Skocz do zawartości
Forum

cellulit


Gość anetka85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anetka85
Ok,aby walczyć z cellulitem należy regularnie ćwiczyć, pamiętać o diecie, wodzie i masażach ale czy ktoś może mi polecić dobre kosmetyki? Słyszałam,ze można kupić w aptece preparat, który rozcieńcza sie z wodą i pije cały dzień - czy ktoś coś słyszał na ten temat?
:)
Odnośnik do komentarza
Gość spinoza
cos na ten temat slyszalam, ale nie stosowalam wiec sie nie wypowiadam:) pomagaja masaze, nawet takie polegajace na uciskaniu i wygniataniu miejsc gdzie jest cellulit, bo to jakos tam poprawia krazenie. no i podobno cytrusy sa zbawienne, tak gdzies czytalam:)
Odnośnik do komentarza
Gość marysia9931

cud istnieje!!:) nazywa sie inneov, są to saszetki które rozpuszcza się w wodzie. Dość drogi bo aż 100zł ale efekty widać już po dwóch tygodniach, a połączony razem z masażem bądź rowerkiem...popostu rewelacja

Odnośnik do komentarza
Gość Domcia19
Joanna, Naturia, Peeling antycellulitowy. Polecam fantastyczne peelingi Joanny. Używałam kawę i z imbirem są wyśmienite. Pięknie pachną, są niedrogie, bardzo dobrze złuszczają naskórek i doskonale odświeżają. Skóra jest jędrna i elastyczna po zastosowaniu niewielkiej ilości peelingu. Używam je od paru tygodni i już wiem, że będą to produkty numer 1 w mojej łazience.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady

Żeby wygrać walkę z cellulitem to trzeba bardzo dużej systematyczności i dyscypliny, bo jak tylko sobie odpuścimy to nasz wysiłek idzie na darmo. Trzeba przede wszystkim dużo się ruszać, biegać, pływać, jeździć na rowerze itp i dot ego zadbać o odpowiednią, zdrową dietę i pić duzo wody, a ograniczyć picie napojów gazowanych. Do tego oczywiście powinno się smarować ciało balsamami antycellulitowymi bo przy nakładaniu takich smarujemy i masujemy ciało co jest ważne. Z kosmetyków to bardzo dobre jest błoto z morza martwego, które jest nieocenione w walce z pomarańczową skórką i wspomaga proces odchudzania.
Wystarczy wziąć prysznic lub kąpiel, a potem na lekko wilgotne ciało z otwartymi porami skóry nakładamy cienką warstwę błota na około 20 minut. W tym czasie następuje: rozbicie złogów tkanki tłuszczowej, wymiana jonowa- usuwane są toksyny i zanieczyszczenia, a skóra chłonie minerały i pierwiastki śladowe zawarte w błocie. Po spłukaniu skóra jest zaróżowiona, gdyż poprawia się krążenie krwi , a z powierzchni skóry usuwane są martwe komórki .

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najlepszym zabiegiem świata jest karbosksyterapia. Jeśli chodzi o bolesność jest do przeżycia, a jeśli chodzi o skuteczność to nie ma lepszego. Przynajmniej w moim przypadku. Te wszystkie grudki cellulitowe się wchłonęły, a skóra się napięła. to naprawdę działa. Robiłam zabieg (a właściwie kilka zabiegów) w Viva Derm i z całego serca polecam to miejsce.

Odnośnik do komentarza

na cellulit dobre są cytrusy to fakt , ale musi tez byc odpowiednia dieta i ćwiczenia , bez tego ani rusz . A jezlei nie masz czasu na ćwiczenia w tedy nic innego nie zostaje tylko i wyłacznie jakiś zabieg np laserowe usuwanie cellulitu , zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym takze nic kompletnie nie boli . Ja miałam zresztą zabieg w klinice Miracki przeprowadzany w Warszawie. I został zrobiony bardzo profesjonalnie. był robiony z jakieś 45 minut

Odnośnik do komentarza

oksana125
na cellulit dobre są cytrusy to fakt , ale musi tez byc odpowiednia dieta i ćwiczenia , bez tego ani rusz . A jezlei nie masz czasu na ćwiczenia w tedy nic innego nie zostaje tylko i wyłacznie jakiś zabieg np laserowe usuwanie cellulitu , zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym takze nic kompletnie nie boli . Ja miałam zresztą zabieg w klinice Miracki przeprowadzany w Warszawie. I został zrobiony bardzo profesjonalnie. był robiony z jakieś 45 minut

Cześć Oksana, ja też planuję wybrać się na specjalistyczny zabieg przeciw cellulitowi. Czy jeden zabieg w Twoim przypadku wystarczył? Nie potrzebowałaś całej serii?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...