Skocz do zawartości
Forum

depilacja


Gość sabinka1590

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sabinka1590
witam jakie kremy. itd do depilacji są najlepsze, chodzi mi głównie o to żeby efekt się długo utrzymywał i krem żeby za bardzo nie podrażniał...czy po depilacji depilatorem włosy długo nie odrastają?? Zastanawiam się nad kupnem takiego sprzęciku ale boje się że będzie mocno bolało i nie będę wstanie się dalej depilowac:(:/ proszę o jakąś radę...
Odnośnik do komentarza
WITAM:używam depilatora od dawna,i zawsze mam krostki,jeżeli nie nawilżam skóry,lenistwo tak działa,jeżeli nie dbam o to przed:uhoh:to po tem też jest nie.....FAJNIE.....:no:po depilacji jest ważne,ale przed też...skóra zawsze domaga się swojego,to nieprzerwany cykl,i tyle...każdego dnia jest głodna jak MY:yes:
Odnośnik do komentarza
mam depilator od kilku miesięcy i użyłam go tylko 2 razy.... straszny ból i wyrzucone w błoto pieniądze. do plastrów z woskiem nie mam odwagi a kremy i pianki nie pozwalają się długo cieszyć gładkością:) zostaje tylko maszynka ale i ona nie jest skuteczna-włoski odrastają już na drugi dzień;( szukam jakiegoś innego sposobu. niedawno wyczytałam gdzieś o depilacji cukrowej.ale jest tyle przepisów że sama już nie wiem jak ją zrobić.spróbowałam z połową szklanki cukru, 3/4 szklanki wody i pół cytryny ale wyszła mi woda a nie pasta.a poza tym podczas gotowania zrobiło się dużo bąbelek.czy któraś z was wie jak dobrze zrobić taką pastę cukrową?
Odnośnik do komentarza
ja mam depilator i uzywam go czesto, troche boli ale da sie przezyc. najgorszze sa pachy a dokladniej podraznienia potem po dezodorancie. przedtem mialam takie w sprayu, teraz mam rexone calming i jest lepiej. mozna w sklepach kupic kremy po depilacji, uzywam na nogi np i wtedy lepiej sie czujesz. to zdecydowanie najlepszy sposob bo wloski dlugo potem nie odrastaja
Odnośnik do komentarza
jak już napisałam w innym wątku, po depilacji golarką wraz z pianką- nałóżcie grubą warstwe płynu do higieny intymnej (u mnie sprawdza się emulsja cleanic) poczekajcie 3-4 min a gwarantuje że żadnych bolesnych chrostek nie bedziecie miały :-)
Odnośnik do komentarza
Polecam jednak depilację albo depilatorem albo woskiem. Zarówno jedna jak i druga jest skuteczna, włosy odrastają słabsze i przede wszystkim jest ich mniej niż po goleniu maszynką! U mnie kremy do depilacji w ogóle się nie sprawdziły, ze względu na mocne włosy - nawet dłuższy czas trzymania kremu nie dawal efektu gładkiej skory, który jest po depilacji woskiem. Polecam dziewczynom salon Time For Wax, bardzo estetycznie w intymnej atmosferze i profesjonalnie wykonują depilację, na stronie mozna poczytać o niezbędnikach depilacji woskiem i zapoznać się z cenami usług, ktore jak na Warszawę nie są wysokie...Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Gość karolinka1985

paris napisał/a:
:(chcialabym sie dowiedziec jak albo moze czym gwiazdy depiluja nogi ze maja takie gladkie i ladne i bez zadnej krosty??tez chce takie nogi miec.pomozcie mi.prosze.

Gwiazdy chodzą na zabiegi depilacji laserowej.

Istotą zabiegu jest termiczne uszkodzenie cebulki włosowej znajdującej się w aktywnej fazie wzrostu - anagenie. Energia światła lesera wychwytywana jest przez barwnik łodygi włosa, zamieniana w ciepło i przekazywana tą drogą do mieszka włosowego powodując przegrzanie i zniszczenie cebulki włosa. W zależności od okolicy ciała około 20 - 80 % włosów znajduje się w fazie aktywnego wzrostu, stąd konieczność kilkukrotnego powtarzania zabiegu dla skutecznego usunięcia owłosienia.

Tak to wygląda. Jak chcesz mogę Ci polecić kilka gabinetów, gdzie to wykonasz. na stronie dowolnego gabinetu dermatologii estetycznej znajdziesz więcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Ból przy stosowaniu depilatora mnie na dobre odstraszył. Sprzedałam depilator całkiem dobrej firmy i poszłam na laserowa depilacje. Jestem po kilku zabiegach i wiem, że to był dobry wybór. Trochę dłużej schodzi mi się z włoskami na górnej wardze. Te na nogach szybko udało się zlikwidować, ale podobno tak jest, że im wyżej w stronę głowy tym więcej zabiegów trzeba wziąć. Wybrałam salon Elite w Warszawie. Wybrałam go z polecenia innych osób i z opinii z netu. Mówili, że będę zadowolona z efektów i mieli rację, polecam:)
Odnośnik do komentarza
Gość wera_wer
Witajcie,
Ja zaczęłam deplacje IPL i już po 2 zabiegach są efekty.:yes: Odrasta mi znacznie mniej włosów a zabieg był bezbolesny. Zaczynając poszukiwania takiej depilacji myślałam że poniosę duze koszty ale okazłalo sie że za jeden zabieg płace tylko 99 zł. Kiedyś korzystałam z wosku i to było straszne bolesne :no: a i centa tez spora.
Odnośnik do komentarza
Super informacja. Walczę z włoskami całe życie. Co prawda są jasne i nie jest ich dużo ale za to bardzo głęboko osadzone w skórze. Depilator po dwóch próbach odstawiłam raz na zawsze - nie daję rady, wosk wytrzymuję tylko na wąsikach.

Ale powiedzcie: ile czasu trwa taki zabieg laserem, np na łydkach, ile na bikini? I czy bikini wchodzi w ogóle w grę?
Odnośnik do komentarza
Kurcze, jest wiele metod, wiadomo, ze dla kazdej osoby inna metoda była lepsza. Ja musiałam stosować 3 różne na różne części ciała :/:/ wkurzałam sie strasznie i dużo czasu mi to wszystko zabierało na raz, aż w końcu w akcie desperacji poszłam zrobić sobie depilacje, skusiłam się najpierw na próbe na jeden zabieg laserem light sheer w salonie Viviean w Łodzi i na razie jestem bardzo zachęcona, a przynajmniej na tyle, że zapisałam się na kolejny zabieg :):)
Odnośnik do komentarza
Gość Amanda wawa
ja juz chyba stosowalam wszystkich sposobow od maszynek, plastrow, wosku, cukru...tera zamowilam sobie depilator prezenty.swieta.wp.pl/produkt/5180-legs,38.html mam nadzieje, ze bedzie przynosil lepsze efekty nic pozostale sposoby.
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
Na tej stronie co podałaś nie za za wiele produktów ale napewno ceny są dość konkurencyjne. Sama zerkam i myślę nad tym aby kupić tam jeden prezent z racji ślubu kuzynowi. Ale jeśli chodzi o depilatory to jednak BRAUN ma najlepszy sprzęt.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...