Skocz do zawartości
Forum

Rozstepy po ciazy


Gość zaq12wsx3edc

Rekomendowane odpowiedzi

Używajcie systematycznie przez całą ciążę żelu do masażu HB - wtedy wszystko będzie w porządku. Systematyczność jest rzeczywiście najważniejsza. Jeśli będziecie cały czas pracować nad cerą, to wyjdziecie na tym wyłącznie dobrze. Cóż - skóra na tym etapie rozciąga się masakrycznie.

Odnośnik do komentarza

ogólnie masaż bardzo pomaga na rozstępy a jeszcze jak użyjesz olejku bio-oil to już połowa sukcesu, po nim stają się dużo bledsze i węższe, u mnie teraz prawie wcale ich nie widać, musiałby się ktoś naprawdę dobrze przyglądać

Odnośnik do komentarza

Tez miałam rozstępy po ciąży. Zdecydowałam się na serie zabiegów laserem frakcyjnym ipixel, miałam chyba 8 zabiegów, efekty są bardzo ładne. Mam wygładzona skore, bardziej jędrna i praktycznie te rozstępy nie są widoczne. Zabiegi robiłam w klinice dr legrand, polecam.

Odnośnik do komentarza

Po prostu - żel do masażu HB i wszystko powinno być w porządku. Po prostu używajcie tego codziennie przez cały okres ciąży. Mimo naprawdę dużego brzucha nie mam żadnych pozostałości po ciąży, zero rozstępów. A wcale nie wydawało się to takie oczywiste.

Odnośnik do komentarza

mi mówili, że swoich się nie pozbędę , a się pozbyłam. wystarczyło systematycznie wcierać olejek bio oil na rano i na wieczór i po 4 miesiącach skóra całkowicie stała się ujędrniona, a rozstępy- jakby ich nie było. olejek bez problemu szybko się wchłania, ładnie pachnie.

Odnośnik do komentarza

Żel do masażu od HB - powinno być Ok. Normalna, podstawowa pielęgnacja i swoje robicie. Jeśli przez całą ciążę będziecie używać jakościowych kosmetyków, to nic złego się nie wydarzy. Wiem po sobie, że ta normalna pielęgnacja i systematyczność to kluczowe elementy.

Odnośnik do komentarza

ja jestem właśnie po kuracji rozstępów olejkiem bio oil i powiem, że działa. smarowałam, smarowałam i żadne nowe rozstępy nie zaczęły mi się pojawiać, stare stawały się mniej widoczne, aż w końcu przestałam zwracać na nie uwagę. faktycznie olejek mi pomógł odzyskać wiare i teraz biore się za siebie, zaczne chodzić na basen, bo już mogę pokazać się w stroju.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiulka86

Po drugiej ciąży również pojawił się u mnie problem z rozstępami, pomimo tego ze w trakcie całej ciąży natłuszczalam brzuszek najlepszymi kosmetykami. Wybrałam się na konsultacje kosmetologiczną do kliniki Dr Legrand w Krakowie. Tam Pani kosmetolog doradziła mi zabieg laserem frakcyjnym IPIXEL, który pozwala znacznie zimniejszyc rozstępy. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie udało się nam uzyskać. Brzuszek wyglada znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Justynapysiula

~Kasiulka86
Po drugiej ciąży również pojawił się u mnie problem z rozstępami, pomimo tego ze w trakcie całej ciąży natłuszczalam brzuszek najlepszymi kosmetykami. Wybrałam się na konsultacje kosmetologiczną do kliniki Dr Legrand w Krakowie. Tam Pani kosmetolog doradziła mi zabieg laserem frakcyjnym IPIXEL, który pozwala znacznie zimniejszyc rozstępy. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie udało się nam uzyskać. Brzuszek wyglada znacznie lepiej.

A ile miałaś zabiegów? Bolało?

Odnośnik do komentarza

~alena2
Zabiegi laserowe są chyba jedyną skuteczną metodą na rozstępy. Jeżeli mieszkacie w Krakowie to skontaktujcie się z http://sofibeauty.pl/ Oni zajmują się wykonywaniem tego typu zabiegów usuwających rozstępy.

Ja jak ktoś wyżej polecam klinikę dr legrand, miałam zabieg laserowy na rozstępy po ciąży na brzuchu i bardzo ładny efekt uzyskaliśmy. Skóra jest wygładzona, prawie nie widać tych białych linii i jest taka bardziej jędrna.

Odnośnik do komentarza
Gość migdalka

Dodam cos co znajdziecie do kupienia w internecie nawet na alegro OLEJEK BUSAJNA , niesamowity la skóry suchej, rozciagniętej po ciazy i tez na te rozstępy. to taki wielki mix witamin i minerałow w olejku , kwasów omega i wielu innych rzeczy że działa bardzo dobrz ei to na rózne przypadłości, na skóre, rozstepy, blizny, a nawet czytałm że na opryszczke ale tego nie sprawdzałam. spóbujcie sobie jedna biteleczke, efekty sa szybko, same  sie przekonacie

Odnośnik do komentarza

Nawadnianie organizmu to podstawa aby w jakimś stopniu ograniczyć powstawanie rozstępów, do tego masaże szorstką gąbką lub rękawicą. Ja tak robiłam w dwóch ciążach i pomimo że w pierwszej przytyłam 18 kg to rozstępów mam niewiele, a te co powstały smarowałam Contratubex żel na blizny, po nim rozstępy są jasne i mniej widoczne. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...