Skocz do zawartości
Forum

Rozstępy


Gość sara156

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum mam bardzo wazne pytanie poniewasz mam problem z roztempami na brzuchy i bym chciala sie ich pozbyc bo mi przeszkadzaja wiem ze zadne kremy mi nie pomoga wiec nawet sie moge z decydowac na zabiegi u kosmetyczki z laserem tylko niewiem gdzie mam sie wybrac czy u normalnej kosmetyczki tez maja takie uzadzenia czy musze do jakiegos salonu sie wybrac mieszkam nie daleko olsztyna na mazurach czy sa tam w poblizu pomuszcie prosze pozdrawiam goraco:)
Odnośnik do komentarza
Ja też polecam oliwę z oliwek, ale na pewno samą oliwą nic nie wskórasz. Ja używam pasa masująco - wyszczuplającego, który naprawdę mi pomaga. Oprócz tego, że redukuje tkankę tłuszczową to jeszcze masuje skórę tak,aby była jędrna i nie opadała na spodnie. W innym przypadku wygląda to okropnie. No i jeszcze koszta. Kosmetyczka za jeden zabieg weźmie duże pieniądze a pas kosztuje niewiele i możesz go używać kiedy chcesz i jak długo chcesz. Ja swój kupiłam w sklepie pamedica.pl. Tam mieli dość konkurencyjną cenę.
Odnośnik do komentarza

Cześć Sara,

Jak najbardziej polecam laserowe usuwanie rozstępów. Ja do tego celu stosuje medyczny laser frakcyjny eCO2. (w tej chwili najmocniejszy na rynku). Efekt, jaki możemy osiągnąć to spłycenie rozstępów dzięki czemu stają się one mniej widoczne. Ważną rolę odgrywa ich stan tzn czy są świeże koloru czerwonego czy już biało-perłowe. Te drugie zdecydowanie ciężej zredukować. Zabieg polega na kontrolowanym mikrouszkodzeniu skóry wiązką laserową aby wymusić procesy regeneracyjne. W efekcie uszkodzona skóra na nowo zaczyna się ,,goić" a rozstępy stają się mniej widoczne. Ze względu na bardzo wysoką cenę dobrej jakości lasera nie znajdzie go Pani w gabinecie kosmetycznym. Lasery medyczne są sprzedawane tylko lekarzom także proszę brać pod uwagę kliniki medycyny estetycznej. Jeśli Pani chce proszę o przesłanie zdjęć rozstępów na maila: mkociatyn@arsestetica.pl- na ich podstawie będę w stanie oszacować orientacyjną ilość zabiegów oraz podam cenę.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...