Skocz do zawartości
Forum

Jaki masaż najbardziej polecacie?


Gość Berenika26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marianka76
A nie macie problemów z umówieniem się na wizytę? Bo ja odkąd pamiętam mam odwieczny problem z dodzwonieniem się i umówieniem. Trafiłam na Booksy.net. Używacie tej aplikacji? Z tego co widziałam, za jej pomocą o wiele łatwiej jest się umówić :)
Odnośnik do komentarza

Decydując się na masaż trzeba wiedzieć co chcemy przez to uzyskać. Są różne rodzaje ich rodzaje. Mnie na szczęście wystarczają masaże relaksacyjne. Właściwy masaż to uczta dla ciała i ducha – poprawia krążenie, likwiduje napięcie, odpręża i relaksuje.

Odnośnik do komentarza
Gość jadzia44

Czy słyszałyście może o terapii czaszkowo krzyżowej?

Namówiła mnie na to moja koleżanka, która uczęszczała na to od dłuższego czasu. Zabieg bardzo odprężający, polecany szczególnie osobom cierpiącym na stres. Sama całe dnie siedzę na niewygodnym krześle przed komputerem tak więc zabieg zredukował ból kręgosłupa.
Zauważyłam,ze ma to bardzo dobry wpływ na moje zdrowie. Wcześniej miałam pewne problemy z bezsennością. Obecnie nie muszę się z nimi męczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość niewidzialnijakmy

Myślę teraz o wybraniu się na masaż, ponieważ od kilku dni odczuwam lekkie bóle. bólu w lewym boku i nie jestem już taka pewna czy mi masaż pomoże, ponieważ nie jest to chyba zwykłe naciągnięcie mięśnia.

Odnośnik do komentarza
Gość shazzaaaamka

Ostatnio wybrałam się na masaż bańką chińską i chociaż był fajny, to czuje, że nie jest dla mnie... ale za to masaż relaksacyjny... to był strzał w dziesiątkę! Nie wiem, jak u Ciebie, ale ja nigdy nie miałam czasu na takie rzeczy, ale teraz postanowiłam, że co najmniej raz na miesiąc (w przypadkach ewentualnych raz na dwa miesiące) zapisuje się na wizytę do gabinetu i idę się relaksować. Koniec. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Gość patioszka88

Ja chodzę na hydroterapię do Damiana w Warszawie i jestem zachwycona. Kąpiel wirowa to bardzo łagodny masaż. Czułam jak rozluźniają mi się tkanki, a po dwóch terapiach zmniejszyło się napięcie mięśniowe.

Odnośnik do komentarza

Raz na jakiś czas warto jest dać sie rozpieścić masażyście oraz wybrać się do salonu masażu.

Ze swojej strony polecam dwa rodzaje masażu

Masaż gorącymi kamieniami - jest tak przyjemny, że można na nim zasnąć

oraz masaż antycellulitowy, który może znacznie wspomóc walkę z cellulitem

https://natalialarina.pl/ Nl Slowianka Nataliia Larina ul. dr. Józefa Babińskiego 71A
30-393 Kraków NIP: 6783147460 Regon: 122833197
tel. 732 705 007 szkolenia@slowianka-nails.pl

Odnośnik do komentarza

Czy słyszałyście może o terapii czaszkowo krzyżowej?

http://rehaorthopedica.pl/fizjoterapia - aktualnie można się na nią zapisać do tego gabinetu w Krakowie.
Namówiła mnie na to moja koleżanka, która uczęszczała na to od dłuższego czasu. Zabieg bardzo odprężający, polecany szczególnie osobom cierpiącym na stres. Sama całe dnie siedzę na niewygodnym krześle przed komputerem tak więc zabieg zredukował ból kręgosłupa.
Zauważyłam,ze ma to bardzo dobry wpływ na moje zdrowie. Wcześniej miałam pewne problemy z bezsennością. Obecnie nie muszę się z nimi męczyć.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei chodzę na masaże do http://www.pracownia-piekna.pl/masaze-lecznicze/. Zaciągnęła mnie tam kiedyś znajoma z klubu na relaksacyjny, tak to się zaczęło. Przydało się, gdy nagle wyskoczyły mi problemy z kręgosłupem (siedząca praca i laptop!!!). Wcześniej próbowałam pływalni, ale to nie zaskoczyło. Chodzę systematycznie na te "tortury", mają OK specjalistów, najważniejsze że z kręgosłupem lepiej + zmiana trybu życia na aktywny.

Odnośnik do komentarza

mnie się bardzo podoba masaż tantryczny, mąż zabrał mnie do Studia masażu Unity Point w Krakowie na Metalowców. Masaz tantryczny dla par, bałam się początkowo bo to bardzo intymny masaż ale przełamałam się i nie żałuję. Coś wspaniałego jaki relaks

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...