Skocz do zawartości
Forum

Masaż odprężający


Gość Sysiolek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marianka76
Macie też taki problem z umówieniem się na masaż jak my? Zaczęłam uczęszczać z mężem na masaże, bo oboje mamy siedzący tryb pracy i niestety zaczęliśmy cierpieć na ból kręgosłupa. Denerwuje nas jedynie to, jak ciężko jest umówić się na masaż. Niby jasne jest to, że masażysta w czasie wykonywania masażu nie odbierze telefonu, ale to powinien szukać innego rozwiązania. Trafiliśmy co prawda na Booksy, no i tego się trzymamy bo jest zdecydowanie łatwiej z umówieniem się.
Odnośnik do komentarza

Ja również uwielbiam masaże, szczególnie klasyczny :) Najczęściej chodzę do Medica Spa w Warszawie, ponieważ mają tam świetnych specjalistów. Po takim masażu czuję się odprężona i nabieram energii do dalszego działania.

Odnośnik do komentarza

Próbowałam różnych rodzajów masażu, ale chyba najbardziej relaksuje mnie pachnący czekoladowy masaż. Może to dlatego, że z natury jestem łasuchem, ale po takim masażu czuję się jak nowonarodzona! Poprzedzony jest pistacjowym peelingiem :)) Sama chodzę do Yasumi Ursynów, ale podejrzewam, że w każdym mieście znajdzie się salon spa, który wykonuje podobne zabiegi.

monthly_2016_12/masaz-odprezajacy_4383.jpg

Odnośnik do komentarza

Mój ulubiony to masaż ciepłym woskiem :) Najlepszy po ciężkim i męczącym dniu w pracy. Przetestowałam już najróżniejsze świeczki i najbardziej pod pasowała mi l'amie de provence o zapachu brzoskwini winnej. Ma bardzo ładny, delikatny zapach i dodatkowo regeneruje i wygładza skórę :)

Odnośnik do komentarza

Sama miałam spore problemy z bólem pleców. I postanowiłam udać się ostatnio na masaz leczniczy. Nie ma skrzywienia kręgosłupa ale 8 godzin dziennie siedzę przed komputerem Po tym czasie kręgosłup zaczyna mnie boleć. Pewnie jak większość osób. Uprawiam oczywiście po pracy sport, ale widocznie nie jest to wystarczające ?

Na stronie jest opisane w czym moze pomóc taki masaż:

http://rehabilitacjakrakow.com.pl/na-czym-polega-masaz-leczniczy-i-komu-moze-przyniesc-korzysci/

Mnie osobiście niesamowicie odprężył i rzeczywiście pomógł na ból pleców 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...