonać 4-6.
Robi się spora suma, a zakup depilatora do domu okazuje się przy tym całkiem niezłą inwestycją.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o depilację laserową w Warszawie, to ja zdecydowanie polecam zabiegi w Laser Care. http://lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html Jestem bardzo zadowolona ponieważ zrobiłam u nich depilację laserową nógi i depilację laserową bikini i po 6 zabiegach na każdą partię moje włosy zupełnie nie odrastają! Pracują na laserze Lightsheer

Odnośnik do komentarza

Ja się zdecydowałam na depilację laserową i nie żaluję:
https://www.korsokolbuszowskie.pl/wiadomosci/5782,depilacja-laserowa-sprawdzony-sposob-na-niechciane-wloski

Decydując się na depilację laserową w renomowanym salonie kosmetycznym mamy pewność, że korzystamy z profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości, gwarantującego skuteczność i bezpieczeństwo.

Nie polecam natomiast kupowania urządzenia do domu. Jest to spory koszt, ma moja koleżanka i nie jest zadowolona.

Odnośnik do komentarza

W Warszawie zajrzyjcie do salonu na ul . Twardej Mariposa www.depicare.pl Polecam salon , zdecydowałam się na depilację laserową, jestem zadowolona zarówno z obsługi  jak i efektów. Mają nowoczesny laser vectus, zabiegi nie bolą a są mega skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Jak ostatnio odwiedzałam siostrę to mi się rzucił w oczy salon Gabinet Sztuki Kosmetycznej na Sapieżyńskiej 8. Mają tam depilację laserową, ale to centrum miasta, więc ceny zapewne dość wysokie. Znacie ten salon ?  Gdybym szukała dla siebie to pewnie na  https://wpadaj.pl/szukaj/manicure/warszawa  bo tam są podane cenniki w poszczególnych gabinetach ? 

Edytowane przez Kurka
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...