Skocz do zawartości
Forum

włoski wrastają po depilacji


Gość Kira84

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam bardzo duży problem. po każdej depilacji (obojętnie czym, używałam kremów, depilatora, maszynki, wosku) włoski bardzo szybko odrastają, a właściwie nie odrastają, lecz wrastają pod skórę, praktycznie wszystkie. wygląda to okropnie. na skórze tworzą się krosty, po których zostają blizny. każde wakacje i wyjazd na wczasy to problem. pierwszego dnia po depilacji skóra wygląda ładnie, lecz drugiego włoski zaczynają rosnąć i zaczyna się masakra. cały czas muszę mieć zakryte nogi (są całe czerwone, skóra jest bardzo podrażniona). stosowałam peelingi przed depilacją i różnego rodzaju maści po. nic nie pomogło. czy któraś z was ma taki problem? czy wiecie jak można sobie z tym poradzić?
Odnośnik do komentarza
na wrastające włoski (miałam tez ten problem, robiły sie podskórne plamki i wyglądało to bardzo nieestetcznie) no i kupiłam w aptece keranorm, kosztuje coś ponad 30zł, ale naprawdę bardzo wartó, problem z wrastaniem włosków znikł w 100% no i nawilzam skórę po każdej depilacji kremem z tej samej serii, nanobase.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...