Skocz do zawartości
Forum

Starzenie się skóry


Gość gtuszi

Rekomendowane odpowiedzi

no ja, jak wiesz słyszałam i jak zawsze będę wyrażać aprobatę dla suplementu jakim jest Aronox, a oprócz tego możesz popróbować kremy przeciwzmarszczkowe, może któryś przypadnie ci do gustu, bo każdy działa inaczej zależnie od kobiety, ale pomagają, po mojej mamie widać :)
Odnośnik do komentarza
Myślę, że ważnym czynnikiem jest dbanie o odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry, stosowanie odpowiednich, delikatnych preparatów do jej pielęgnacji, każdorazowe zmywanie makijażu wieczorem i w ogóle nie nadużywanie kosmetyków kolorowych. Skóra sucha szybciej się starzeje niż tłusta, czy mieszana, warto poznać jej potrzeby, gdy jeszcze nie pojawiły się na niej zmarszczki i zacząć ją odpowiednio pielęgnować. Uważam, że aby dobrać sobie skuteczne kosmetyki do pielęgnacji, należy choć minimalnie zainteresować się ich rzeczywistymi właściwościami - nie wszystko co drogie = dobre i nie wszystko co tanie = bubel. Przede wszystkim dobry krem powinien być uzupełniony o witaminy, magnez, wapń, czy skuteczne i zdrowe środki natłuszczające skórę. Myślę, że przed zakupem kremu, czy to z wysokiej, czy z niższej półki dobrze jest poczytać opinie użytkowniczek na forach, chociażby na tym, czy na jakichś serwisach temu poświęconych.
Odnośnik do komentarza
hej Dziewczyny ,



polecam Wam najnowszej generacji takowe urządzenie, które u mnie z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam nazwać - REDUKTOR ZMARSZCZEK , każda z Was może mieć swój osobisty reduktor zmarszczek :)
Zapraszam na aukcje allegro - Yvonne_74.
TERAZ w SUPER REWELACYJNEJ CENIE !!!!!!!!

Skóra po żelazku to wygładzenie, odprężona , jędrna skóra czyli młodość i zdrowie :)
Polecam korzystam i jestem bardzo zadowolona a mogę coś na ten temat powiedzieć , mam 35 lat niestety.... i żelazko sprawdza się rewelacyjnie....



pozdrawiam zapraszam
Odnośnik do komentarza
Gość hot_and_sexy
Przede wszystki dobra dieta, odpowiednie nawilżenie- kremy, w lecie oczywiście te z filtrami UVA. i od czasu do czasu jakiś zabieg- peeling kawitacyjny czy coś podbnego. No a tak z górnej pułki (cenowo i metodycznie) to botox;) teraz jak zauważam coraz więcej jest tego tyu ofert w gabinetach kosmetycznych. dawniej jak chodziałm do salonów piękności to depilacja brwi czy henna były takim standardem, a teraz oferta zaczyna się od róznego rodzaju laseroterapii...Czasem to sie czuję strasznie hmmm zapóźniona. tu juz czytam teksty o jakichś endrmologiach czy mezoteraiach, a u mnie na pułce stoi tylko krem i ewentualnie balsam... Wogóle ostatnio dowiedziałam się drenażu limfatycznym do twarzy- podobno likwiduje worki pod oczamu, a to chyba mój największy problem...
Odnośnik do komentarza
Skóra przede wszytskim szybciej się starzeje i widoczne są na niej zmarszczki, bo brakuje jej wody. Odwodniona skóra szybciej reaguje na czynniki zewnętrzne, piecze i jest zaczerwieniona. Mi pomogła odżywka Nanobase. Wygładziły mi się zmarsczki i mam delikatniejszą skórę. Jakościowo porównałabym kosmetyk, do tych Vichy. Jest tanszy i bardzo polecam:)
Odnośnik do komentarza
poza tym przesuszona skóra potrzebuje dużo wodu, więc trzeba jej sporo pić no i nie przesadzać z solarium. moja mama tez używa Nanobase, bo jest bardzo delikatna i nie podrażnia skóry, no i cena fajna, bo tubka mniej więcej 30 zł, więc się nie przeinwestowuje:)
Odnośnik do komentarza
dokładnie, poza tym zbliża się lato i powrastane włoski, czy przesuszona skóra na kolanach, piętach czy twarzy wygląda w słońcu nieestetycznie. Dlatego warto ją dobrze nawilżyć, odpowiednimi kosmetykami, które będą miały długotrwałe działanie. Ja do tej pory nie znam nikogo kto by się zawiodł na Nonase, czy całej tej serii dermokosmetyów, jak keranorm czy Lipobase. duzo osob stosuje i sobie chwali
Odnośnik do komentarza
No wlasnie nie wiem czy wiecie, ze ten keranorm to sie tez stosuje po depilacji, lagodzi podraznienia i zapobiega powstawaniu czerwonych kropek. Mi sie po depilatorze takie wlasnie robily i wloski wrastaly, ale potem sie dowiedzialam, ze ten kremik ratuje z opresji :) no a wiecie jak to brzydko wyglada takie kropki, ja sie nawet na basen wstydzilam wybrac przez to swinstwo... no ale problem z glowy :)
Odnośnik do komentarza
tak tak...bardzo pomaga na wrastające się niesforne włoski:) Calę serie dermokosmetyków bardzo sobie chwalę. Nanobase stosuję jako kilkudniową kurację nawilżającą skórę i naprawdę pomaga, szczególnie na okolice oczu (wygładza drobne zmarszczki) i ust.
Odnośnik do komentarza
Gość Sabrina
o zmarszczki jeszcze sie nie musze martwic :) chociaz, kto wie, moze juz powinnam sie tym przejmowac? jak na razie nawilzanie mi wystarcza, ale kremik rewelacja musze przyzac, super swiezo wyglada moja skora :D
Odnośnik do komentarza
Gość bramante
to dobrze, że jeszcze nie musisz o tym myśleć. No ja miałam tak przesuszoną skórę, żę pojawiły mi się takie drobne, mimiczne. Ale teraz jak sobie zrobię taką kurację tym Nanobase, to jest o wiele lepiej, nic nie widac przez nawet lekki podkład. Skóra się ładnie wygładziła.
Odnośnik do komentarza
Gość Sabrina
wiesz, tak slyszalam, ze juz w sumie po 20 powinno sie zaczac stosowac kremow pod oczy, zeby sie skora szybko nie starzala, ale to chyba jednak za szybko... wydaje mi sie, ze dobre nawilzenie na razie mi wystarczy, ten kremik co mowilas naprawde fajny, jak cala seria zreszta :)
Odnośnik do komentarza
No ja tez nie chciałam kupować jakiś slinych sodków przeciwzmarszczkwych żeby jeszcze bardziej nie pogorszyć sprawy. A nanonase cały czas mi ładnie pomaga, no i ze teaz już bardziej lato, to piję więcej wody i zielonej herbaty:)
Odnośnik do komentarza
Przeciw lub na zmarszczki mogę zaproponować zabiegi takie jak mezoterapia bezigłowa czy fale radiowe. Wykonałam serię mezoterapii. Wbrew pozorom ceny mogą być przystępne, wystarczy tylko dobrze poszukać. Ja znalazłam taką "perełkę" w Krakowie. Oprócz zabiegów w Laime, stosuje kremy przeciwzmarszczkowe, które poleciła mi pani kosmetolog. Cerę mam napięta i jędrną. Polecam
Odnośnik do komentarza
Potwierdzam mezoterapia bezigłowa jest świetna. Co do zabiegów przeciw starzeniu się skóry polecam zabiegi na bazie złota. Złoty zabieg na twarz pomaga zwalczyć starzenie się skóry tworząc ochronną tarczę. Jest to bardzo dobry luksusowy zabieg. Przynosi widoczne efekty. Zabieg dostępny jest w SPA & Wellness Villa Park. Jeśli wolicie nosić złoto na szyi :) nie twarzy polecam tradycyjną witaminkę C, może efekty mniej spektakularne ale również skóra po tymże zabiegu staje się gładsza, a zmarszczki wypełnione
Odnośnik do komentarza
zgadza się, ja słyszałam od koleżanki która robiła fale radiowe (chyba w tym salonie co pisała olka24)ze efekty są bardzo widoczne. Sama się zastanawiam nad zabiegami, żyje się tylko raz a za parę lat już może być za późno, tym bardziej że jeszcze wakacyjne promocje trwają przez chwilę :)
Odnośnik do komentarza
niestety to jest nieuniknione -starzejemy się- kto by nie chciał tego zatrzymać :)
teraz na rynku jest tyle preparatów, że nie wiadomo co wybrać a pomijając ten fakt nasze odżywianie na 100% ma wpływ na skórę. W wakacje byłam u siostry za granicą nie widziałysmy sie rok, ma 40 lat ale gdy ja zobaczyłam to oniemiałam wyglądała o niebo lepiej, musiałam sie spytać co zrobiła że tak dobrze wyglada cała jej skóra no i zmarszczki mniejsze! zastosowała kurację od wewnątrz Inneov-d-tox na skórę i na buźkę serum z kwasem hialuronowym, i argirelina(jakiś nowy rodzaj botoxu) wiecie kurcze aż jej pozazdrościłam tego efektu i jak wróciłam kupiłam ten d-tox Loreala i okazuje się, że faktycznie działa od wewnątrz jak antyoksydant, pory stają sie o wiele mniejsze , wyprysków tyle nie ma, tak jakby skóra znów oddychała :p . Zawsze miałam problemy ze skórą, była przesuszona i trudno było utrzymać poziom wilgoci w skórze ale po tej akcji z tabletkami d-tox no jest zupełnie inaczej aha i ten kwas hialuronowy zatrzymuje wilgoć w skórze razem tworzą niezły duet do walki z niedoskonałościami skóry. spróbujcie :bigrazz::)
Odnośnik do komentarza
Niestety, czasu nie da się cofnąć. Też już widzę, że będę musiała poszukać jakiegoś dobrego kremu. Moja siostra stosuje kosmetyki z serii program przeciwzmarszczkowy - terapia kawiorowa firmy Maystar i sobie chwali. A poza tym – jeśli na słońce, to tylko z filtrem, dużo wody i zdrowe odżywianie :)
Odnośnik do komentarza
Może i czasu cofnąć się nie da, ale nie oznacza to, że mamy usiąść, załamać swoje ręce i czekać na pierwsze zmarszczki - absolutnie! Po to istnieją światowe marki w gabinetach kosmetycznych żeby łagodzić procesy starzenia się skóry, jest mnóstwo takich zabiegów antystarzeniowych, słyszeliście o thermalissima?
Odnośnik do komentarza
Tutaj jest schemat, jak się z wiekiem starzeje skóra www.pieknatwarz.com.pl/images_skora/schemat_os.jpg Oczywiście w początkowej fazie (czyli ok. 25 roku życia) najlepiej zacząć działać kremami. Im dalej, tym tak naprawdę mniej możemy same zrobić. Mama znajomej (ok. 50 lat) zrobiła sobie zabieg kwasem hialuronowym, żeby przywrócić owal twarzy. Wypełnienie kwasem hialuronowym dało niesamowity efekt. Nie sądziłam, że coś takiego jest możliwe bez skalpela. W szczególności, że te kwasy, o których ja słyszałam, to na delikatne i płytkie zmarszczki działały. Tu lekarz jej zaproponował mocniejszy, którego efekt widać do 18 miesięcy. Naprawdę rewelacja.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...