Skocz do zawartości
Forum

Nowy sposób na cellulit


Gość genowefa987

Rekomendowane odpowiedzi

Gość genowefa987
Witam, nie wiem czy już ktoś z Was słyszał o nowej metodzie na cellulit Transdermalna Liposonikacja podobno jest bardzo skuteczna chociaż ja już nie wierzę że coś może pomóc na cellulit bardzo proszę o opinię czy ktoś to stosował i czy pomogło i jaki jest tego koszt?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
czy ta metoda jest specjalistycznym zabiegiem? Nie słyszałam o niej. Jest tyle różnych metod, które wchodzą na rynek, że trudno się w tym połapać. Ostatnio natrafiłam na cenne informacje (stop-cellulit.com), z którymi się zgadzam gdzie jest opracowany holistyczny program do walki z pomarańczową skórką. Odpowiednia dieta, ćwiczenia, kosmetyki + dodatkowa terapia falami akustycznymi. Wydaje się to być optymalne rozwiązanie na efektywną walkę z cellulitem.
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem skuteczne są różnego rodzaju zabiegi, które można zrobić w SPA. Np. w Primavera SPA jest zabieg czekoladowy, który pomaga w pozbyciu się skórki pomarańczowej, a dodatkowo świetnie odpręża. Także można tam odpocząć, a przy okazji zadbać o swoją urodę.
Odnośnik do komentarza
Gość AccademiaTeN
Jest to niestety utrapienie większości kobiet i dziewczyn. Bardzo ważne jest połączenie kilku różnych działań, by efekty były widoczne i długotrwałe.
Pamiętajmy więc o zdrowej diecie, codziennej dawce ruchu (spacery w dość szybkim tempie, bieganie, jazda na rowerze, wchodzenie po schodach) i obowiązkowo 2l wody dziennie.

Aby wszystkie te działania od wewnątrz widoczne były na zewnątrz - bardzo ważna jest pielęgnacja kosmetykami antycellulitowymi, zarówno w domu jak i w gabinecie.

Osobiście polecam serię NO CELL włoskiej marki TeN.
Są to kosmetyki do pielęgnacji w domu i profesjonalne metody pielęgnacji ciała w gabinecie.
Likwidują przyczyny i efekty cellulitu, przeciwdziałają zatrzymywaniu wody w organizmie, aktywują proces rozbijania tłuszczu w komórkach.
Zabiegi dają świetne rezultaty, są bardzo przyjemne, połączone z masażami na olejkach eterycznych, cudownie relaksują.

Zapraszam i życzę wytrwałości w walce z cellulitem :).

Pozdrawiam,

Karolina Malicka
kosmetyczka
Odnośnik do komentarza
Kosmetyków na cellulit jest bardzo dużo, ale kluczowe jest znalezienie tego odpowiedniego. Nie kupujcie szajsu za kilka złotych. Kosmetyk, który kosztuje 10 zeta nie może wam pomóc. Polecam za to energetyzujący peeling do ciała GUAM ALGASCRUB oraz kilka innych kosmetyków Guam. Oni mają całą serię produktów skierowanych właśnie w stronę odchudzania. Na pewno ci pomogą.
Odnośnik do komentarza
Gość certyfikowane_piekno
Cellulit można również skutecznie wyleczyć w gabinetach medycyny estetycznej. Należy się najpierw jednak upewnić czy placówka do której się kierujemy posiada odpowiednie certyfikaty. Niestety wiele klinik oferuje swoje usługi pomimo tego, że nie podają odpowiednich kwalifikacji...
Odnośnik do komentarza
Faktycznie zabiegi SPA bywają pomocne w pozbywaniu się cellulitu. Na przykład w Hotelu Głęboczek można przejść zabieg Espresso Detox, który oparty jest na zielonej kawie. Dzięki niemu skóra jest o wiele gładsza, a cellulit mniej widoczny. Czasami warto się wybrać na zabiegi tego typu.
Odnośnik do komentarza
Moim sposobem na cellulit, który zresztą poleciła mi koleżanka, są tabletki Cellinea :) Biorę bodajże 2 tydzień do tego skaczę na skakance (w lutym ślub;) ) co drugi dzień i już powoli widzę efekty :) Wiadomo, że to długi proces, ale mam nadzieję, że wytrwam i do końca roku będzie znacznie lepiej :)
Odnośnik do komentarza

Cześć. A słyszałyście może o maseczce z z cynamonu? Cynamon mieszkamy razem z wodą, tak żeby powstała maź, ale taka niezbyt wodnista. Ja dodatkowo stosuje jeszcze taki żel antycellulitowy-wygładzający z serii AA Oceanic Ciało Szczupłe. I nie mogę narzekać, wygląd skóry się poprawił.

Odnośnik do komentarza
Ostatnio jak kupowałam, to około 18 zł. Zapomniałam wspomnieć, że po nasmarowaniu się cynamonową maseczką, trzeba owinąć się taką folią (taka rozciągliwa, spożywcza). Efekt działania poznamy po tym, że zacznie nam się robić ciepło (uwaga, można się nawet poparzyć!). ;) Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Ale jak się tę maseczkę robi?? Może jak zastosuje uderzenie kombo czyli Cellinea+skakanka+maseczka cynamonowa, to moje uda i pupa będą jędrne, jak dobrze nadmuchana piłka plażowa :D Oj, chyba mnie poniosło troszeczkę :D Ok, daj ten przepis na maseczkę cynamonową, jeśli możesz :)
Odnośnik do komentarza
Jasne. Potrzeba dość dużo cynamonu - około 1,5 opakowania zmielonej przyprawy (do kupienia prawie w każdym sklepie). Wsypujesz do jakiegoś naczynka i rozrabiasz z letnią wodą, ale dajesz dosłownie tyle wody żeby powstała maź. Mieszasz i nakładasz na skórę, tam gdzie jest cellulit. Po nałożeniu maseczki owijasz ciało folią spożywczą (tylko nie za ciasno, tak żeby czuć się komfortowo). Jej skuteczność wynika z efektu "rozgrzania" (co chyba powoduje cynamon + folia). Jak pisałam - można się nawet poparzyć, bezpiecznie trzymać ją nie dłużej niż 20 minut. Ale to już chyba bardziej indywidualna kwestia wrażliwości na ciepło. W każdym razie jak zaczyna piec to trzeba szybko zmyć. Pozdrawiam. :)
Odnośnik do komentarza
Verimma, z tego, co wiem, to na obniżenie działania tabletek anty wpływ mają inne hormony i antybiotyki i może jakieś leki na receptę, ale przyjmowanie tych i tak zawsze konsultuje się z lekarzem. A z takich bez recepty to z tabletkami koliduje chyba tylko osławiony dziurawiec :P Cellinea ma naturalny skład i jest bez recepty, tak więc nie ma żadnych przeciwwskazań w braniu Cellinei i tabletek anty jednocześnie ;)
Odnośnik do komentarza
o, to fajnie :) bo już mnie postraszyli na jednym forum, że jak się bierze tabletki anty, to już nic innego nie wolno brać. To, że np. antybiotyki mogą obnizyć skuteczność tabsów to akurat wiedziałam, no, ale czasem trzeba się wyleczyć i wtedy dodatkowo zabezpieczać, ale że suplementów na głupi cellulit nie można brać... O_o Może oni pisali o takich środkach, które przypisuje lekarz, a skoro mowisz, że ta Cellinea jest bez recepty... :)
Odnośnik do komentarza
Tak, to prawda, że coraz więcej tych wszystkich metod na cellulit. Dlatego trzeba dokładnie sprawdzać metodę i salon. Ja na pomarańczową skórkę to bym się skłaniała w kierunku terapii ciepłem przy pomocy takich specjalnych urządzeń (accent). po kilku zabiegach już widać efekty, a co ważne nie jest to zabieg inwazyjny. sprawdźcie sobie bo ruszyła teraz kampania na ten temat: z accentem na harmonię :)
Odnośnik do komentarza
kasia mi pomógł peeling z kawy. Miesza się kawę mieloną z żelem pod prysznic lub olejem (najtańszy, a zarazem najlepszy i bogaty w witaminy jest rzepakowy) i tym masuje skórę dwa razy w tygodniu. To na prawdę skutkuje :)
Odnośnik do komentarza
Potwierdzam, że masaże są najskuteczniejsze. Tyle, że ja zapachu kawy nie toleruję :/ W zamian stosuję codziennie peelingi przy pomocy Zabłockiej Soli Termalnej. Jest przeznaczona do wszelkich zabiegów kosmetycznych ze względu na swoje właściwości. Codziennie wieczorem po 5-10 min starczy i cellulit się cofa. Ale trzeba tez o zdrowej diecie pamiętać. Mi po fast foodach cellulit wrócił :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...