Skocz do zawartości
Forum

Jaki masaż najbardziej polecacie?


Gość Berenika26

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłam w salonie masaż Day Spa Vita;O w Gdyni. https://www.spavitao.pl/ Mają tam duży wybór masaży zarówno relaksacyjnych jak i zdrowotnych. Miałam duży problem z cellulitem, zaczęłam ćwiczyć i regularnie stosować masaże antycellulitowe właśnie w tym salonie masażu i poprawa była zdumiewająca. Do tego w tym salonie masażu panuje niepowtarzalna atmosfera! bez spin, czysty relaks i miła obsługa ? 

Odnośnik do komentarza

Wiele zależy także od zastosowania masażu i oczekiwanych rezultatów. Ja od niedawna chodzę na masaż klasyczny do kliniki www.naszaklinika.com.pl w Ożarowie Mazowieckim. Jego zadaniem jest pobudzenie krążenia i usprawnienie przemiany materii. Po kilku zabiegach czuję znaczną poprawę i szczerze mogę każdemu polecić ten rodzaj masażu.

Odnośnik do komentarza

Mi od dłuższego czasu doskwierały ciągłe bóle kręgosłupa. Ich powodem był siedzący tryb życia, nadwaga oraz brak aktywności fizycznej. Zaczęłam wtedy chodzić na masaże lecznicze do przychodni www.kolmed-swidnica.pl w Świdnicy. Ból znacznie się zmniejszył, a ja jestem w stanie normalnie funkcjonować. Mam zamiar także zapisać się na siłownię i skorzystać z usług dietetyka.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Malwa napisał:

A czy ktoś stosuje urządzenie do masażu twarzy? Czytałam bardzo dobre opinie, że regularny masaż pomoga zapobiega wcześnemu starzeniu się skóry oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek 

Jeżeli masz na myśli taki wałek- roller do masażu twarzy to mogę potwierdzić że świetnie działa na opuchnięcia, zaczerwienienia, daje efekt ukojenia i pobudza krążenie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Anżelika
W dniu 28.06.2021 o 16:50, Gość Malwa napisał:

A czy ktoś stosuje urządzenie do masażu twarzy? Czytałam bardzo dobre opinie, że regularny masaż pomoga zapobiega wcześnemu starzeniu się skóry oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek 

Ja używam takiego rollera https://www.notino.pl/korika/tools-walek-do-masazu-do-twarzy-i-akcesoria-do-masazu-jade-green/ - była to dobra inwestycja 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...