Skocz do zawartości
Forum

Akryl, mam pare pytan...


Gość Aga_154

Rekomendowane odpowiedzi

hajka wszystkim, mam parę pytań odnośnie akrylu, niedługo przyjdzie do mnie poczta cały zestaw do robienia paznokci metoda akrylowa, jednak nie wiem wszystkiego jeżeli chodzi o ta metodę, czy mogla by mi jakąś dobra stylistka dać parę rad? była bym bardzo wdzięczna Smile a oto pytania:

1. jak wpływa akryl na prawdziwa płytkę paznokcia? (słyszałam od kogoś ze akryl strasznie wżera sie w paznokieć i paznokcie prawdziwe są potem bardzo zniszczone i trudno je potem doprowadzić do stanu używalności, a czy to prawda to nie mam pojęcia, próbowałam szukać informacji ale jeszcze nie znalazłam Sad )
2. czy nic sie nie stanie jeżeli na własną płytkę paznokciowa zrobię parę kwiatków z akrylu no i jak je potem ściągnąć?? jest jakaś prosta metoda sciagania akrylu? tak zeby zabardzo paznokci wlasnych nie poniszczyc?
3. zastanawiam sie jak robicie ta koronke i jak te puste koleczka na tipsie z akrylu czy z zelu wlasnie nie wiem z czego hehehe mogla by mi ktoras z was napisac jak robi siateczke i te koleczka? Smile

hmm mysle ze narazie to wszystkie pytania moze potem przyjdzie wiecej. Bede bardzo wdzieczna jezeli ktoras z Pan mi troszeczke pomoze, poradzi z góry dziekuje :* i pozdrawiam z Berlina hehe

PROSZE POMOZCIE :(
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...