Skocz do zawartości
Forum

Stylizacja paznokci


Gość dzorczq

Rekomendowane odpowiedzi

Beauty Lux - tam macie szkolenia zawodowe, które faktycznie przygotowują do pracy. Pracuję w tej branży już dosyć długo i wiem, jak to wygląda. Nie da się od zaraz wejść na nie wiadomo jaki poziom, ale tych kilka tygodni szkoleń robi ogromną różnicę. Po prostu przygotujecie się do pracy.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam Beauty Lux - tam macie wszystko do ogarnięcia na prostych zasadach. Działamy z nimi dosyć długo, nie ma żadnych problemów. Najważniejsze, że pracownice, które wysyłamy do nich na szkolenia, faktycznie wracają od nich z wiedzą. I to właśnie ma dla nas znaczenie.

Odnośnik do komentarza

Potwierdza Beauty Lux.
Fakt - pracuje się na porządnych kosmetykach, ale nie chodzi wyłącznie o to. Tam wszystko odbywa się na fajnym poziomie. Oczywiście - przejście przez szkolenia wymaga poświęcenia czasu na naukę. To nie jest zawód dla każdego, ale jeśli chodzi o dojście do niego, to zdecydowanie polecam właśnie Beauty Lux.

Odnośnik do komentarza

ja zawodowej stylizacji paznokci nauczyłam się u nich https://www.beautyextra.pl/ mają świetny program szkoleń, dużo teorii, ale też dużo nauki na "żywym organizmie". W sumie można powiedziec, że praktyki to była zdecydowana większość, jak nie całość prawie, wiec wychodzi się z papierem i bardzo dużą wiedzą i umiejętnościami. Bez problemu po takim kursie znalazłam pracę.

Odnośnik do komentarza

Beauty Lux - też potwierdzam. Jeśli chodzi o szkolenia, które przygotowują do pracy, to trudno mi wskazać lepsze miejsce. Przede wszystkim tam wszystko dzieje się na wysokim poziomie. Masz porządne kosmetyki, małe grupy, doświadczone prowadzące i m.in. dlatego te efekty są tak bardzo okazałe.

Odnośnik do komentarza

pewnie ze tak :) robie sama sobie i czasem kolezankom, traktuje to jako hobby. nie mialam zadnych szkolen poza tymi z yt :D i jestem z siebie dumna. pracuje na dobrych oriduktach z makear, maja swietne kolory i dobrej jaksci produkty.

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie innej drogi. Jestem właśnie po szkoleniach. Moja koleżanka jest po kosmetologii. Przyszła do nas do salonu - musiała iść i tak na szkolenia. A papierek z kosmetologii? No ma go i nic poza tym. Mieli bardzo mało praktyki. Ona ma teorię, która tutaj w większości jest zbędna.

Odnośnik do komentarza

Z tym Beauty Lux to rzeczywiście fakt, ale żeby sobie poradzić na rynku, musicie stale pracować nad swoimi umiejętnościami. Dajemy sobie radę. Szkolenie zawodowe trwa kilka tygodni, ale po prostu - ono zdecydowanie przygotowuje do pracy, czyli da się.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Sama też jestem po szkoleniach zawodowych, nie mam żadnej regulanej szkoły, a jakoś daję sobie radę. Najważniejsze jest angażowanie się w rozwój i stawianie na umiejętności, a nie na papierki. Za papierki nikt wam w tej branży pracy nie da.

Odnośnik do komentarza
Gość MezowaDama

Ja jeżdżę na różne kursy stylizacji paznokci do Warszawy do Beauty Lux. Wachlarz szkoleń mają naprawdę duży. Ostatnio robiłam kurs French metodą Kamuflaż. Super sprawa, wszystkim polecam :) Klientki chętnie się decydują :)

Odnośnik do komentarza

Tak, jestem zadowolona z tego ile zarabiam w sumie to będe musiała podnieść trochę ceny, bo mam tyle klientek, ze po prostu nie wyrabiam ( aktualnie jest trochę luzu bo wakacje ale nie chce mi sie myśleć o tym co będzie przed świetami).

Uczyłam się robić paznokcie u Natalii Lariny: https://natalialarina.pl/12-kursy-paznokcie-stylizacja - szkolenia bardzo polecam bo przeprowadzone profesjonalnie, swietna atmosfera. Chodziłam tam zarówno na szkolenia techniczne jak rowniez potem na doszkolenia.

Odnośnik do komentarza

muszę potwierdzić że szkolenie u pani Pauliny Piórkowskiej-Rąpały z Beauty Room, o której wspomniano, to najwyższa klasa. ogromnie dużo się nauczyłam i przełożyło się to na zadowolenie moich klientek. no i też wpłynęło na wzrost zysków, co wiadomo też się przecież liczy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...