Forum Uroda

żylaki

~Joga

~Joga

Czy macie żylaki? Walczycie z nimi jakoś? Jeśli macie jakieś rozeznanie w zabiegach i różnych metodach usuwania, to piszcie. Moja mama ma i ja pewnie też jestem na to skazana, więc szukamy możliwie jak najmniej inwazyjnej i bolesnej metody.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ekspert Diosminex

Ekspert Diosminex

W celu wybrania odpowiedniego zabiegu usunięcia żylaków konieczna jest wizyta u specjalisty, który oceni stan żył i zaleci odpowiednie leczenie.
W profilaktyce żylaków pomoże aktywność fizyczna, zdrowa dieta i uzupełnianie płynów. Należy unikać długotrwałego stania i siedzenia, niewygodnego obuwia, nadmiernego opalania się, a także gorących kąpieli.
Pierwszymi objawami niewydolności żylnej są: nocne kurcze łydek, pajączki, ból i opuchnięcie nóg, a także pieczenie.
Metody zachowawcze leczenia żylaków (tj. wystarczające w początkowym etapie choroby) to zmiana trybu życia, terapia uciskowa (opaski, pończochy, rajstopy uciskowe), masaże pneumatyczne oraz stosowanie leków zawierających diosminę, takich jak Diosminex, który dzięki zmikronizowanej postaci diosminy wchłania się z przewodu pokarmowego aż w 70%, skutecznie wzmacniając naczynia krwionośne.

151769 ekspert-diosminex Mężczyzna, 39 lat, Polska
Beautyness

Beautyness

Wizyta u dobrego chirurga naczyniowego załatwi wszystko. Teraz jest tyle metod usuwania żylaków, że specjalista na bank doradzi coś odpowiedniego. Ja miałam skleroterapię w Luxmedzie - zabuieg szybki, w znieczuleniu miejscowym, później pończoszka i teraz jest o wiele lepiej. Już nie czuję tego dyskomfortu.

184871 beautyness Kobieta, 34 lata, Stolica
Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

Dzień dobry,

Wykonujemy nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia żylaków przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym tj laserowe usuwanie żylaków lub/i parą wodną. Po zabiegu pacjent od razu wraca do codziennych obowiązków. Więcej na temat poszczególnych procedur, w poniższym linku:

http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/zylaki/

Pozdrawiam serdecznie.

140514 marta-kociatyn Kobieta, 30 lat, Wrocław
~JulkaSzarska

~JulkaSzarska wpis edytowany

Ja na żylaki mogę polecić Varosin. Działa doskonale, szybko i żylaki nie nawracają. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam, bo w końcu po 2 latach walki, udało mi się zaknąć sprawę w kilka miesięcy, tylko dzięki temu, że trafiłam zupełnie przez przypadek na stronę, która pokierowała mnie do Varosinu: https://varosin.pl/bl1/5a85704b990ad/47

~marina23

~marina23 wpis edytowany

Ja kupiłam wspomniany tu już diosminex, poza tym trzymam się zaleceń lekarza, resztę pożytecznych informacji znalazłam tutaj http://nicniezatrzymamnie.pl/ i jakoś się nie daję tym paskudnym żylakom :)