Skocz do zawartości
Forum

Nawilżanie ciała


Gość yellow

Rekomendowane odpowiedzi

jakich wy używacie kosmetyków, żeby nawilżyć ciało?? Stosujecie balsamy jeśli tak to jakie?? a może raczej korzystacie z oliwek.
Mam nadzieję, że pojawi się tutaj dość dużo propozycji, jakich kosmetyków używać, żeby nasza skóra była gładka i piękna??
Odnośnik do komentarza
Hm... szczerze powiem, że nie używam żadnych specjalistycznych kosmetyków.
Funduje sobie raz na jakiś czas kosmetyczkę, a teraz planuję wyjazd do Primavera Spa na jakies zabiegi peelingowe i masaze :)
Ale chętnie poczytam czy wy traktujecie swoje ciała :)
Odnośnik do komentarza
Gość malwina82
Temat już wielokrotnie poruszany i część z nas zdecydowanie woli nawilżać się oliwkami (czego ja akurat nie rozumiem) a część stosuje balsamy lub masła. Jak na tę porę roku wolę masło, jedno z moich ulubionych oliwkowe z beeco. Pamiętaj aby ciało nasmarować zaraz po kąpieli.
Odnośnik do komentarza
Powiem Ci, że warto raz na jakiś czas przejść się na zabieg nawilżający. Na przykład w Primavera SPA jest bardzo skuteczny zabieg Hydra Intensive. Nawilża o wiele lepiej od wszelakich kosmetyków, także warto skorzystać.
Odnośnik do komentarza
Gość marta345
Olejki są super w czasie kąpieli ale kiedy szybko potrzebuję wyjść z domu nie wyobrażam sobie smarowania się olejkiem. Używam masełek. Wypróbowałam wiele i zdecydowanie jestem za dwoma firmami ziaja i MINCERem. Oba spełniają swoje role czyli nawilżają, jednak zdecydowanie lepiej pachnie masełko MINCERA. Polecam !!!
Odnośnik do komentarza
Gość magda80
Dla suchej skóry bardzo dobre będą musujące kulki do kapieli, które zawieraja olejki pielęgnacyjne. Moja mam kiedys przywiozła z sanatorium wspaniałe produkty borowine i m.in. te kul;ki do kapieli, efekt extra - skóra nawilżona i odżywiona, nawet bez balsamu:)
Odnośnik do komentarza
zofija napisał/a:
A czy któraś stosowała żel do skóry suchej z Floslek pharma? Żel z aloesem mnie interesuje podobno jest lekki a przy tym dobrze nawilża.


Miałam żel z aloesem, bardzo przyjemnie nawilża i daje odpoczynek zmęczonej skórze. Będzie dobrym kosmetykiem uzupełniającym, według mnie jednak bazę powinnaś zrobić z balsamu.
Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
Latem oraz wiosną używam balsamów. Na masła przerzucam się zimną i jesienią. Nie przepadam za oliwkami czy olejkami. Według mnie są strasznie tłuste i często mam wrażenie, że wszystko się do mnie lepi i że ja kleję się do wszystkiego. Oliwki używam czasem do kąpieli. Jeśli chodzi o masła czy balsamy nawilżające to kieruję się przede wszystkim zapachem :) Lubię kosmetyki, które ładnie pachną :)
Odnośnik do komentarza
Mar-Kos_pl napisał/a:
Latem oraz wiosną używam balsamów. Na masła przerzucam się zimną i jesienią. Nie przepadam za oliwkami czy olejkami. Według mnie są strasznie tłuste i często mam wrażenie, że wszystko się do mnie lepi i że ja kleję się do wszystkiego. Oliwki używam czasem do kąpieli. Jeśli chodzi o masła czy balsamy nawilżające to kieruję się przede wszystkim zapachem :) Lubię kosmetyki, które ładnie pachną :)


dlatego ja lubię właśnie domowe peelingi na oleju (np. kawa+olej rzepakowy), które i tak spłukuję ze skóry, ale oleje zdążą już na skórę zadziałać, odżywić ją i lekko natłuścić. Nic się potem nie klei :)
Odnośnik do komentarza
otella napisał/a:
Mar-Kos_pl napisał/a:
Latem oraz wiosną używam balsamów. Na masła przerzucam się zimną i jesienią. Nie przepadam za oliwkami czy olejkami. Według mnie są strasznie tłuste i często mam wrażenie, że wszystko się do mnie lepi i że ja kleję się do wszystkiego. Oliwki używam czasem do kąpieli. Jeśli chodzi o masła czy balsamy nawilżające to kieruję się przede wszystkim zapachem :) Lubię kosmetyki, które ładnie pachną :)


dlatego ja lubię właśnie domowe peelingi na oleju (np. kawa+olej rzepakowy), które i tak spłukuję ze skóry, ale oleje zdążą już na skórę zadziałać, odżywić ją i lekko natłuścić. Nic się potem nie klei :)


o fajny przepis:)
jak bede miec wiecej czasu to sporbuje.
Odnośnik do komentarza
Szprotka napisał/a:
Ja uwielbiam balsamy zapachowe, zastanawiam się tylko czy nie są one szkodliwe dla ciała, ale uwielbiam pachnieć po kąpieli, zwłaszcza że nie które balsamy maja naprawdę bardzo intensywne zapachy:)



dlaczego mialyby byc szkodliwe? to po prostu balsam z zapachem :)
Odnośnik do komentarza
intimila napisał/a:
otella napisał/a:
Mar-Kos_pl napisał/a:
Latem oraz wiosną używam balsamów. Na masła przerzucam się zimną i jesienią. Nie przepadam za oliwkami czy olejkami. Według mnie są strasznie tłuste i często mam wrażenie, że wszystko się do mnie lepi i że ja kleję się do wszystkiego. Oliwki używam czasem do kąpieli. Jeśli chodzi o masła czy balsamy nawilżające to kieruję się przede wszystkim zapachem :) Lubię kosmetyki, które ładnie pachną :)


dlatego ja lubię właśnie domowe peelingi na oleju (np. kawa+olej rzepakowy), które i tak spłukuję ze skóry, ale oleje zdążą już na skórę zadziałać, odżywić ją i lekko natłuścić. Nic się potem nie klei :)


o fajny przepis:)
jak bede miec wiecej czasu to sporbuje.


Koniecznie :) Polecam dodać też trochę miodu :) Olej teoretycznie możesz wziąć dowolny, ale rzepakowy nie dość, że jest tani to jeszcze ma dużo witaminy E, więc odżywia skórę.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...