Skocz do zawartości
Forum

Masaż twarzy


Gość mirka40

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja robię masaż zazwyczaj przy okazji OCM. Wtedy masz połączenie - olejki plus masaż, bardzo fajna sprawa. Okazjonalnie chodzę też do Yasumi ursynów na zabieg banana split (masaż twarzy z czekoladą i bananem). Jednak nie ma to jak masaż twarzy wykonywany przez kogoś innego :)

Wracając do masażu w domu... Znacie jakieś techniki? Znalazłam ostatnio taki filmik (z 2009 roku, ale chyba nadal aktualny) na youtube

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jestem masażystką od ponad 7 lat. Tak, masaż twarzy jest bardzo skuteczny. Bardzo polecam oprócz masażu manualnego, masaż bańką chińską ( ang. cupping massage ) ( znajdziesz bańki specjalnie do tego dostosowane - są mniejsze od tradycyjnych ) można wykonać masaż bańką samemu w domu bądź udać się do masażysty, który jest wykwalifikowany w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Gość Dagmrfr

Polecam zabieg bioline w klinice dr legrand. Świetnie połączenie zabiegu z czterema masażami. Można się mega zrelaksować i wyciszyć. Chodzę regularnie raz w miesiącu i widzę ładne efekty wygładzenia mięśni.

Odnośnik do komentarza

Wyprobowałam i regularnie robie sobie takie masaże. Nie wiem jak zadziała na moją skórę w dłuższej perspektywie ale jak na razie widze efekty na plus w stosunku do skóry wokól oczu. Szczególnie jesli chodzi o worki pod oczami, z którymi mam problem z rana. Wałeczek skutecznie je redukuje (wkładam go dzień wcześniej do lodówki i dzięki temu mam z rana chłodny masaż).

Po wykonaniu masażu nakłada oczywiśćie krem pod oczy, do tej pory najlepiej sprawdza sie u mnie regenerujący krem pod oczy od Resibo (na stronie jest katalog marki https://resibo.pl/ - swoją droga bardzo polecam bo są to jedne z lepszych naturalnych kosmetyków jakie można dostać w Polsce).

Krem moze nie jest tani, ale jest niesamowicie wydajny. Odżywia, ujędrnia i zmniejsza cienie pod oczami. Pierwszy krem pod oczy, który coś robi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...