Skocz do zawartości
Forum

Kurs w New Nails


Gość eos85

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam już sporą wiedzę, ale do ideału daleko, dlatego właśnie dalej się uczę i zamierzam nieustannie się rozwijać. Kolejne szkolenia w New Nails + praktyka powinny mi zapewnić to, czego szukam, czyli bardzo dobrą pracę. Mamy u nas w mieście kilka salonów, w których naprawdę mają niezłe wymagania ;-)
Odnośnik do komentarza
No przecież to już moje drugie szkolenie w New Nails, więc wiedziałam na jakich zasadach pracują i że się angażują w cały proces szkoleniowy. Skoro w programie były pozycje, których dotychczas nie znałam, to wiadomym było, że czegoś się nauczę.
Odnośnik do komentarza
Ok - teraz rozumiem. Po prostu nie wszystko było dla mnie jasne, ale dzięki za rozjaśnienie ;-) Podoba mi się Twoje zaangażowanie - nie jest to zbyt często spotykane. Dziewczyny raczej oczekują, że nie zrobią nic, a efekt będzie rewelacyjny, a tak to nie działa... Powodzenia w szkoleniach z New Nails.
Odnośnik do komentarza
Wchodzą laski i pytają czy to mamy. Jako że koszty wprowadzenia są niewielkie, to szefowa się na to zdecydowała - ona wprowadza w zasadzie wszystko co nie jest kosztowne, a cieszy się powodzeniem. Takie zasady działania salonu ;-)
Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
To nieźle ;-) Również zaczynam teraz budowanie własnej bazy klientek. Jeśli faktycznie uda mi się ich znaleźć wiele, to będę chciała
założyć własny salon. Nie wiem tylko ile faktycznie będę jeszcze w stanie pracować po godzinach, jednocześnie robiąc to dobrze.
Odnośnik do komentarza
Właśnie zarezerwowałam sobie u nich szkolenie ze stylizacji paznokcia. Uważam, że to był dobry pomysł - dużo czytałam i szukałam, myślę, że u nich na szkoleniu wszystko będzie ok. Chciałabym znaleźć pracę w salonie. Trochę już potrafię, ale liczę, że new nails mnie po prostu przygotuje do zawodu.
Odnośnik do komentarza

Aktualnie Beauty lux to szkoła kosmetyczna, a new nails to hurtownia kosmetyczna. Same szkolenia są w dalszym ciągu na bardzo wysokim poziomie, rzeczywiście zaawansowane. Najlepiej od razu robić ten najwyższy poziom, o ile macie chociaż minimalne przygotowanie. Tam się działa w małych grupach, na porządnych kosmetykach i po prostu ogólnie warto, bo nie ma łatwiejszej drogi do zawodu kosmetyczki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...