Skocz do zawartości
Forum

Starzenie się skóry


Gość gtuszi

Rekomendowane odpowiedzi

zabieg ADIVIVE prowadzony przez Malgorzate Ornatowską 
cena 3700 zamiast kwasem hialuronowego  jest własny tłuszcz wstrzykiwany tłuszczem NOWOSC (komorki macierzyste) naturalne. Dla kobiett i mężczyzn. 
Przeczep bogaty w komorki macierzyste.Miedzynarodowy trener technik zaawansownych z toksynny botulinowej, wypelniaczy, nici liftingujących, Crystalis, ADIVIVE.Jedyny w Krakowie, metoda adivive najbardziej bezpieczna metoda na rynku
Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu:  http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/adivive-komorki-macierzyste/

Odnośnik do komentarza
Gość hania_han

dokładnie! Najważniejsze jest odpowiednie nawilżenie skóry. Unikanie solarium i słońca. Stosowanie kremów z filtrem, peelingi i maseczki. Starzenie niestety jest naturalnym procesem. Atrakcyjna i zadbana skóra to efekt codziennej dbałości, którą mogą wspomóc zabiegi medycyny estetycznej. Polecam dobry i rekomendowany gabinet Dream-med.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście jestem zachwycona laseroterapią. Miałam wykonywane już kilka zabiegów i zamykania naczynek i likwiadacji rumienia. Ostatnio zdecydowałam się na serię 4 zabiegów ClearLift, widzę ze teraz mam bardzo ładnie wygładzonaą skórę i stała się taka jakby zagęszczona. Zabiegi robiłam w klinice Dr Legrand.

Odnośnik do komentarza
Gość superNatalia

Mnie się wydaje, że spory wpływ na nasze starzenie się ma słońce. W pewnym wieku lepiej unikać już zbyt częstego opalania się o przebywania na słońcu. Poza tym ważne jest nawilżanie, żeby skóra nie traciła jędrności.

Odnośnik do komentarza

No cóż. Trzeba zawsze liczyć się z tym,że czas działa na niekorzyść naszej skóry i to praktycznie zawsze. Polecam jednak:
dokładne oczyszczać skórę
dbać o je nawilżenie
utrzymywać dobrą dietę i pić dużo wody ( pielęgnacja wewnętrzna ma duże znaczenie).

Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne to bardzo dobre działanie ma mezoterapia igłowa:
https://beautytower.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/

Przeprowadzona w serii:
odświeża
odmładza
i rewitalizuje.

Odnośnik do komentarza
Gość MonikaMim

U mnie problemem było słabe odżywienie, suchość i niewielkie zmarszczki. Kremy, maseczki i domowe sposoby nie wiele dawały. Najlepsze efekty dało osocze bogatopłytkowe. Robiłam sobie te zabiegi w Krakowie w bardzo promocyjnej cenie na Prądniku Białym. praktyka.info.pl Tam znalazłam Panią Doktor.

Odnośnik do komentarza
Gość Krystyna

Collagen Select to suplement diety skierowany do kobiet, którym zależy na zachowaniu pięknej, jędrnej i zdrowej skóry. Produkt charakteryzuje się 9-składnikową formułą oraz tropikalnym smakiem, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu każdej przedstawicielce płci pięknej. Kluczową rolę w suplemencie diety Collagen Select odgrywa hydrolizat kolagenu VERISOL®przyczyniający się zwiększenia elastyczności skóry oraz redukcji zmarszczek.

Collagen Select to kompleks, który wspomaga produkcję kolagenu, poprawia zdrowie skóry, włosów i paznokci. Dodatkowo produkt przyczynia się do utrzymania błon śluzowych w doskonałym stanie. Collagen Select posiada zdolność neutralizowania wolnych rodników, dzięki czemu chroni komórki oraz opóźnia proces starzenia. Działa wielopłaszczyznowo poprawiając niedoskonałości oraz promując zdrowy wygląd skóry.Strona produktu https://nplink.net/7csczwmp

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna

Ja do codziennej pielęgnacji używam kremu od Merz Spezial Cream Mousse Hyaluron i jestem bardzo zadowolona!  Skóra wygląda zdrowo, jest odżywiona i głęboko nawilżona. Krem nie zostawia tłustej warstwy i dobrze sprawdza się pod makijaż. Krem jest lekki i szybko się wchłania. Cena też jest ok. Polecam!  ?

Odnośnik do komentarza

Tego chyba nie uniknie nikt, ja jedynie mogę Wam podpowiedzieć, że przy odmłodzeniu skóry świetnie mi się sprawdził krem odmładzający od Bielendy z serii Camelia Oil, co prawda teraz się "przesiądę" zaraz na tą serię Japan lift, ale Camelia Oil na pewno jest godna uwagi ?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem bardzo dobrze na kondycję skóry i przeciwdziałanie się jej starzeniu działa zabieg z osoczem bogatopłytkowym. Ja robiłam sobie taki zabieg, który nazywany jest wampirzym liftingiem - efekty są super!!! Grunt to sprawdzony lekarz, który dobrze wykona taki zabieg, ja jestem pacjentką dra Migały z Kliniki Sfera - to świetny fachowiec! 

Odnośnik do komentarza

Na odmłodzenie skóry rzeczywiście fajnie sprawdza się zabieg mezoterapii, skóra staję się bardziej ujędrniona , zmarszczki spłycone i nabiera kolorów. Ja taki zabieg robiłam i myśle , że jeszcze na niego wróce. Moge polecić fajną klinike SLOW AGE w Rzeszowie.

Odnośnik do komentarza

Kolagen to pewnego rodzaju rusztowanie dla skóry. Bez niego skóra zaczyna zwisać i się marszczyć. Z biegiem czasu kolagen ulega uszkodzeniom co stanowi główne przyczyny powstawania zmarszczek i bruzd. Polecam stałą suplementację kolagenem w celu zapobiegnięcia ich powstawania. Jego regularne przyjmowanie gwarantuje zachowanie gładkiej i elastycznej skóry. Najlepszy kolagen jaki znalazłam to ten od PillBerry. Jest w formie proszku rozpuszczalnego w wodzie, fajnie smakuje i jego picie to sama przyjemność ?

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...