Skocz do zawartości
Forum

Przedłużanie rzęs


Gość tatarak

Rekomendowane odpowiedzi

jakie jest wasze zdanie na temat przedłużania rzęs?? czy jest to waszym zdaniem dobre rozwiązanie, czy może efekt przedłużonych rzęs wydaje się wam być sztuczny i nienaturalny??
Piszcie co myślicie o metodach przedłużania rzęs ?? A może któraś z was jest już po takim zabiegu i podzieli się z nami swoimi doświadczeniami na ten temat??
Odnośnik do komentarza
Gość burgund
Nie wydaje mi się, żeby takie przedłużane rzęsy wyglądały na sztuczne, trzeba tylko robić w dobrym miejscu, żeby dobrali dobre rzęsy i metodę, za pomocą której dobrze zrobi się taki zabieg doczepiania. Zresztą zerknij sobie na galerię na stronie Studia Kleopatra - jakby mi ktoś nie powiedział, ze to są sztuczne rzęsy, to myślałabym, ze to takie naturalne, piękne i długie ktoś ma.
Odnośnik do komentarza
no tak miejsce, gdzie się wykonuje przedłużanie rzęs jest podstawą. Bo wiesz, ja np słyszałam, że w warszawskim studiu Fanaberya podchodzą bardzo indywidualnie do każdej klientki, dzięki temu masz pewność, że zabieg będzie bardzo dobrze wykonany. I rzęsy nie będą wyglądać na sztuczne.
Powiedz mi jeszcze, którą metodę przedłużania wybrałabyś ??
Odnośnik do komentarza
Mi się naprawdę podobają takie przedłużane rzęsy, szczególnie jak są dobrze zrobione i nie widać, ze były doczepiane. Kiedyś zdarzyło mi się podziwiać rzęsy takiej znajomej, że długie, naturalne i takie tam, a ona mi mówi, że to sztuczne i że metoda 1-1 robiła. Niezła sprawa, szczególnie dla tych, którzy nie mogą się własnymi rzęsami pochwalić.
Odnośnik do komentarza
no tak przedłużone rzęsy super opcja dla wszystkich które nie są zbyt hojnie obdarzone przez naturę firankami.
I też mnie się wydaje, że najlepiej byłoby wybrać metodę 1 do 1, jeśli już decydować się na ich przedłużanie, bo dzięki niej rzęsy wyglądają bardzo naturalnie.
a jakie są jeszcze inne metody. ?? kępki?? ale jeszcze coś ??
Odnośnik do komentarza
Gość agatka8302
Nie ma sensu niszczyc rzes dla tekiego efektu jaki ci da dobry tusz do rzes ja polecam WONDER z Oriflame ma gumowa szczoteczke dzieki czemu nie zbiera nadmiaru tuszu z podwojnymi wloskami z jednej strony dlugie z drugiej strony krotkie. Krotkimi pogrubiasz rzesy a dlugimi wydluzasz - REWELACJA kupilam go na www.pieknazoriflame.com.pl
Pamietajcie ze efekt sztucznych rzes w TV to zasluga PS
Odnośnik do komentarza
ja bardzo chętnie poddałabym się zabiegowi przedłużania rzęs. Nigdy nie mogłam się pochwalić takimi firankami wokół oczu więc jeśli jest taka możliwość, to czemu nie. Fajnie by było, chociaż przez chwilę oczarować spojrzeniem.
Co do miejsca, gdzie się udać na taki zabieg to ja chyba wybrałabym ten salon, o którym pisze burgund. Czytałam gdzieś, że pani Magda, która przedłuża rzęsy jest prawdziwą profesjonalistką w swej dziedzinie, a poza tym w porównaniu z innymi salonami Kleopatra ma niskie ceny.
Odnośnik do komentarza
Ja też najwięcej dobrego słyszałam o metodzie 1:1 i jak zdecyduję się na przedłużanie rzęs to pewnie tą metodę wybiorę. Aktualnie myślę natomiast poważnie o warsztatach przedłużania rzęs. Bardzo chciałabym nauczyć się tej sztuki, a wiem, że taki kurs nie trwa długo. W Diamond Cosmetics można takie warsztaty zrobić w 1 dzień, a do tego po jego zaliczeniu otrzymać międzynarodowy certyfikat w języku angielskim, niemieckim lub polskim. Szczególnie zachęca mnie ten dyplom, bo z pewnością daje lepsze możliwości niż taki narodowy certyfikat.
Odnośnik do komentarza
kalatro: Jeżeli interesuje Cię taki kurs to przejrzyj również ofertę szkoły ProActiv. Jest znana w branży, także po skończeniu tej szkoły o wiele łatwiej będzie Ci znaleźć pracę. No i również po ukończeniu kursu możesz uzyskać certyfikat, a nie jedynie zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.
Odnośnik do komentarza

Też słyszałam, że metoda 1-1 jest najlepsza. Szukałam sprawdzonych gabinetów kosmetycznych, bo nie chciałabym, żeby zrobili się to na odczep się, tylko faktycznie profesjonalnie.
Narazie skłaniam się do Ladies Clinic, poleconego przez koleżankę

Odnośnik do komentarza
myślę, że tak, ale czy to wygodne?
Na pewno będziesz mogła robić to w jakimś salonie, bo taki certyfikat to już pewność, że znasz się na rzeczy. W xtreme lashes wszystkie stylistki maja takie certyfikaty, szczerze mówiąc nie poszłabym do takiej, która certyfikatu nie ma, bo bym się bała, ze mi coś nie tak zrobi ;)
Odnośnik do komentarza
nad wygodą się rzeczywiście nie zastanawiałam, pewnie trochę nerwów bym pozjadała ;) nie wiem jak się skonczy z certyfikatem, ale na chwilę obecną mocno zastanawiam się nad zaeksperymentowaniem i zapisaniem się na taki zabieg. :)
A gdzie xtreme lashes się znajduje ?
Odnośnik do komentarza
Ja byłam na szkoleniu z przedłużania rzęs i moim zdaniem takie rzęsy wyglądają ładnie i naturalnie. Wykonuję takie prace w salonie kosmetycznym - jeśli chcecie zobaczyć to chętnie pokażę fotki. Umiem to wyłącznie po szkoleniu w New nails ;-)
Odnośnik do komentarza
Dziewczyny przedłużajcie sobie rzęsy tylko w profesjonalnych salonach. Ja raz skusiłam się na taką chałupniczą usługę z dojazdem i była to porażka. Rzęsy się odklejały i wyglądały sztucznie. Teraz natomiast chodzę do women's time w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie i trzymają się długo.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...