Skocz do zawartości
Forum

Masaż na cellulit


Gość vave

Rekomendowane odpowiedzi

Z zabiegów relaksacyjnych, które dodatkowo pomagają walczyć z cellulitem mogę polecić green coffee i algi (działają detoksykacyjnie, usuwają nadmiar wody, ujędrniają skórę). Jednak prawda jest taka, że żeby były efekty, trzeba trochę pocierpieć. U mnie bańka zadziałała rewelacyjnie:) Polecam Tuan Day Spa pod Piasecznem - naprawdę znają się na walce z cellulitem:)
Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że raczej jednorazowy masaż niewiele da... trzeba by było chodzić przynajmniej co tydzień, a kogo na to stać? Ja kiedyś dostałam w prezencie od męża karnet na masaż i wybrałam sobie masaż kawą, miało niby działać antycellulitowo ale jakoś dużej różnicy nie widziałam...
Odnośnik do komentarza
Dziewczyny, wszystko zależy od tego jak duży macie problem z Cellulitem. Ja miałam tak ogromny cellulit, że mi żadne masaże nigdy nie pomogły. Dopiero poczytałam w internecie jak dziewczyny na forach polecają zabieg icoone, który robią w klinice idealist w warszawie na chodkiewicza. i faktycznie to było pierwsze co mi pomogło. Zrobiłam 10 zabiegów i mam w końcu spokój, polecam każdemu.
Odnośnik do komentarza

Na cellulit mam swój jeden sprawdzony sposób- drenaż limfatyczny. Długo miałam problem z cellulitem na udach, nie potrafiłam chodzić w sukienkach czy szortach ponieważ strasznie wstydziłam się swoich nóg. Pomoc znalazłam w https://www.magiadlaciala.pl/drenaz-limfatyczny-wroclaw . Efekt widoczny po pierwszym zabiegu a teraz bez problemu zakładam sukienki :D

Odnośnik do komentarza
Gość Wiktoria576

Ja zawsze miałam takie otłuszczone uda i resztę ciała szczupła, wiec zawsze widziałam te dysproporcje. Pomogła wizyta u trenera personalnego i dodatkowo zabiegi Vela. Były bardzo przyjemne, mocno rozgrzewały ciało, miałam chyba serie 4-5 zabiegów. Skóra jest teraz mega gładka i wreszcie te uda są szczuplejsze. Korzystałam z kliniki dr legrand.

Odnośnik do komentarza
Gość Karokrakowianka

Aby pozbyć się cellulitu zdecydowałam się na zabieg VelaShape III w klinice Dr Legrand w Krakowie. Zabieg wykorzystuje trzy technologie - vacum delikatny drenaż limfatyczny jak rownieżfale radiowa i podczerwień które podgrzewają włókna kolagenowe a co za tym idzie skóra staje się bardziej ujędriona a cellulit znika. Uwielbiam ten zabieg i polecam wszystkim

Odnośnik do komentarza

~Karokrakowianka
Aby pozbyć się cellulitu zdecydowałam się na zabieg VelaShape III w klinice Dr Legrand w Krakowie. Zabieg wykorzystuje trzy technologie - vacum delikatny drenaż limfatyczny jak rownieżfale radiowa i podczerwień które podgrzewają włókna kolagenowe a co za tym idzie skóra staje się bardziej ujędriona a cellulit znika. Uwielbiam ten zabieg i polecam wszystkim

Ile miałaś zabiegow?

Odnośnik do komentarza

Ze swojej strony polecam zastanowić sie nad zabiegiem endermologii. U mnie przynajmniej przyniósł bardzo dobre rezultaty:
https://www.istshare.eu/endermologia-odchudzanie-moze-byc-jeszcze-prostsze.html

Na stronie jest to opisane. Maszyna wyposażona jest głowicę składającą się z dwóch ruchomych rolek oraz z komory ssącej. W trakcie zabiegu głowica wciąga fałd skóry pomiędzy rolki i zasysa ją. Skóra poddawana jest wtedy procesowi rolowania, dzięki czemu masaż dociera także do jej głębszych warstw. Daje o wiele bardziej dogłębne działanie niż taka na przykład bańka chińska.

Odnośnik do komentarza

Moge polecić icoone. Zabieg ten jest najlepsza metodą na pozbycie się kilogramów czy nadmiaru skóry z brzucha ( w wielu przypadkach , na przykład po ciązy jest to jedyne mozliwe działanie aby odzyskać dawną sylwetkę) Pamiętajcie jednak,ze operacja ta niesie ze soba ryzyko oraz ma wiele przeciwwskazań poniewaz jest to jeden z bardziej rozległych zabiegów. Dlatego też polecałabym bardziej zastanowić sie nad icoone https://cliniqmed.pl/oferta/icoone-laser/

Odnośnik do komentarza

widzę, że dużo dziewczyn tu poleca lasery, ale ja tez się pod to podepnę, bo po prostu u mnie to się sprawdziło, a robiłam masaż bańką chińską przez pół roku i minimalną różnicę widziałam, dodatkowo do tego piję dużo wody, więc wspieram organizm w walce z cellulitem, ale to ciągła walka, jak tylko się zapomnę to znowu przypominajka z zabiegiem, robię je w love my skin w Szczecinie

Odnośnik do komentarza

Oczyszcza z toksyn skórę i sprawia że staje się bardziej jędrna lśniąca i gładka. Również gorąco polecam spróbować sauny i morsowania.Oczywiście największe efekty daje gdy korzystamy nago bo wtedy skóra całą powierzchnię się poci i chłodzi. Polecam, po czterech miesiącach już widać u mnie efekty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...