Skocz do zawartości
Forum

Jak samoopalacz polecacie?


Gość spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wy to wszystko wiecie? Ja też chciała bym się dowiedzieć tych wszystkich rzeczy. Dlatego myślę o tym, aby wybrać się do szkoły policealnej. Tylko jeszcze nie wiem...
Słyszałam, że Szkoła Marzeny Daleckiej jest dobra? Coś o tym wiecie.
Odnośnik do komentarza
Gość fallen_angel
Dla mnie świetny jest Garnier - nie zostawia (przynajmniej w moim przypadku) smug, a smaruję się nawet na plecach. Poza tym ma przyjemny zapach i szybko się wchłania, a nieraz jest tańszy od wielu pozostałych balsamów brązujących
Odnośnik do komentarza
Ja ze środków brązujących i wspomagających opalanie polecam głównie preparaty profesjonalne, najlepiej tych firm, które specjalizują się w pielęgnacji takiego typu. Ogólnie polecam w związku z tym kosmetyki Exclusive Bronze, bo oferta jest bardzo bogata, od samoopalaczy, przez aktywatory, kremy przyspieszające pigmentację aż do balsamów po opalaniu, przedłużających trwałość opalenizny. Kosmetyki te zazwyczaj przyjemnie pachną (co jest wieeelkim plusem w dziedzinie preparatów do opalania), są podzielone na fazy do różnych typów karnacji, a ceny są dosyć przystępne, tzn. nieco wyższe od kosmetyków marketowo-drogeryjnych, ale atrakcyjne jak na preparaty profesjonalne.
Odnośnik do komentarza
Gość Misia0014
ja właśnie też zamierzam sobie kupić, bo na lato chcę wyglądać na opaloną, a niestety brzuch i nogi nie mogę opalić nie wiem czemu. poza tym u mnie ze słońcem jest słabo, bo muszę uważać, żeby się nie przypiec.
Odnośnik do komentarza
Gość Shezze
to zalezy jak sie uzywa czyczego. i najlepij robic 1-2razy w tyg. peeling calego ciala bo wtedy balsam/samoopalacz lepiej sie wchlania i wlasnie nie powinno byc zadnych smug czy plam po uzyciu (a takie wystepuja zazwyczaj gdy uzywa sie samoopalacza) dlatego wole balasamy brazujace ,nie trzeba sie za bardzo "starac" przy uzywaniu go;)
Odnośnik do komentarza
Nie używam. Mają specyficzny / brzydki (jak dla mnie) zapach. Ponadto ''opalenizna'' jest strasznie sztuczna.. dużo gorsza od solarium. Podczas kompieli i mycia się gąbką zostawały mi plamy.. byłam łaciata.. wyglądało to okropnie. Dodatkowo pod kolanami na łokciach.. tam gdzie są zgięcia wyglądało to brzydko.. nawet ciężko to opisać. Dlatego ja nie jestem za samoopalaczami ani nawet za balsamami brązującymi. :)
Odnośnik do komentarza
Gość chorwatka
Ja kupiłam sobie właśnie balsam delikatnie brązujący Flosleku i przynzam szczerze, że jestem z niego bardzo zadowolona, mimo że stosuję krótko. Zapachy takich balsamów wcale mi nie przeszkadzają, więc nawet tego nie czuję. Najważniejszy jest efekt a po tym jestem zadowolona :)
Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi o mnie to ja wole opalać się na słońcu aby mieć ciemniejszy odcień skóry. Chociaż muszę się przyznać, że co roku zanim wyjadę na wakacje kupuję sobie jakiś krem brązujący. Przeważnie mój wybór to czysty przypadek i tym sposobem przetestowałam już chyba większość z dostępnych kremów m.in garniera, dove, jonsona, nivea idt itp ;) zaś w tym roku zakupiłam sobie balsam z eveline z serii extreme 3d i wydaje mi się, że on mi nie tylko "za brązowił" skórę ale tak ładnie ją rozświetlił :)
Odnośnik do komentarza
Wiecie, że kiepskie samoopalacze mogą wam napędzić problemów? Dobrą opaleniznę zapewni wam kosmetyk IKOS. To chyba jeden z pierwszych kremów brązujących jakie pojawiły się na rynku. Zobacz kosmetyk o nazwie Ziemia egipska Ikos DUO Egyptische Erde. Opalenizna wygląda mega naturalnie, a w przypadku takich kosmetyków, ma to szczególne znaczenie!
Odnośnik do komentarza
Nie używam samoopalaczy, bo drażni mnie ich zapach:) Latem słoneczko, a zimą solarium od czasu do czasu, ale zawsze zakrywam twarz, bo nie chcę jej niszczyć:) I tak jak poprzedniczka używam też Ziemi Egipskiej ale tej firmy BIKOR, słyszałam, że jest o wiele lepsza, bo ma naturalny skład:)
Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
Korzystam z Ziemii firmy IKOS i cóż... Jestem bardzo zadowolona. Poleciła mi ją ciocia i mogę powiedzieć, że kosmetyk w 100% spełnia moje oczekiwania. Moja skóra wygląda o wiele korzystniej ;-) Wcześniej sama sobie się nie podobałam, a teraz... Teraz sama moja twarz wygląda super... Polecam wam wypróbowanie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...