Skocz do zawartości
Forum

POMOCY !!


Gość Mlody2224

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mlody2224
Witam. Może to troszkę nie typowe że koleś na takim forum.:) Ale mam problem i zaczyna mnie on bardzo denerwować. Odkąd zrobiło się ciepło na barkach i górnej części pleców zaczeły wyskakiwać mi krostki są małe i czerwone no i jest ich sporo. Dodam że dziennie spędzam 3 godziny na siłowni i godzinę na bieganiu strasznie się pocę po każdym treningu się kąpie smaruje balsamem. W ziemie nie miałem takiego problemu znacie może jakieś sposoby na mój problem jakaś maść czy coś w tym rodzaju ??
PS: Mam ten taki problem że po każdym goleniu się wyskakują mi malutkie czerwone plamki no i jest ich bardzo dużo maszynkę do golenia mam swoją używam pianki do suchej skóry smaruje się balsamem po każdym goleniu. Nom i o to takie dwa problemu;) może ktoś będzie znał odp. i mi pomoże z góry bardzo dziękuję pozdrawiam;).
Odnośnik do komentarza
Sadzę, że są to zwykłe potówki! Po każdej kąpieli, gdy się wycierasz staraj się nie pocierać skóry ręcznikiem, a jakby ją poklepywać, wtedy nie będzie się zacierać! Możesz także poczekać aż woda na ciele nieco wyschnie, wtedy też schłodzi ciało! Jeśli mocno się pocisz to spróbuj może użyć talku przeciw poceniu się, czasami bardzo dobrym rozwiązaniem jest zasypka dla dzieci albo mąka ziemniaczana. Mnie te sposoby pomagają! Spróbuj może akurat pomoże!
Co do golenia to wygląda na to, że skórę masz nie tylko suchą, ale i wrażliwą, skłonną do podrażnień. Taki stan mogą wywoływać środki zapachowe zawarte w kosmetykach. Staraj się nawilżać skórę balsamem, chociaż raz dziennie, najlepiej kosmetykami bezzapachowymi! Wiem, że są takie dla kobiet z serii AA Oceanic. Ta linia produkuje też kosmetyki męskie, tyle że nie wiem czy także bezzapachowe!

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość Mlody2224
Możliwe że są to potówki. Bo właśnie od kiedy zrobiło się ciepło mam taki problem. I parę dni temu kupiłem właśnie taki balsam po goleniu i pomaga. A z tym talkiem to co mam zrobić :) sypać się nim :D ;).Bo właśnie zawsze na siłowni zaczyna mnie wszystko piec i swędzieć.
Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi o talk to tak, chodzi o to aby się nim posypać, potem można to delikatnie rozetrzeć rękoma. W trudno dostępnym miejscach, np pod pachami trzeba od razu talk ręką nałożyć, po uprzednim posypaniu nim dłoni! Skoro zaczyna Cię wszystko piec i swędzieć to potwierdza to, że masz nadwrażliwą skórę! Dlatego spróbuj może talku dla dzieci, może pod względem zawartych w nim środków zapachowych będzie delikatniejszy!

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...