Skocz do zawartości
Forum

żylaki


Gość Joga

Rekomendowane odpowiedzi

W celu wybrania odpowiedniego zabiegu usunięcia żylaków konieczna jest wizyta u specjalisty, który oceni stan żył i zaleci odpowiednie leczenie.
W profilaktyce żylaków pomoże aktywność fizyczna, zdrowa dieta i uzupełnianie płynów. Należy unikać długotrwałego stania i siedzenia, niewygodnego obuwia, nadmiernego opalania się, a także gorących kąpieli.
Pierwszymi objawami niewydolności żylnej są: nocne kurcze łydek, pajączki, ból i opuchnięcie nóg, a także pieczenie.
Metody zachowawcze leczenia żylaków (tj. wystarczające w początkowym etapie choroby) to zmiana trybu życia, terapia uciskowa (opaski, pończochy, rajstopy uciskowe), masaże pneumatyczne oraz stosowanie leków zawierających diosminę, takich jak Diosminex, który dzięki zmikronizowanej postaci diosminy wchłania się z przewodu pokarmowego aż w 70%, skutecznie wzmacniając naczynia krwionośne.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,

Wykonujemy nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia żylaków przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym tj laserowe usuwanie żylaków lub/i parą wodną. Po zabiegu pacjent od razu wraca do codziennych obowiązków. Więcej na temat poszczególnych procedur, w poniższym linku:

http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/zylaki/

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość JulkaSzarska

Ja na żylaki mogę polecić Varosin. Działa doskonale, szybko i żylaki nie nawracają. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam, bo w końcu po 2 latach walki, udało mi się zaknąć sprawę w kilka miesięcy, tylko dzięki temu, że trafiłam zupełnie przez przypadek na stronę, która pokierowała mnie do Varosinu: https://varosin.pl/bl1/5a85704b990ad/47

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...