Skocz do zawartości
Forum

intymna depilacja.


Gość nina14

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla mnie bardzo ważne i kłopotliwe pytanie. Mam 13 lat, w maju kończę 14. Dziś ogoliłam intymne miejsce i żałuję.
Chciałabym zapytać czy te włosy mogą powrócić do dawniejszego stanu czyli, że zrobią się miększe? Jeśli tak to po jakim czasie.. miesiąc, dwa, ... ? Prosiłabym o dość szybką odpowiedź. pomóżcie.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Moja kochana niestety nie mam dla Ciebie zbyt optymistycznych wieści. Będzie coraz gorzej ;) Jak raz zaczęłaś się golić to teraz włoski będą odrastać Ci coraz grubsze i twardsze. Jedyną nadzieją jest depilacja laserowa, która niestety troszkę kosztuje
Odnośnik do komentarza
No właśnie ja próbowałam już różnych rzeczy i zawsze kończę z maszynką w dłoni. Bo moja skóra średnio reaguje na kremy, wosk, a po depilatorze mam te krostki. Zastanawiam się teraz naprawdę na depilacją laserową. Czy po niej ma się spokój już na zawsze z włoskami?
Odnośnik do komentarza
Jest to dobre wyjście. Nie ma co się oszukiwać, jeśli używasz maszynki to wcale się nie depilujesz a jedynie strzyżesz:), bo skracasz włoski przy skórze -nie da się więc uniknąć tego,że skóra na nogach będzie szorstka. Przy depilacji laserowej ma się spokój( no bo nie trzeba się już depilować) i gładką skórę. Moja koleżanka była w studio laser w Warszawie, fajne ma nóżki takie gładkie
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...