Forum Uroda

Lakiery hybrydowe

~martanowa

~martanowa

Hej dziewczyny, stosujecie może lakiery hybrydowe? Opłaca się je kupować? Potrzebna jest do nich lampa UV i nie wiem czy się przerzucać na nie, bo słyszałam całkiem dobre opinie ;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~malo

~malo

długo wytrzymują na paznokciu więc jest to wygodne, bez lampy akryl??pierwsze słyszę i myślę, że nie da rady ale może się mylę.
~chillout

~chillout

Konieczna jest lampa UV. Ja miałam hybrydę z mollona i trzymała mi się 3 tygodnie. Kolor nie blaknie, nie odpryskuje, no rewelacja. A z normalnymi lakierami to mam tak, że każdy wytrzymuje mi na paznkiciach średnio 1 dzień. Dlatego też hybryda stała się dla mnie wybawieniem. Polecam
Swoją drogą, że nie są to takie lakiery, ani tanie akcesoria
~chillout

~chillout

Ale jeśli chce się robić hybrydę częściej niż 2- 3 razy w życiu to warto się wyposażyć we własny sprzęt, bo u ksometyczki się zwyczajnie nie opłaca
~marysia_deko

~marysia_deko

Lampa to koszt od 100 do 300 zł. A materiały to już sama decydujesz czy kupujesz te lepsze czy gorsze. Zdecydowanie opłaca się kupić mniejsze opakowania lakierów ale lepszych.
~jolan

~jolan

chillout napisał/a:
Ale jeśli chce się robić hybrydę częściej niż 2- 3 razy w życiu to warto się wyposażyć we własny sprzęt, bo u ksometyczki się zwyczajnie nie opłaca

Nie zgadzam się z tobą. Lakier kosztuje koło 100zł dotego baza i top to następne 200zł plus lampa itd. Nie wyobrażam sobie malowania paznokci na jeden kolor a trudno zainwestować w lakiery 1000zł więc pozostaje manicure i pedicure u kosmetyczki.
~kasiad

~kasiad

A w jakim celu podbijasz? Ja też uważam ze nie opłaca się kupować lakierów hybrydowych na własny użytek. Są po prostu za drogie. Ja chodzę na manciure i pedicure hybrydowy do kosmetyczki.
~rosiehw

~rosiehw

zalezy tez czy ktos robi tak intensywnie zeby w dluzszym czasie sie zwrocilo, jesli to lubi to moze warto zainwestowac, ja wole isc na raz na jakis czas i sobie zrobic
~tosia08

~tosia08

Też zastanawiam się nad nałożeniem lakieru hybrydowego. Słyszałyście może o takim: Neonail Mono UV 3w1?
Zastanawiam mnie sprawa zmywania lakieru - czy pomimo, że lakier jest trwalszy i lepszy to czy zmywacz nie zniszczy bardziej płytki paznokciowej?

~olamona80

~olamona80

O, ciekawa ta opcja 3 w 1, bo dla mnie czasem nakładanie hybrydy trwa za długo. A co do zmywania to faktycznie, może niszczyć paznokcie, ale to jest skutek uboczny tak jak przy zwykłych lakierach.
kosmetolog Joanna Hirszler

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Przede wszystkim, ogromną zaletą lakierów hybrydowych jest trwałość. Manicure hybrydowy utrzymuje się nawet do trzech tygodni. Poza tym, to ogromna wygoda, bo nie musimy poświęcać czasu na malowanie paznokci raz, a nawet kilka razy w tygodniu.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
~adamenko

~adamenko

Ale ja na tych samych hybrydach jestem znacznie dłużej, nawet po 8 tygodni, tak więc jest to wykonalne ;-)

rozalka89

rozalka89

u mnie hybrydy utrzymują się średnio 1,5 tygodnia do 2 tygodni

157821 rozalka89 Kobieta, 25 lat, Białystok
~beksal

~beksal

Te same hybrydy new nails od bardzo dawna - nie ma z nimi żadnych problemów, lakiery są ok, paznokcie wyglądają zdrowo, ładnie i estetycznie. Oczywiście wszystko wymaga tutaj stosowania kosmetyków odpowiedniej jakości. To podstawa.

Abigail Laskowska

Abigail Laskowska

Odpowiedź eksperta

Owszem zakup niezbędnych produktów do wykonania manicure hybrydowego to większy jednorazowy wydatek - ale jeśli lubicie same robić sobie paznokcie to w dłuższej perspektywie jest bardziej opłacalne niż regularne chodzenie do salonu.

126545 abigail-laskowska Kobieta, 30 lat, Warszawa
sara233

sara233

Jak chodziłam do kosmetyczki to ona stosowała lakiery hybrydowefirmy Semilac. Teraz kupiłam sobie własny sprzęt i sama robię paznokcie w domu też lakierem Semilac. Lakier trzyma się ponad 3 tygodnie, nie odpryskuje i nie ściera się. Jestem naprawdę zadowolona.

170991 sara233 Kobieta, 29 lat, kraków
~Sandra88

~Sandra88

Swego czasu robiłam sobie sama hybrydki, używałam lakierów semilac, natomiast ze względu na nawał pracy i wogóle nie chce mi się w to bawić i robi mi koleżanka, też używa semilac, uważam że są to bardzo dobre lakiery hybrydowe i cena też przystępna.

~Lalka12

~Lalka12

Lakiery hybrydowe semilaca mają dużą paletę kolorystyczną, jak mam jakiś kupić to siedzę godzinę i się zastanawiam, powiedzcie mi jaką datę ważności mają te lakiery?

Ice_Girl

Ice_Girl

Jak zaczynałam swoją przygodę z semilacami, to też się bałam, że sobie nie poradzę, a malowanie okazało się bardzo proste, jak nabierze się wprawy, to już w ogóle jest ok. Ostatnio stwierdziłam, że jestem uzależniona od hybryd, mam w swojej kolekcji już 19 semilaców :D i to na pewno nie koniec, bo paletę kolorów maja boska :-)

135857 ice-girl Kobieta, 39 lat, Polska