Forum Uroda

Kurs masażu

~marlas86

~marlas86

Hej:):):)
Czy ktos może mi polecić gdzie moge zrobić sobie kursik masażu w Kielcach lub Krakowie???Jak na razie brałam pod uwagę ASP w Krakowie...

Dzięki z góry ;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Marcin Banasinski

~Marcin Banasinski

proponuję zajrzeć do Akademii Zdrowia - to jest właśnie w Kielcach B)
pozdrawiam
Marcin

~marlas86

~marlas86

A czy ktos kończył kurs masażu na ASP lub te prowadzone przez Biostudio???
~zielona

~zielona

Ja bardzo bym chciała wziąc udział w takim kursie w Krakowie. Osobiście skończyłam szkołę policealną na wydziale zdrowia i urody na kierunku masaż i zajmuję się tym, jednak chciałabym poszerzać swoją wiedzą na innych kursach. Możę zna ktoś jakiś kurs masażu w woj. warmińsko-mazurskim?
~oki

~oki

Ja mogę polecić kursy masażu ale w Katowicach w Akademii Masażu dużo się można nauczyć, jest fajna atmosfera na zajęciach i sporo praktyki, a to jest chyba najważniejsze.

~If

~If

warto zrobić szkołę a nie tylko kurs .. sa inne uprawienia w przypadku tytułu dypl. tech. masażysty a masażystą I lub II stopnia :)
~KamilaCz

~KamilaCz

kursów masażu jest pełno w każdym mieście wystarczy wrzucić hasło w wyszukiwarkę lub sama poszperać w internecie ,całe mnóstwo kursów tylko jeszcze trzeba mieć na takie kursy odpowiednią gotówkę.pozdrawiam
~Joga

~Joga

Ja skończyłam kurs masaży drugiego stopnia (daje uprawnienia) w Biostudiu. To było dwa lata temu, a Biostudio nie ma siedziby w Krakowie, ale dzierżawili sobie tam sale w policealnej szkole medycznej. Kurs trwał pół roku, był dość intensywny, obejmował masaż klasyczny, prowadził go bardzo profesjonalny rehabilitant ze śląska. Mieliśmy też zajęcia z anatomii i oczywiście zajęcia praktyczne. Masowaliśmy każdą część ciała;) i było bardzo zabawnie. Wpisz sobie w wyszukiwarce Biostudio to się zorientujesz co i jak.
~kacha1992

~kacha1992

Ja chętnie wysłałabym swoją połówkę. Marzy mi się profesjonalny masaż :)
~wikkki

~wikkki

Hej:)
Ja brałam udział w kursie masażu I i II stopnia w firmie go work (www.gowork.pl) i jestem wielce zadowolona. Jest to kurs, którym od podstaw nauczysz się masażu, kadra jest na prawdę super (wszyscy z wykształceniem wyższym kierunkowym!:))Zajęcia w małych grupach więc można się wszystkiego nauczyc i zawsze jak czegoś nie wiesz zapytać, bo jest na to czas. Słyszałam o wielu niekompetentnych firmach które oferują, takie niby dobre kursy i trochę się bałam zainwestować w coś niewiadomego ale nie żałuję!!!!!:) No i na zakończenie kursu dostajesz zaświadczenie i dyplom (jeden w j. angielskim, który umożliwia pracę jako masażysta za granicą).Bez problemu znalazłam pracę w studiu masażu w Warszawie. Gorąco polecam!!!!!:)
~fanka_SPA

~fanka_SPA

Ja natomiast byłam na kursie GoWork w Krakowie i mam równie pozytywne odczucia. Kurs intensywny, bo pięć dni w tygodniu i na dodatek dużo godzin praktyki. Trzeba być mocno opornym, aby nie nauczyć się. Co ważne, kurs jest jednym z tańszych na rynku, ale to żaden bubel, tylko bardzo profesjonalne szkolenie, dzięki któremu można zdobyć szereg umiejętności.

Pozdrawiam.
~rzepka

~rzepka

A nie lepiej wybrać się na kurs masażu do Pro Activ, gdzie można takie zajęcia załatwić sobie za darmo? Tzn. jeśli ma się odpowiednie papierki z Urzędu Pracy. Wiem, że w tej szkole są takie mozliwosci. Wg mnie to świetny pomysł na podniesienie swoich kwalifikacji szczególnie dla osób bezrobotnych.
~younglady

~younglady

No tak, można w pro activ robić darmowe szkolenia, na które wysyłają z urzędu pracy. Wystarczy się skontaktować i dopytać o szczegóły. Ale nawet jeśli trzeba byłoby płacić to również się opłaca. W końcu dostajemy dokument potwierdzający ukończenie kursu i nasze umiejętności a później łatwiej o pracę
~magnificia

~magnificia

Diamond Cosmetics organizuje bardzo fajne szkolenia masażu. Są różne rodzaje i różne stopnie zaawansowania. No i po ukończeniu kursu oprócz tego, że otrzymuje się certyfikat to również świadectwo na druku MEN z wpisem do Kuratorium Oświaty.
~Borowa1

~Borowa1

Ja również byłam w gowork ale na kursie wizażu i jestem bardzo zadowolona. nie wiedzialam ze te zajęcia będą aż tak profesjonalne dlatego na masaż też do nich idę zdecydowanie.
~gandosss

~gandosss

No są bardzo profesjonalne, ja byłam już na masażu i teraz chyba wybiorę się na uzupełniający masaż :D widziałam, że maja teraz więcej uzupełniających. Jak już pójdę napiszę co i jak :P
~glohard

~glohard

Ja polecam kurs na technika masażystę. Naprawdę warto sprawdzić. Szczegóły w mojej stopce, w razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PRIV.
~gandosss

~gandosss

No ale po kursie chyba nie otrzymuje się tytułu technik masażysta? ;)
~martakuc

~martakuc

W Krakowie to chyba najlepiej w Akademii Menos - już długo istnieją na rynku. Z tego co wiem teraz organizują wakacyjny kurs nad morzem. Koleżanka była w ubiegłym roku na takim kursie i poznała tam spoko właścicielkę spa, która ją od razu zatrudniła i to za lepszą kasę.
Tak w ogóle to szukaj takich firm szkoleniowych, które są już długo na rynku.

Pzdr
~Nanntallka

~Nanntallka

Ja mogę podrzucić dla zainteresowanych z Warszawy, bo nie jestem stąd ale tutaj szukałam pracy jako masażystka i kurs też tutaj robiłam. W Akademii Masażu zrobiłam kurs I stopnia a potem jeszcze dodatkowe jak już zaczęłam pracować i bardzo sobie swój wybór chwalę. Solidny kurs, dużo pracy praktycznej.