Skocz do zawartości
Forum

Kurs w New Nails


Gość eos85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzorczq

Byłam już tam na szkoleniu, a dokładniej na kursie stylizacji paznokcia
Moje szkolenie zaliczam do udanych - przydatne doświadczenie, które aktualnie wykorzystuję w pracy. Zrobili taką promocję? Mi by się i tak na nic nie przydała, bo nie miałabym kogo zabrać na szkolenie ;-) Chyba, że bym kogoś namówiła ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
Ja będę tam na szkoleniu, ale za dwa tygodnie. Będę się uczyła stylizacji paznokcia i liczę na porządny przypływ wiedzy Dużo dobrego dowiedziałam się o New Nails od znajomych. Jak to będzie wyglądało w moim przypadku to już dam znać za jakiś czas
Odnośnik do komentarza
Gość dzorczq
Na pewno się nie zawiedziesz. Instruktorki New Nails przykładają się do swojej pracy i w zasadzie możesz być pewna tego, że wyjdziesz od nich mądrzejsza. Kiedy szukałam szkolenia miałam poważne wątpliwości co do wyboru - szkół jest dużo. Postawiłam na nich i był to strzał w dziesiątkę.
Odnośnik do komentarza
Nie tylko opinii znajomych. Szukałam również ocen na internecie. Przed wyborem New Nails kontaktowałam się z nimi telefonicznie. Dzwoniłam również do innych szkół. Sprawdzałam jakie mają podejście do kursantów, czyli m.in. ich cierpliwość ;-)
Odnośnik do komentarza
Jak sprawdzić cierpliwość przez telefon? Bardzo prosto. Zasypywałam rozmówczynię stosem pytań. Czekałam na odpowiedzi. W przypadku New Nails w zasadzie uzyskałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie. Inna przedstawicielka firmy potrafiła mi przykładowo zaproponować wysłanie wszystkich pytań drogą mailową. Tak właśnie kształtuje się moja opinia ;-)
Odnośnik do komentarza
Gość Wdzieczna
Ale czy zawsze będzie to do końca obiektywne? Wyobraź sobie, że czekasz na miejscu, w salonie New Nails na obsługę. Widzisz, że babka przez kilkanaście minut rozmawia przez telefon. Byłabyś wkurzona? Ja tak ;-) Zatem nie zawsze będzie to dobra metoda.
Odnośnik do komentarza
Oj tam, oj tam. Obrałam sobie taką strategię i w przypadku każdej usługi się sprawdzało. W tym wypadku było podobnie, więc nie ma na co narzekać. Na mojej "technice" możesz polegać i na pewno się nie zawiedziesz. Zobaczysz ;-)
Odnośnik do komentarza
kurde musze się zastanowić na tym new nails (chociaż mam daleko) bo o paru innych szkołach w warszawie, m.in. pro-activ i professional slyszlam złe opinie, że ciasno, brudno i niepofesjonalnie. ciężko jest się zdecydować na wydanie takiej kasy, trzeba dobrze wiediec za co się płaci...
Odnośnik do komentarza
Nie patrz na negatywne opinie o innych firmach - szukaj raczej tej, która ma te najlepsze i sama próbuj sobie zdobyć opinię o takiej firmie szkoleniowej jeszcze przed szkoleniem. Pokazałam tutaj jak ja to robiłam w przypadku kursu New Nails. W szkołach sytuacja się szybko zmienia, a opinia netowa może być stara. Ogólnie - trzeba być bardzo uważnym!
Odnośnik do komentarza
Witam ostatnio ukończyłam kurs stylizacji paznokci zawodowy , trwał on 120 godzin grupy były małe i dobrze mi się uczyło . Jako gratis był kurs manicuru japońskiego i hybrydowego. Jestem bardz zadowolona z tego kursu New Nails . Dla zainteresowanych ich stronka www.new-nails.com . Jeszcze raz gorąco polecam i myślę , że skorzystam z jeszcze jakiegoś kursu ;)
Odnośnik do komentarza
Gość wioletta86
prosto z mostu - kurs jest rewelacyjny! instruktorzy konkretni, rzeczowi. atmosfera bardzo przyjazna. wszyscy wzajemnie wspierają się - ogólne nastawienie na jakość kursu na 6! z takimi efektami na pewno wybiorę się do nich na jakiś kurs :) może perfekcyjne zdobienie paznokci? kto wie :) na pewno zaprosze koleżanki - może załapię się na jakiś rabacik ;p hehe pozdrawiam zadowolonych :) bo tych drugich zapewne jest mało, a raczej ich nie powinno wcale być! niepochlebne opinie to zapewne zawistna konkurencja ;/ taka karma niestety ;/
Odnośnik do komentarza
Kurcze - szkoda, że nie wiedziałam wcześniej ;/ Tyle pieniążków można zaoszczędzić. Ale cóż, przyda się w przyszłości. Przy kolejnym szkoleniu z New Nails będę już pamiętała o dofinansowaniu. Wszystkie szkolenia mogą być finansowe z UP?
Odnośnik do komentarza
Z tego co czytałam to nie dla wszystkich, lecz dla tych firm, które współpracują z Urzędami Pracy i mają podpisaną odpowiednią umowę. Nie jest powiedziane, że każdy musi dostać takie dofinansowanie - kasa z budżetu zawsze jest ograniczona.
Odnośnik do komentarza
Nie zmieniło się zbyt wiele - instruktorkę miałam inną, ale oceniam ją tak samo pozytywnie. Kosmetyków również New Nails nie zmieniło - po co mieli by to robić skoro poprzednie się doskonale sprawdzają? Mam wrażenie, że wnętrze zostało odnowione, ale przecież najważniejsza jest ogólna jakość szkolenia - pod tym względem jest naprawdę super.
Odnośnik do komentarza
Oczywiście, że mam. Certyfikat jest dla mnie bardzo ważny - certyfikaty renomowanych szkół naprawdę dają wiele na rekrutacji. Ja moje certyfikaty zabierałam nawet wtedy, gdy mnie o nie, nie proszono. Przecież wpłynie to tylko pozytywnie na moją ocenę, a nie negatywnie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...