Skocz do zawartości
Forum

rozstępy


Gość emilka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie:)Rozstępy to mój bardzo poważny problem.Stosowałam kremy,które za bardzo nie pomogły jedna z polecanych była maść Cepan,ale nie była za bardzo skuteczna.W końcu postanowiłam zasięgnąć rady specjalisty czyli poszłam do renomowanego gabinetu laseroterapii.Pani doktor dobrała mi kurację -Mezoterapie byłam na 2 zabiegach wydalam ponad 700zl. a efektów żadnych nie dostrzegłam.Wydaje mi się,ze miałam zle dobraną terapie do swojej skóry i tylko wydałam niepotrzebnie pieniądze.Czy mikrodermabrazja jest skuteczniejszym leczeniem ?Czy mam możliwość pozbyć się rozstępów wiedząc,że zapłacę za coś po czym będę mogła widzieć jakieś efekty?Bardzo proszę o pomoc,bo już sama nie wiem co mam robić... Pozdrawiam:shy:
Odnośnik do komentarza
Ja mam ten sam problem. Wygladam jak bym miała blizny po jakims wypadku. Mikrodermabrazja chyba nie ejst odpowiednia, chociaz tak dokładnie to sie na tym nie znam. Tez chetnie poszłabym na laser, ale po tym co napisałaś zaczełam sie zastanawiac czy warto.
Odnośnik do komentarza
Gość kamila1979

Ja zdecydowałam się na zakup Derma Rollera w sklepiku internetowym Uroda,

Na allegro też można dostać takie rollery , ale te same w sklepie są tańsze!

Miałam rozstępy na brzuchu po ciąży i na udach. Na posladkach miałam cellulit.- już też zaczyna zanikać
Nie powiem, używam już 3 miesiące rollera i rozstępy znikają smiley) Bardzo mnie to cieszy. Używam Derma Rollera co drugi dzień po 15-20 minut . Czasami odczuwłam lekki ból, ale to nic smile.gif najważniejsze że zaczynam widzieć efekty smiley

Odnośnik do komentarza
Tak jak ktoś napisał wcześniej wszystko zależy w jakim "stadium" są wasze rozstępy. Jeśli są w odcieniach różu, fioletu to jest to najwyższy czas by zacząć stosować kremy a jest szansa by je w jakimś stopniu zniwelować. Jeśli są białe to raczej ciężko będzie się ich pozbyć za pomocą kosmetyków. Moja siostra też niestety zmaga się z tym problemem, kupiła sobie krem na rozstępy Flosleku (to polka firma więc cena była przyzwoita), stosuje go regularnie i jest jak na razie z niego zadowolona, rozstępy, któe były mocno różowe znacząco się rozjaśniły.
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Jedynym sposobem na całkowite pozbycie się rozstępów są zabiegi. Chyba najskuteczniejszym jest zabieg Bi-one, który można zrobić w Klinice La Perla. Składa się on z czterech faz - peelingu, odżywianiu komórkowym, biodermogenezie i odzyskiwaniu równowagi. Efekty są naprawdę spektakularne. Można całkowicie pozbyć się tego problemu i znowu cieszyć się gładką skórą.
Odnośnik do komentarza
Gość jarozalia
Jeśli ktoś ma skłonności do rozstępów, powinien cały czas, a zwłaszcza podczas ciąży nawilżać i natłuszczać skórę. Można to robić nawet zwykłą oliwką lub wazeliną. Najważniejsze, żeby robić to jak najczęściej. W razie, gdy rozstępy już się pojawiły trzeba zastosować kremy zwiększające elastyczność skóry (może być kolagen Vitasil czy coś takiego). Najgorzej, jak rozstępy robią się jaśniejsze. Wtedy chyba jedynym skutecznym sposobem jest dermabrazja laserowa. Są też peelingi chemiczne i mikrodermabrazja, ale różnie bywa z ich skutecznością. Poza tym trzeba wykonać kilka zabiegów. Koszt dermabrazji laserowej można za to liczyć w tysiącach... :/
Odnośnik do komentarza

Witam! W ofercie Clinica Cosmetologica dr Igora Michajłowskiego znalazły się najnowocześniejsze zabiegi, które pomagają w walce z rozstępami. Wśród propozycji wymienić można: laser Palomar Emerge, Cellu M6 Integral, Pollogen Legend, Surgen, Maximus oraz Dermapen/ Mezopen. Zachęcam do bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji, aby dobrać odpowiedni zabieg do aktualnego stanu skóry. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...