Forum Uroda

peeling chemiczny

~monika27

~monika27

chciałabym usunąć blizny po trądziku jaki zabieg kosmetyczny będzie najskuteczniejszy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~martynkaaa222

~martynkaaa222

Moja koleżanka była na peelingu chemicznym, jednak efektem była tylko schodząca skóra, a teraz blizny po trądziku. Tylko, że ona poszła wtedy, gdy miała jeszcze krosty ropne, a Ty chcesz usunąć ślady po trądziku... a jak jest z tym, to nie wiem.:no:
~mojito

~mojito

sadze za najlepiej pogadac na ten temat najpierw z lekarzem dermatologiem a potem z jakas dobra kosmetyczka:) tak na forum to trudno tutaj doradzac:(
Marta Kociatyn

Marta Kociatyn

Odpowiedź eksperta

W tej chwili najskuteczniejszą metodą redukcji blizn potrądzikowych jest laser frakcyjny eCO2. Wykonuje się serię zabiegów ok 3-5 w zależności od głębokości blizn, predyspozycji pacjenta na proces gojenia itp. Wybierając klinikę warto zapytać z jakiej firmy jest laser oraz czy posiada certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Przestrzegam przed chińskimi laserami. W poniższym linku, znajdziesz opis problemu jak i proponowane zabiegi- oczywiście jest ich więcej niż tylko laser, natomiast na podstawie doświadczenia piszę co sprawdza się najlepiej wśród moich pacjentów :)
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/twarz/blizny/

Pozdrawiam.

140514 marta-kociatyn Kobieta, 28 lat, Wrocław